Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כי נעליים קונים מהר - שירשור נעלי היומיום

David32
שימו לב! השרשור הזה בן 1287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין אותי לעשות איזה סקר קצר בנוגע לנעלי יומיום שלכם.

כמה זמן שורדות אצלכם זוג נעלי יום יום? 

[אני חייב להדיגש, שאנקדוטות כמו נעליים שנועלים פעם בחודש ואיתכם כבר 4.5 שנים - לא רלוונטיות]

כמה אתם הולכים ביום יום?

אתם מחליפים סתם כדי להתחדש או רק כשיש סימני שחיקה מתקדמים?

השואל הינו בעל רגלי הוביט שמאז שהוא זוכר את עצמו הורסות נעליים כול שנה, לפעמים אפילו לוקח פחות זמן.

אני יודע שההמלצות לגבי נעלי ריצה הן 700-1000 ק"מ, אבל אני לא חושב שזה תקף לנעליים שהולכים איתם יום יום.

אכתוב את הנתונים שלי אחרי כמה הודעות.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסביבות שנה. לא משנה מה סוג הנעל, המדרס הפנימי נשחק קשות באזור העצם שמאחורי הבוהן, עד לרמה שרואים את הסוליה. כנראה מין מבנה רגל הרסני שכזה. לפני קורונה - הליכה של 25-30 ק"מ בשבוע בממוצע.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעלי רדבק משמשות לעבודה וליום יום, מחליף פעם בשנתיים למרות שהן עוברות התעללות בתנאים קשים.

הסוד, טיפוח קבוע. (זה תופש על כל נעל)

מעבר לזה כמה זוגות נעליים יקרות לשימוש מידי פעם, מחזיקות שנים על גבי שנים.( גם מתוחזקות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאלה:
https://www.redbackboots.com.au/boots/cobar/ucwz
הכי נוחות שהיו לי. יש לי 2 זוגות. אחד לארועים מיוחדים והשני ליומיום.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Brooks Dyad 10 

מחזיקות כבר שנתיים בשימוש יומיומי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנס, גם אני באותו המצב אם כי אני הולך בשבוע יותר ממך.

שנה גג. רק שאצלי השחיקה בכמה מקומות אחרים.

לפני 6 שעות, yogev20 כתב:

הסוד, טיפוח קבוע.

שזה אומר?

אגב אני לא יודע, אבל אני חושב שברדבק יש יותר חומר לשחוק לפני שזה מתחיל להפריע. אבל אני לא בטוח ולא ניסיתי.

וואדים - כמה אתה הולך ביום/שבוע?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עור מתייבש ממים, לחות, חום/קור. על מנת לשמר את העור צריך להשתמש במשחה שנותנת לעור לחות למניעת פיצוץ העור. (ודחיית מים)

אני נוהג לצחצח את כל הנעליים עם משחה מתאימה (צבע) לשמור על הגוון ולחות העור + ווקס של רדבק/טימברלנד

ומידי כמה חודשים שומן ייעודי לנעליים. כל זה לאחר ניקוי הנעל מלכלוך ואבק. 

תהליך זה חובה על מנת לשמור על  הנעליים/עור - גם שלא עובדים בסביבה רטובה, מעבר להופעה לא שלומפרית. (נעליים לא נקיות פוגמות בהופעה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, אני לא אוהב נעלי עור אז זה לא רלוונטי. גם השחיקה אצלי היא בעיקר מבפנים ובסוליה.

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, David32 כתב:

אה, אני לא אוהב נעלי עור אז זה לא רלוונטי. גם השחיקה אצלי היא בעיקר מבפנים ובסוליה.

לא רק אצלך, זאת תופעה בנעלי ספורט - אפילו שהנעל לא מתפרקת, עם הזמן הסוליה נשחקת מבפנים ומבחוץ, מאבדת צורה והופכת ללא נוחה.

וכאן שום מדרסים לא יעזרו. רק לזרוק לפח ולקנות חדש.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעתיים, Night Driver כתב:

לך לאורטופד ותעשה מדרסים.

מה הקשר?

גם יכולת להוסיף את המצב אצלך ובמקום זה דחפת איזו עצה, לא הכי מועילה.

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימינו נראה שמאוד מצומצם למצא מישהו שהולך עם זוג נעליים אחד ליום-יום
5 זוגות יומיומיות זה לא דבר נדיר למצא
לא מדבר על נעלי עבודה

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה מתחלק לזוג נעלי hush puppies ( 30% מהזמן ) ו asics kayano 25 , איתם אני גם רץ 30 קילומטרים בחודש וגם הולך ביום יום ( 70% מהזמן), 4-5 קילומטרים הליכה יומית.

אחרי שנה הפסקתי לרוץ עם אסיקס ועברתי לזוג נוסף זהה של kayano 25 ( רק מהפחד על הרגליים ).
ללכת אני ממשיך עם הנעליים הקודמות, הן עדיין במצב טוב.
ובכלל, הדגם הזה של נעלי ספורט בשבילי הטוב ביותר שהיה אי פעם.
בקיצור, כל העסק מחזיק שנתיים עד שהולך לפח.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז ומתמיד היה לי זוג נעליים אחד להכל.

בעבר הייתי קונה ב100-120 נעליים פעם בשנה-שנתיים בחנויות בגדים.

היום אני כבר חכם יותר, ונועל בלאנסטון. לדעתי, הנעליים הכי טובות שהיו לי.

לא רק בגלל ההליכה והמשקל הנמוך שלהן, אלא בעיקר בגלל השרידות, וזה שלא צריך שרוכים.

כמו KEYLESS לרכב - אתה לא מבין כמה זה נוח עד שיש לך כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, David32 כתב:

גם יכולת להוסיף את המצב אצלך ובמקום זה דחפת איזו עצה, לא הכי מועילה.

אם אתה מתאר שחיקה באיזור מסויים בסוליה זה מעיד על חלוקת עומס לא נכונה וזה בדיוק מה שמדרסים באים לתקן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...