Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב לאבא. למה רק סיוויק וקורולה?

abagada
שימו לב! השרשור הזה בן 1293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 שעה, imprezadude כתב:

פות"ש, מה אתה אומר על זה? 

https://www.toyota-select.co.il/vehicle/sb1bg76l90e139498/

זאתי האוונסיס המדוברת מטויוטה סלקט שהלכנו לבדוק :)

הגענו איתו ל 78k והוא לא מוכן לזוז משם שקל. 

קצת כואב לי על הכסף של אבא שישלם 8k מעל המחירון לוי יצחק המשוקלל שלה. 

אבל מצד שני,

אם לא תהיה ברירה, והיא עדיין תשאר כמועמדת למכירה נלך עליה. 

אבא עשה עליה כבר סיבוב מבחן והתרשם לטובה. 

תודה על העזרה ידידי היקר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף, לא רוצה לבאס אותך, הייתי מאוד חושש מהחלפת שמשה, אם יעשו את זה, שלפחות יתנו אחריות ארוכה, בגלל מערכות הבטיחות. 

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, abagada כתב:

זאתי האוונסיס המדוברת מטויוטה סלקט שהלכנו לבדוק :)

הגענו איתו ל 78k והוא לא מוכן לזוז משם שקל. 

קצת כואב לי על הכסף של אבא שישלם 8k מעל המחירון לוי יצחק המשוקלל שלה. 

אבל מצד שני,

אם לא תהיה ברירה, והיא עדיין תשאר כמועמדת למכירה נלך עליה. 

אבא עשה עליה כבר סיבוב מבחן והתרשם לטובה. 

תודה על העזרה ידידי היקר. 

8K מעל המחירון לאוונסיס(!) מליסינג תפעולי(!!), עם שמשה לא מקורית (!!!) ועם דוד אחורי שנמעך ותוקן?

כנראה שהסוכן מכירות ממש משכנע...

מציע לכם לקחת אוויר, לנשום ולחשוב שוב. והכי חשוב: לא להיות פזיזים.

לטעמי, עיסקה ממש לא אטרקטיבית ומוצלחת.  

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה קורולה או אבנסיס זה רכב שהרבה מבוגרים אוהבים. חפש יד פרטית שמורה ומטופלת במוסך המרכזי עם תיעוד. וכמובן יד ראשונה. יש המון, ככל שתצא ממרכז הארץ תמצא דילים טובים.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.9.2020 בשעה 14:16, Mr_Shankly כתב:

צריך סבלנות. אני את שלי מצאתי אחרי חודשיים פלוס של חיפושים, כולל כמה שחמקו לי בשנייה האחרונה. הטובות נחטפות מהר.

לדעתי המנוע 2 ל' קטן עליה. עדיף 2.5 ל'.

הלקצ'ורי די בסיסי ברמת האיבזור - נמכר בעיקר לליסינג וכאלה. הפרימיום פלוס בא רק עם המנוע הגדול.

עצתי: רק פרימיום/פרימיום פלוס.

ההבדלים באיבזור בין הגרסאות:

לקצ'ורי: 

מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך מגע, חיבור בלוטות' ותפעול קולי (באנגלית), חיבור USB, מצלמת נסיעה לאחור, בקרת אקלים מפוצלת עם פתחים ליושבים מאחור, בקרת שיוט, שש כריות אוויר ומראה מרכזית נגד סינוור, התנעה ללא מפתח/

פרימיום מוסיפה ללקצ'ורי:

מושבי עור, כניסה והתנעה ללא מפתח, חלון בגג. 

פרימיום פלוס מוספה לפרימיום:

11 רמקולים של BOSE, פנסי קסנון, מערכת התראה מפני סטייה מנתיב וחיישני חנייה מקוריים מלפנים ומאחור/

שיחקת אותה. בשנים 2014 והלאה היו כמה מתיחות פנים לפרימיום פלוס? נדמה לי שראיתי כמה גדלים של מסכי מולטימדיה או שאני טועה?

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מתפלא,
אני גם הלכתי לאוטו סנטר - ושם בלי למצמץ על כל רכב כמעט עם נתונים סבירים, הם מוציאים מחירון לוי יצחק (שכמובן מבלבל בפני עצמו ועל זה הם בונים), מוסיף השבחה כזו והשבחה כזו, וזה ליסינג כזה (אין כזה דבר נהג יחיד אבל פתאום כל הליסינגים הם נהג יחיד)

והופ הם דורשים מחירון רגיל מלא,
לא רוצה אל תקנה, הרכבים עפים (כן הייתי בשוק אפילו C4 עם נתונים סבירים בלבד הם מכרו תוך 3 ימים),
עם ישראל מסתמך על הבדיקות שלהם וקונה בכמויות!
אתה צריך מימון (והרבה צריכים) המחיר פתאום פחות "גמיש"
בקיצור איכשהו תמיד שאתה מוכר השוק לרעתך ושאתה קונה כנ"ל, מרפי עובד שעות נוספות (-:   ....

אני בסוף כנראה אקח מימון ואקנה חדש...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Coro כתב:

שיחקת אותה. בשנים 2014 והלאה היו כמה מתיחות פנים לפרימיום פלוס? נדמה לי שראיתי כמה גדלים של מסכי מולטימדיה או שאני טועה?

כן. באמצע 2015 בוטלה רמת גימור הפרימיום פלוס והרמה הכי גבוהה נקראה "רק" פרימיום . מתיחת הפנים כללה מסך מולטימדיה שונה (חדש ומתקדם יותר), פנסי לד, תיקון והתרעה על סטייה מנתיב וכו', אבל מצד שני גרעה את הרמקולים של BOSE ואולי עוד כמה דברים שאני לא זוכר כרגע.

ב-2017 חזרה הפרימיום פלוס עם הרמקולים של BOSE וכל התוספות הנ"ל ועוד.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון,

כנראה שמצאנו את הרכב שנקנה לאבא.

טויוטה קורולה דגם GLI מודל 2016, מבן אדם פרטי, יד ראשונה, גמעה 62 אלף ק"מ, טופלה עד עכשיו רק בחברת טויוטה, טסט לשנה, קונים מאדם נכה.

(הוא טוען שהטסט שלו עולה לו 26 ש"ח והוא כבר השלים את הסכום המלא עבור האגרה שהיא בסביבות ה - 1000 ומשהו שקלים)

הוא טוען שהוא מוכר את האוטו ב- 77K (אך יש מקום להתגמש), בזמן שמחירון לוי יצחק המשוקלל של הרכב הוא 80,500 ש"ח.

נגיע מחר וננסה להגיע לסכום ששווה לשני הצדדים.

אני חושב שיהיה אפשרי לסגור עסקה ב74K ושנינו נהיה מרוצים.

מקריאה זריזה באינטרנט, הבנתי שהעברת בעלות תוכל להתבצע אך ורק במשרד הרישוי, מישהו יכול לשפוך עוד אור על עסקת קניית רכב מאדם נכה ומה חובה לשים לב?

ובכללי, מה אתם חושבים על העסקה?

תודה רבה!

עריכה אחרונה על ידי abagada
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול לעזור לגבי הפרוצדורה, רק אזכיר ואמליץ לך שלא לוותר על בדיקה לפני קנייה, דו"ח סליקה ואם תרצה - בדיקת מחשב במוסך מורשה. 

שיהיה בהצלחה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי נכה לכן גם כשמכרנו וגם כשקנינו רכב היינו צריכים לעבור במשרד רישוי.

אתה לוקח מספר, והם מבצעים לך העברת בעלות במקום בדיוק כמו בדואר, בגלל שצריך להוריד את התו נכה מהרכב, ולשלם הפרש אגרה (במידה ויש)

אגב, אתה בטוח שאבא (כנראה איש מבוגר) ירצה לאורך זמן לנהוג בקורולה? מדובר ברכב שאישית (ועוד הרבה אחרים יעידו) הוא לא נוח בלשון המעטה, ומעבר לכך הוא לא בעל תנוחת ישיבה גבוהה. אולי עכשיו יהיה לו קל, אבל מה בעוד כמה שנים כשהרגליים והגב יהיו עייפים יותר?

אם יש רצון להחזיק רכב לזמן ארוך יחסית אולי כדאי לחשוב דווקא על SX4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, Michazzz כתב:

מעולה, תודה רבה.

לפני 30 דקות, EliC25 כתב:

אבא שלי נכה לכן גם כשמכרנו וגם כשקנינו רכב היינו צריכים לעבור במשרד רישוי.

אתה לוקח מספר, והם מבצעים לך העברת בעלות במקום בדיוק כמו בדואר, בגלל שצריך להוריד את התו נכה מהרכב, ולשלם הפרש אגרה (במידה ויש)

אגב, אתה בטוח שאבא (כנראה איש מבוגר) ירצה לאורך זמן לנהוג בקורולה? מדובר ברכב שאישית (ועוד הרבה אחרים יעידו) הוא לא נוח בלשון המעטה, ומעבר לכך הוא לא בעל תנוחת ישיבה גבוהה. אולי עכשיו יהיה לו קל, אבל מה בעוד כמה שנים כשהרגליים והגב יהיו עייפים יותר?

אם יש רצון להחזיק רכב לזמן ארוך יחסית אולי כדאי לחשוב דווקא על SX4.

בטח עכשיו בגלל הקורונה גם במשרד הרישוי נצטרך לקבוע תור מראש,

אלו חדשות רעות כי כנראה העניין הזה יוריד אותנו מהקניה של הרכב הזה לצערי אם ככה.

אני אתקשר מחר למשרד הרישוי ואבדוק את העניין.

לגבי ה- SX4, תודה על ההמלצה אבל נוותר כי כנראה זה לא יגמר :) .

בדקנו וחיפשנו כבר המון רכבים ודי עייפנו מכל העניין הזה, נראה שחזרנו לנקודת ההתחלה של השרשור הזה והוא בחירת האמינות של טויוטה, מה גם שהיא מציעה יחסית אבזור סביר שאבא טוען שמספק אותו.

לגבי הנוחות, אני מאמין שזהו עניין אישי, אני מקווה שגם בעוד 10 שנים האוטו יהיה מספיק נוח בשבילו, אבא כבר בן 60.

לפני שעה, imprezadude כתב:

לא יכול לעזור לגבי הפרוצדורה, רק אזכיר ואמליץ לך שלא לוותר על בדיקה לפני קנייה, דו"ח סליקה ואם תרצה - בדיקת מחשב במוסך מורשה. 

שיהיה בהצלחה. 

בוודאי, תודה רבה לך על כל העזרה מתחילת השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ההעברת הבעלות מנכה שאמורה להתבצע במשרד הרישוי בגלל ההפרש שאמורים לשלם באגרה, 

אם בשיחת הטלפון המוכר טוען שהוא כבר שילם אותה, בדיעבד אני נזכר שאמרר לי את זה , כי בתחילה לא הבנתי כל כך מה הוא רוצה. 

הוא טען ששילם את ההפרש מ- 26 שקלים ל - 1000 ומשהו שקל, כלומר האגרה כבר שולמה, אם כך.

כי הוא גם טען שכבר קנה רכב חדש בבעלותו.

האם עכשיו יהיה ניתן להעביר בעלות על הרכב בדואר כרגיל? 

או שאני מתבלבל? 

אני כמובן אחכה למחר על מנת לשאול אותו ואת משרד התחבורה אבל אולי מישהו כאן כבר יודע את התשובה לשאלה? אולי @EliC25 יודע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה בדואר לבדוק, אם כבר שולם ההפרש- יכול להיות שלא תהיה בעיה. שווה לנסות. בהצלחה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...