Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי התחשבות של שכן בחניה לידי - פתרון?

omrish92
שימו לב! השרשור הזה בן 1309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם.
יש לי בעיה קטנה עם השכן בחניה,שאחרי הרבה דיבורים ופתקים שהשארתי על חלונו,אין שום שינוי עם התנהגותו.

חניה לדוגמא שממש דומה לחניה אצלי -

image.png
אני חונה בחניה 2408 ויש מימני עמוד (חונה תמיד עם פנים ליציאה)
השכן חונה ב2409

עכשיו...לבנאדם יש טנדר,מצויין.
הבנאדם בוחר כל פעם להחנות על הקו שגובל עם החניה שלי,ועם כל הכבוד,לי אין לאן "לברוח" יותר לצד ימין בגלל העמוד.
החניות עצמן מאוד רחבות! דוקאטו יכולה להחנות שם בכיף באמצע תיחום החניה ולכולם לא תהיה בעיה
אותו בנאדם בוחר להחנות כל פעם כמה שיותר קרוב לקו שגובל עם החניה שלי או לפעמים על הקו.
ליידו גם חונים אבל אותם שכנים חונים מצויין ואין לי טענות אליהם.

רעיונות התמודדות?
אני חשבתי פשוט להכניס את הג'יפ של אבא שלי ולהחנות על קו שגובל בחניה שלו או ממש צמוד,כל עוד לא לגלוש לחניה שלו כמובן.
עוד רעיונות?
תודה רבה !

עריכה אחרונה על ידי omrish92
נא להעביר לפורום המתאים!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כמה פעמים דיברנו פנים מול פנים ליד הרכבים כשהתמזל מזלי בדיוק שהוא יוצא/נכנס לחניה...
אולי להטריד אותו אתה אומר?...לדפוק על הדלת כל פעם שהוא מחנה כמו חלאה?..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. את זה לא הייתי עושה.
אגב אם תיכנס לא ברוורס? הדלת שלך נפתחת כי זה יהיה אחרי העמוד.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי..שכחתי לציין עוד משהו...
לאחי יש אופנוע שחונה ליד הקיר,ועל מנת לצאת,אחי עובר בין הרכבים שלי ושל השכן...
אז ככה שזה לא משנה כ"כ להחנות עם הפנים פנימה כי ואולי באלכסון כי עדיין יש חניה ליידנו (אחרי עמודה כאילו)...
עדיין השכן צמוד מאוד לרכבי ואין מרווח בין הרכבים,כך שאופנוע כבד יוכל לעבור שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש אבל ממש לא מפריע לו כל עוד הוא מחנה באמצע החניה שלו וגם אני עוד נצמד לעמוד עד כמה שאפשר.
אין שום סיכוי שאחי יגע לו ברכב...המרווח שנוצר כ"כ רחב.אפשר לעשות שפאגט ועדיין לא להיות קרובים ללגעת ברכבים

אבל זה לא האישיו...האישיו שהוא נצמד לחניה שלי ועליי זה גם מקשה לצאת מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא לא מקשיב אז חוץ מלהמשיך לנדנד לו, אין לך מה לעשות, זה לא שהוא חורג מתחום החניה שלו.

אתה יכול לחנות כמוהו צמוד לקו ואז לחסום לו את דלת הכניסה, עד שהוא יבין שאם הוא רוצה להצליח לפתוח את הדלת הוא חייב לשמור קצת ספייס.

אבל גם יש מצב שהוא ידפוק לך את הרכב בנסיונות שלו להשתחל אל הרכב דרך הדלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחנה עם הפנים אליו, צמוד עד הקיר ואז האופנוע של אחיך יחסום אותך לרוחב.

ככה תפתור את שתי הבעיות.

ייתכן שהוא חונה כך דווקא כדי שאחיך לא יכניס את האופנוע צמוד לרכב שלו מחשש לפגיעה.

כל עוד הוא מחנה בין הקווים, אין לך מה לבוא אליו בתלונות.

חנה על הקו? תן תמונה בקבוצה של הוואצפ ותכתוב שאתה מבקש בלה בלה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש - אני אובייקטיבי כמובן ואם להגיד את האמת, אני חושב שהנק' ש@yuvalganim  היא הסיבה שהשכן נצמד אליך.

אתה טוען שיש מספיק מקום, השכן מצידו יכול לטעון שאין - לנו אין דרך לדעת אלא אם תעלה מדדים אמיתיים של המרווח ושל נתוני האופנוע.

בהתחשב במה שכתבתי, אני אגיד לך תכלס, אם אני במקום השכן, גם לי היה מפריע שאופנוע כבד עובר ליד הרכב שלי כל יום לפחות פעמיים ביום (הלוך וחזור).

הפוטנציאל שאפילו בלי לשים לב לתת מכה קטנה או שריטה או להתחכך בטנדר, הוא קיים אין מה לעשות וכאחד שאכפת לו מהרכב שלו זה בהחלט היה מטריד אותי (לא הייתי נוהג כמו השכן ועושה דווקא אלא הייתי כנראה מבקש מכם להמנע מלעשות זאת, אבל ייתכן שהשכן פועל אחרת כי הוא לא מאמין שתקשיבו לו).

עצם זה שאחיך מחנה את האופנוע במקום שלא מוגדר כחנייה, תסלח לי אבל זה לא תקין וגם מפריע כנראה לשכנים שחונים מהצד השני של העמוד.

הייתי ממליץ שאחיך לא יחנה בחנייה ולראות אם זה ממשיך (אולי כשהשכן יראה שאין "סכנה" מצד האופנוע הוא לא יעשה דווקא).

אגב, כשדיברת עם השכן לגבי העניין (כשנפגשתם פנים לפנים) מה הוא אמר?

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת'כלס - אתה לא יכול לעשות כלום. 

תחנה הפוך ממה שאתה חונה היום וזהו. 

לא לנדנד, לא אלימות, לא כלום. 

• אהבתי 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בטוב, יחסים רעים עם שכן זה משהו מעיק מאוד שקשה להשתחרר ממנו.

נראה שאתה לא מצליח ליצור קשר מספיק טוב איתו כדי שהוא יאמר לך מה באמת הבעיה - האופנוע של אחיך / מרחב התמרון שלו בכניסה או ביציאה / אשתו חונה ככה ואין מה לעשות... ועוד ועוד.

תמשיך לנסות לקבל ממנו תשובה כנה, ברוח טובה, אם לא הולך פשוט תתייחס לזה כנתון ועזוב את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, omrish92 כתב:

כבר כמה פעמים דיברנו פנים מול פנים ליד הרכבים כשהתמזל מזלי בדיוק שהוא יוצא/נכנס לחניה...
אולי להטריד אותו אתה אומר?...לדפוק על הדלת כל פעם שהוא מחנה כמו חלאה?..

וכשיצא לכם לדבר על זה, איך הוא הגיב? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בדיוק אותו מצב עם חניה פרטית זהה. השכן נצמד אלי תמיד וקשה לי להוציא את הילד. גם אחרי שביקשתי השכן הסכים אבל בפועל הוא ממשיך להחנות אותו הדבר. אין הרבה מה לעשות. אתה יכול להחנות על הקו גם ולהיצמד אליו ואז הוא לא יוכל לצאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...