Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב נייד לילדה - התייעצות מהירה - HP או ASUS?

pooh-bear
שימו לב! השרשור הזה בן 1273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מגיעות לה תוכנות MS  Office חינם דרך אתר משרד החינוך.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאובונטו? 😂תודה על ההכוונה, אם נתייאש ונתקין ווינדוס אני אנסה לזכור את זה.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תהיה ברירה. מה לעשות, אופיס הוא הסטנדרד של משרד החינוך, אופן אופיס מת ואין לי מושג איזה תוכנות לינוקס יעמדו בדרישות. הרי המורים לא מכירים משהו אחר, רבים בקושי את זה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלינו בכיתה עובדים עם גוגל דוקס, זה עובד יופי באובונטו.

הסטנדרט לאופיס היום בעולם הלינוקס הוא ליברה אופיס (ותודה לאורקל).

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אוברקיל וזה, i5 דור עשירי (10351G) עם MX-330, זום לא מוכן להפעיל Virtual background. יכול להיות שזה מתבסס על המהירות של המעבד שיורדת כשאין עומס, כי כשמתעקשים איתו זה עובד לא רע, אבל בכל זאת.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול להיות, משהו אחר אצלך דפוק במחשב, אנטי וירוס או קשקוש אחר ברקע.

אצלי בבית מריצים זום במחשבי i5 מ-2014 ומ-2017 בלי שום שיהוק או קפיצה או כלום. חלק לגמרי. מקבוק מ-2014 ודל xps מ-2017.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מאפשר להפעיל virtual background, אבל "על אחריותך".

לא צריך אנטי וירוס, אובונטו...

עריכה: מתברר שיש הבדל בין גרסת ווינדוס ללינוקס של זום, בלינוקס הוא מחייב מעבד של 2GHz (המעבד "שלי" יורד ל-1 ב-idle אז הוא "לא תומך") ורקע ירוק. פאק.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, הבנתי, אז זה עניין פרטי של זום.

ככהזה, גרסאות לינוקס תמיד יישארו איזה אח חורג בכיתה מיוחדת, בכל הקשור לתוכנות "פופולריות".

אגב, התוכנה למק גם היא שונה לגמרי בהשוואה לחלונות, ממש נראה כאילו צוותים נפרדים לגמרי עבדו על כל פלטפורמה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה בכלל להשתמש באופיס 365 על Ubuntu כי היום ממילא כל האופיס בענן. אתה רק צריך דפדפן. ככה יש גם גיבויים אוטומטיים.לדעתי גוגל דוק יותר נעים לעבודה.
בעיקרון אין בעיה עם אובונטו 18 .הוא ממשיך לקבל עדכונים שוטפים. הוא שם כי דל בדקו אותו , סדרו אותו והכל רץ חלק .
אבל כמו ב macOSX , אם תרצה הוא יכול לשדרג את עצמו בלחיצת כפתור. עובד יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.9.2020 בשעה 13:00, pooh-bear כתב:

אצלינו בכיתה עובדים עם גוגל דוקס, זה עובד יופי באובונטו.

בגלל זה חבל שאין כרומבוק בארץ

סמסונג מוכרים את הכרומבוק המפלצתי שלהם ב-650 דולר, במקום אלף. I5, מסך אמולד טופ, וגם טאבלט. ו-thunderbolt 3, ויש לי מי שיביא... 

לפני 15 שעות, pooh-bear כתב:

אגב, אוברקיל וזה, i5 דור עשירי (10351G) עם MX-330, זום לא מוכן להפעיל Virtual background. יכול להיות שזה מתבסס על המהירות של המעבד שיורדת כשאין עומס, כי כשמתעקשים איתו זה עובד לא רע, אבל בכל זאת.

זה לא המחשב. יש לי i5 דור שמונה בלי כרטיס גרפי ואין בעיה עם זה. 

תבדוק הגדרות חיסכון בסוללה? 

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, pooh-bear כתב:

i3 דור טיזינמו, בן מעל 4, מריץ רקע וירטואלי בזום בלי שום בעיה. מריץ גם 20 טאבים ומעלה. לא בא לפתוח את הדיון שוב, רק מציין שתבדוק בעיות אחרות.

רכשת מחשב מצוין. תתחדש ומקווה שהילדה תהנה. 
מסך מט? 1080? מקלדת מוארת?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש מושג איך השירות של דל?

קרובת משפחה רכשה את אחד מדגמי הזנבוק ולאחר קצת פחות משנה לוח האם התקלקל. 

השירות של אסוס מורח אותה כבר יותר מחודש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעתיים, falou כתב:

בגלל זה חבל שאין כרומבוק בארץ

סמסונג מוכרים את הכרומבוק המפלצתי שלהם ב-650 דולר, במקום אלף. I5, מסך אמולד טופ, וגם טאבלט. ו-thunderbolt 3, ויש לי מי שיביא... 

זה לא המחשב. יש לי i5 דור שמונה בלי כרטיס גרפי ואין בעיה עם זה. 

תבדוק הגדרות חיסכון בסוללה? 

550 דולר, אבל מי סופר...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי דל latitude מתים נטקום וכשהיתה לי בעיה, תוך שעתיים באותו היום הגיע אלי טכנאי לעבודה ופתר אותה.

עוד לא נתקלתי בשירות כזה בארץ. השירות הוזמן דרך הספק של המחשב, אני לא יודע אם תקף לכל מקום שרוכשים ממנו מחשב של דל.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, sagibd95 כתב:

550 דולר, אבל מי סופר...

על אחת פי כמה וכמה. זה כי יש לו זמן סוללה לע מספק בעליל, אבל במחיר הזה... פאק איט. 

חבל שאני לא צריך... 

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...