Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה ללא נזקים, עד היום לא חשבתי שיש דבר כזה

danniel
שימו לב! השרשור הזה בן 1286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקרה אמיתי לגמרי טרי מהיום.

יצאתי היום בצהרים מחנייה צפופה בניצב לכביש באיזור תעשייה עמוס, לא היה לי שדה ראיה תקין אז גלשתי לאט בנסיעה לאחור כדי לקבל קצת יותר מבט לכוון התנועה החוצה, לפתע עבר רכב מאוד קרוב אלי ובום, שמעתי רעש של חבטה. 

הרכב החולף עצר גם הוא בחריקת בלמים והנהג יצא החוצה.

אני גלשתי מטר אחד חזרה לחנייה ויצאתי עם הטלפון לבדוק מה הנזק ולהתחיל לצלם.

הנהג החולף ואני עומדים ומסתכלים על הרכבים, אצלי על הפגוש האחורי ואצלו בצד ימין של הרכב ושומו שמיים....לא רואים כלום!

לא שפשוף, לא מכה, לא סימן, לא אצלו ולא אצלי.

הוא גם אומר לי "אבל שמעתי בום איך שחלפתי לידך והיינו ממש קרובים שחלפתי, אז איפה לעזאזל הנזק? "

נכנסו חזרה  כל אחד לרכבו ונסענו לדרכנו, בלי אפילו להחליף פרטים.

מילא אני דמיינתי רעש של מכה, אבל גם הנהג השני שמע, ואין שום נזק? 

אין לי שום הסבר לתופעה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאמר פה בפורום בשרשור אחר שיכול להיות שנוצר נזק לחלקים פנימיים מבלי שרואים נזק בפח.

לא יודע כמה זה הגיוני מה שנאמר ^, אבל תודה לאל שזאת התוצאה

עריכה אחרונה על ידי Ragnar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגוש אלסטי עם צבע אלסטי - עושה הרבה רעש, ועם קצת (הרבה) מזל הוא חוזר לצורתו הקודמת בלי שריטה. קורה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמדתי פעם בירידה חדה, ורכב ידני מאחוריי לקח רוורס ודרדר עליי קדימה שמעתי בום.. ו...כלום..

איך שמחתי ואמרתי תודה לאל. 

כנראה שלפעמים המכה עושה רעש של "נקישה" אבל לא נזק ממשי. סה"כ נגעתם אחד בשני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנינו היינו בתנועה, הוא היה מאוד מהיר לעומתי, נסע בערך 50 קמ"ש. היה רעש די בולט והאמת בלי זעזוע נלווה.

אין כלום ברכב, גם אחרי בדיקה מקיפה נוספת אחרי שחזרתי הביתה.

האמת שאם היו מספרים לי כזה סיפור הייתי אומר בטח בלב, איזה קשקשן... 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Ooga כתב:

אולי פגע עם המראה?

יש מצב! בכל אופן אצלי, בערך בגובה המראה שלו עד כמה שאני זוכר, אין כלום. 

לפני 3 דקות, המחליף כתב:

הוא בלם מיד ממש?

אני בלמתי מייד. הוא גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגוש אלסטי עם צבע אלסטי - עושה הרבה רעש, ועם קצת (הרבה) מזל הוא חוזר לצורתו הקודמת בלי שריטה. קורה.

קרה לי. רכב נכנס בי מאחור. ירדנו מהרכבים. נראה היה שלא קרה כלום. נפרדנו בלי להחליף פרטים. בבית גיליתי שהפגוש נמעך מבפנים. הפלסטיק החיצוני נותר שלם ונקי. הנזק היה מינורי. לא הייתי עושה משהו גם אם היו לי פרטי הפוגע.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, danniel כתב:

יש מצב! בכל אופן אצלי, בערך בגובה המראה שלו עד כמה שאני זוכר, אין כלום. 

אני בלמתי מייד. הוא גם.

לרוב כשפוגעים עם המראה היא מתקפלת קצת ולא נגרם נזק לשני הצדדים. יודע כי זה קרה לי..

יש מצב שבאותו רגע לא שמתם לב שהמראה שינתה זווית ורק אחכ תוכ נסיעה הוא הבין את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו הקודמת שלי היה מודבק לה מאחור מגנט ענק שמשך רכבים - אם לא אין לי סיבה לסיטואציה שבמשך שנתיים ו8 חודשים לא פחות מ5 רכבים שונים נכנסו בי מאחורה ברמזור(בכולם אגב, אני סטטי לחלוטין כבר) - 0 מהם השאירו נזק ופגעו בי במהירויות שונות, ככה שאני ממש יכול להאמין.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן מישהי נכנסה בי מאחור בזמן שעמדתי ברמזור, אני לא יודע באיזו מהירות היא נסעה אך המכה הייתה די חזקה.הנזק לי הסתכם בפס קישוט שבור. ירדתי מתחת לרכב בכדי לבדוק אם יש נזק משמעותי יותר אך ויזואלית לא היה כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הרבה שנים החלקתי על כתם שמן ופגעתי ברכב שלפני. עצרנו בצד  לא ראינו דבר חריג והמשכנו בדרכנו. 

כעבור מספר ימים בדקתי שמן, ואז התברר לי שמכסה המנוע התעוות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...