Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה על שירותי משלוחים אונליין

nimrod7676
 שיתוף
עוקבים 12

פוסטים מומלצים

בנושא ערגליות, אני זוכר אותה מהילדות כ-highlight של השבוע(לרוב היינו אוכלים ממתקים בעיקר בסופ"ש)

לפני שנה או משהו כזה טעמתי והטעם אחר והרבה פחות טעים. הפסקתי מיידית כדי לשמור על הזיכרון הטוב שלי מהערגליות

טורטית למשל עומדת יפה במבחן הזמן

ובנוגע לטעם - ברור שרק שוקולד

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

או שתשתה לא עלינו, מים מהברז.

לפעמים אני באמת לא מצליח להבין את חברי הפורום. משרשור של בקשה פשוטה להצעה עבור שירות משלוחים מוצלח יותר, התקבלו "הצעות" של החל מ-לך תעשה קניות על אופניים לתסתדר בתחב"צ. אוהב אתכם, אבל מי סמכ

תנסה לעשות קניות בכמות שתספיק לשבועיים(חוץ מירקות נגיד) ואז ניתן להשתמש ב-car2go או אוטותל שיעלו די מעט ביחס למוניות

לפני 17 שעות, nglancer כתב:

הוא פשוט ציין שיש לו ניילוני שתייה קרועים, אז הנחתי שהוא מזמין שישיות מים. לא שופט.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 15.9.2020 בשעה 17:08, nglancer כתב:

בבניין עם צנרת בת 100 שנה? 

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים עשיתי התערבות עם חבר שחושב שאני סתם קונה במקומות יקרים

נכנסנו לאתרים של שופרסל רמי לוי ינות ינות ביתן ועוד איזה רשת 

הזמנו שתיה, גבינות, ירקות, מילאי , ממתקים וכו׳ (הכל חוץ מבשר שאני ממילא לא קונה שם)

הבדל של כמה שקלים בחשבון הסופי

באחד מילקי עולה 2.90 ובשני 2.80

לא יותר מדי. לא משהו שהייתי נוסע יותר רחוק בשבילו

שימו לב שלשופרסל יש כל מיני סוגי סניפים (דיל ולא דיל או משהו כזה) הדיל הוא הכי זול וזה המחירים שאתם מקבלים באתר.

הגיוני שמאחרים מדי פעם. מדובר בבני אדם.

הגיוני גם שהניילון של השתיה יהיה פתוח: גם שאני סוחב שתיה לפעמים זה נקרא כי כל המי עדן, עין גדי וכו׳ זה זבל של אריזה שנקרע בשניה. אז נקרא הניילון מה קרה? 

אם אתה גר בבית בלי מעלית והשליח עולה עם זה במדרגות ונקרא, מה הוא אשם ? איזה נזק נגרם לך בדיוק מזה שהשקית של הבקבוקים קצת נקרעה?

עריכה אחרונה על ידי Transporter
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור המחירים בשופרסל מורכב - יש דיל אקסטרא שזה מתוג בהסנים הגולים והמוזלים. העניין הוא שיש לא מעט מבצעים בהם סניפים שכונתיים משווים מחירים לסניםי הדיסקאונט. 

בקניות לאדם בודד או זוג ההבדלים לא גדולים, כך שכדאיות השקעת מאמץ לחפש סניף זול מוטלת בספק. כשמדובר במפחה או בקניה תקופתית גדולה זה סיפור אחר.

בכל מקרה - אשתי מחלקת את הקניות בין שופרסל דיל אקסטרא (מבחר גדול) לרמי לוי (זול).

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
 שיתוף

• Create New...