Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה גורם לסוללה של שלט להתרוקן במהירות? (פריקת חשמל)

yogev20
שימו לב! השרשור הזה בן 1278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בעיה שנתקלתי בה. סוללה חדשה הוחלפה בשלט, לאחר שבוע התרוקנה, כלומר ריקה. 

שמתי סולל החדשה זה עובד. פניתי למנעולן, טוען שהוא לא מתעסק בחשמל. פניתי לחשמלאי, לא מאתר בעיה

לטענתו אין שם קורוזיה. בינתיים שמתי תרסיס מגעים לכל מקרה. (לא יודע אם זה יעזור, להזיק זה לא יכול)

אני מעריך שיש איזו פריקת חשמל שמרוקנת את הסוללה. איך אפשר לאתר את זה? לפני רגע האמת. (להיתקע כי אין אפשרות לפתוח)

יש דרך חשמלית לבדוק פריקת חשמל בשלט? (לפני שאלה - כפתורים לא היו לחוצים, לא עבר טבילה במים)

אפשרות נוספת, שלא נראית לי הגיונית, אבל נניח. סוללה לא הייתה תקינה? (ישנה אולי) אדע בקרוב. (אם גם החדשה תתרוקן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שהייתי בודק אפשרויות של בעיות פריקה בשלט עצמו,הייתי מחכה ובודק לכמה זמן הסוללה החדשה תספיק.במידה וגם היא תפרוק לאחר שבוע,הייתי מחליף לסוללה מחברה אחרת ע"מ לשלול בעיה בסוללה.

ורק לאחר מכן במידה והבעיה לא תיפתר,בודק שהשלט לא תקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שרציתי לעשות, להחליף לסוללות מחברה אחרת, למרות שרק עכשיו קניתי שתי יחידות חדשות. (GPׂ)

אבל אחכה שבוע. (זה הטווח שהקודמת התרוקנה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי קורה בזמן האחרון, החלפתי לסוללות של camelion ואחרי פחות משבועיים שוב בעיות בשלט לא מצאתי איזה משהו חריג בתוך השלט.

אם תמצא פתרון אשמח אם תתייג/תצטט אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוללות תוצרת camelion זה זבלה שלא הייתה בשוק בעבר. קנה סוללות GP/וורטא/דורסל.

לפני 3 שעות, yogev20 כתב:

שלום,

בעיה שנתקלתי בה. סוללה חדשה הוחלפה בשלט, לאחר שבוע התרוקנה, כלומר ריקה. 

שמתי סולל החדשה זה עובד. פניתי למנעולן, טוען שהוא לא מתעסק בחשמל. פניתי לחשמלאי, לא מאתר בעיה

לטענתו אין שם קורוזיה. בינתיים שמתי תרסיס מגעים לכל מקרה. (לא יודע אם זה יעזור, להזיק זה לא יכול)

אני מעריך שיש איזו פריקת חשמל שמרוקנת את הסוללה. איך אפשר לאתר את זה? לפני רגע האמת. (להיתקע כי אין אפשרות לפתוח)

יש דרך חשמלית לבדוק פריקת חשמל בשלט? (לפני שאלה - כפתורים לא היו לחוצים, לא עבר טבילה במים)

אפשרות נוספת, שלא נראית לי הגיונית, אבל נניח. סוללה לא הייתה תקינה? (ישנה אולי) אדע בקרוב. (אם גם החדשה תתרוקן)

של איזה רכב השלט ? מקורי ?

קשה עד כמעט בלתי אפשרי למנעולן או חשמלאי ממוצע למדוד את צריכת הזרם במנוחה של השלט בגלל צריכת הזרם הנמוכה של מיקרואמפרים בודדים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, מרק10 כתב:

סוללות תוצרת camelion זה זבלה שלא הייתה בשוק בעבר. קנה סוללות GP/וורטא/דורסל.

של איזה רכב השלט ? מקורי ?

קשה עד כמעט בלתי אפשרי למנעולן או חשמלאי ממוצע למדוד את צריכת הזרם במנוחה של השלט בגלל צריכת הזרם הנמוכה של מיקרואמפרים בודדים.

כנראה בגלל זה הן עלו 5 ב15, לפניהן היו לי סוללות בלי חברה שהחזיקו יותר משנתיים מוזר..

אתה יודע אולי איך הסוללות של panasonic? יתפסו הרבה זמן? לשלט שלי צריך 2 סוללות cr2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלטים אורגינלים שניהם, אחד עובד חודשים ללא פריקה, שני כאמור פורק חשמל (חושב) או סוללה הייתה לא תקינה.

שני הסוללות נרכשו באותו מקום מאותו סוג, במידה וגם השנייה תתפגר מהר, יש בעיה או בשלט, או דווקא בסוללות. 

carlight

שאדע מה הסיבה, אעדכן כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שענו לך קודם, תתחיל בסוללה איכותית.

גם לי היה מקרה כזה, ראיתי באיזה סופר חבילה של 5 סוללות  CR2032 שמתאימות לשלט שלי, מחיר ממש מצחיק שקלים בודדים, לקחתי מה כבר יכול להיות.

כעבור שבועיים הסוללה שבקה, ואחריה סוללה נוספת גם שבקה.

רכשתי סוללה איכותית שעלה לי יותר יקר מכל החבילה שרכשתי וכבר עברו מספר חודשים איתה ללא בעיות.

אם סוללה איכותית גם שובקת מהר, ואתה בטוח שהשלט לא נלחץ לך בכיס וכד' כנראה שמשהו במעגל לא תקין וצורך זרם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נתקל בהרבה מקרים של שלטים לא תקינים  עקב חדירת לחות לתוך השלט. פתחת לראות את הכרטיס שלו? 

האם הכפתורים רופפים, רגישים לכל מגע ומיד השלט פועל? 

יש לך שלט נוסף שתוכל להצליב סוללות? 

מעבר לזה, יכול להיות השלט משדר כל הזמן או לא רק שלוחצים על הכפתור, אני  מנסה לחשוב איך אפשר  לבדוק האם יוצא שידור קבוע או לא רצוי מהשלט ללא ציוד RF מתאים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכול מנעולן או חנויות משולבות מנעולן/טמבוריה/מתפרה יש סקנר מתאים לבדיקת תדר שידור של שלטי רכב ושערים חשמלים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את השלט היום. ניקיתי עם תרסיס מגעים, לא ראיתי קורוזיה או משהו רופף. את המגעים של הסוללה הרמתי מעט כדי ליצור מגע אדוק עם הסוללה.

רציתי לעשות הצלבה עם השלט השני, אולי יותר מאוחר.

לגבי שידור קבוע, אין לי כלים לבדוק. גם החשמלאי הקובע שלי לא מצא משהו לא תקין. כנראה אין לו כלים לבדוק שידור RF  קבוע.

אם הסוללה החדשה ששמתי היום, גם תפרוק אחרי שבוע, כנראה יש בעיה בשלט. 

מרק 10

אבדוק עם מנעולן נוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...