Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת שטיחים לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חפש שטיחי סאסא יש להם שטיחים איכותיים.

בעבר הממש רחוק הרכבים שהייתי קונה היו באים עם שטיחים מגומי ואני לא אהבתי את זה. שטיחים מבד איכותי

היו רק ברכבי יוקרה (שנות -80/90) מה הייתי עושה, הולך כמה חודשים למגרשים לפירוק רכבים, מחפש רכבי יוקרה (BMW,  מרצדס וכד')

ולוקח מהם את השטיחים המפוארים (בהרבה מקרים מקטיפה עדינה) ומרכיב אצלי -לא תמיד היה מתאים, אך שזה התלבש - לא היה רכב זהה לשלי.

כנ"ל אגב עם ידית משענת ראשית. (שעד היום עוד מייצרים רכבים ללא משענת יד)

אלה האפשריות שיש לך, מעבר לרכישה ברשת כמו בעליבאבא שראיתי שם כמה פעמים שטיחים מעניינים. (שווה לבדוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה ממש איכותי שוקל להזמין 500 שקל שווה את זה, האמת שיצא לי לחפש לגולף 2011 (במקרה שלי) ואין כלום נורמלי מחו״ל וגם המשלוח ממש יקר...

לא מצאתי עדיין פירוקיה עם אוטו כמו שלי (בכללי רציתי כי אני רציתי להחליף טמבונים במקום ללכת לפחח), ולפי דעתי המחיר היה יוצא יותר מ 500 שקל לשטיחים.

השאלה הכי חשובה מאיזה חומר זה עשוי כי צריך לדעת באילו חומרים להשתמש, סתם silk shine? או שזה לא גומי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על גולף - אני הזמנתי עבור הגולף 2016 שלי שטיחיים מקוריים עשויים בד (ולא הגומי הזבל שהגיע איתם בארץ). עלה לי 500 ש"ח כולל המשלוח, אך ללא ספק שווה את זה. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, Fraysa כתב:

אם כבר מדברים על גולף - אני הזמנתי עבור הגולף 2016 שלי שטיחיים מקוריים עשויים בד (ולא הגומי הזבל שהגיע איתם בארץ). עלה לי 500 ש"ח כולל המשלוח, אך ללא ספק שווה את זה. 

מאיפה הזמנת? אני חרשתי את כל האינטרנט ולא מצאתי. חושב שיש לשנת 2011?

לפני 21 שעות, yogev20 כתב:

גולף מגיע עם שטיחים מגומי? לא עם מינימום סיבי בד אפילו מלאכותיים? מוזר.

אצלי הם מגיעים בד מאחורה או סיבי בד לא ממש יודע להבדיל ביניהם, ומקדימה באמצע גומי ולמעלה למטה בד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שישבתי בגולף של חברים היו שם שטיחים מבד. זה היה נראה לי טבעי (רוב הרכבים החדישים הם אם שטיחים מבד)

לכן לא שאלתי הם זה מקורי, או תוספת.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Noxius כתב:

מאיפה הזמנת? אני חרשתי את כל האינטרנט ולא מצאתי. חושב שיש לשנת 2011?

אצלי הם מגיעים בד מאחורה או סיבי בד לא ממש יודע להבדיל ביניהם, ומקדימה באמצע גומי ולמעלה למטה בד.

אם תשלח לי בהודעה פרטית את מס' השילדה שלך אני יותר מאשמח לחפש לך בתוכנת החלפים הרשמית את המק"ט של שטיחי הבד ל-MK6, במידה וקיימים. 

לפני 15 שעות, yogev20 כתב:

אני זוכר שישבתי בגולף של חברים היו שם שטיחים מבד. זה היה נראה לי טבעי (רוב הרכבים החדישים הם אם שטיחים מבד)

לכן לא שאלתי הם זה מקורי, או תוספת.  

אני מניח שבאירופה כולם מגיעים עם בד. אצלי הגיעו שטיחי גומי עם סיבי בד בחלק מאוד קטן עם כיתוב "Golf". כשחיפשתי מק"ט של היצרן על השטיח לא מצאתי. כמו כן, הסתכלתי בתוכנת החלפים הרשמית (ETKA) ולא מצאתי את השטיח המדובר. אני חושב שהם אשכרה לוקחים את המקוריים ושמים משהו אפטרמרקט. אני לא אופתע אם זה המצב.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי את השנים שגולף היו מגיעים עם חלונות אחוריים עם ידית פיזית ולא חשמלית.

אחד הדברים שלא הייתי מוכן לקבל בשום מצב, ברכב שאני כל כך אוהב. (מחשבה מעוותות של יצרן מוביל) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 14.9.2020 בשעה 13:30, yogev20 כתב:

חפש שטיחי סאסא יש להם שטיחים איכותיים.

בעבר הממש רחוק הרכבים שהייתי קונה היו באים עם שטיחים מגומי ואני לא אהבתי את זה. שטיחים מבד איכותי

היו רק ברכבי יוקרה (שנות -80/90) מה הייתי עושה, הולך כמה חודשים למגרשים לפירוק רכבים, מחפש רכבי יוקרה (BMW,  מרצדס וכד')

ולוקח מהם את השטיחים המפוארים (בהרבה מקרים מקטיפה עדינה) ומרכיב אצלי -לא תמיד היה מתאים, אך שזה התלבש - לא היה רכב זהה לשלי.

כנ"ל אגב עם ידית משענת ראשית. (שעד היום עוד מייצרים רכבים ללא משענת יד)

אלה האפשריות שיש לך, מעבר לרכישה ברשת כמו בעליבאבא שראיתי שם כמה פעמים שטיחים מעניינים. (שווה לבדוק)

לא יודע, אני אוהב את שטיחי הגומי כי קל לנקות אותם ואני חולה על הרעש שהם משמיעים מתחת לרגל אחרי שעברו שטיפה לגבי משענת יד- מעניין איך לא חשבתי על זה עד עכשיו, תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גומי הכי קל לניקוי ללא ספק, אך מבחינת יופי והרגשת סלון בתוך הרכב -רק שטיחי בד.

יש לי נוהג להניח שטיח בגומי (לא חשוב של איזו חברה) בודד מתחת לנהג, כי אני נוהג עם אותן נעליים

שאני מגיע לעבודה - זה מונע מהשטיחים להזדהם למי שעובד בסביבת עבודה לא נקייה. זהו נוהג של שנים

אומנם פוגם ביופי, אך יש כתמים שלא יורדים. (גם מקל בחורף בניקוי בוץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...