Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני רוצה לשמוע מוזיקה אבל אני קמצן. (או- מבקש המלצה לרמקול נייד הגון במחיר שפוי)

Pika007
שימו לב! השרשור הזה בן 1304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, Coro כתב:

השיומי דקיק ונכנס לתיק בקלות, איכות הבנייה לא משהו, אצלי נפל פעם אחת ואחד הרמקולים התפרק.

לJBL יש את הקליפ ופליפ 5. אחד הדברים הנחמדים בפליפ 5 שאפשר לקנות זוג שיעבדו בסטריאו.

יש לי את הפליפ 5. סתם לשם הסקרנות: איך גורמים לזוג לעבוד בסטריאו?

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 10 דקות, Mr_Shankly כתב:

יש לי את הפליפ 5. סתם לשם הסקרנות: איך גורמים לזוג לעבוד בסטריאו?

https://www.google.com/search?q=how+to+pair+2+flip+5&oq=ho+&aqs=chrome.1.69i57j69i59l2j46j0j69i60j69i61j69i60.1903j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Transporter כתב:

סאונד נורמלי לא מסתדר עם מוצרים בתקציבים האלה

אני מבין שאתה לא נותן לעובדה שכן הוצגו אופציות עם סאונד מצוין בתקציב המבוקש להפריע לך לטעון את הנ"ל.

למי שתוהה אם כבר קניתי ו/או מה קניתי, נאלץ לדחות את זה קצת לסוף הסגר, משהו אומר לי שמשלוחים מחו"ל עומדים לחטוף שוב מכה. מעדיף שלא להסתכן. כבר ריחפתי עם העכבר מעל ה oontz 3 ultra כמה פעמים, אבל אני מנסה למצוא פתרון ל mounting לפני שאני קונה. יהיה דבילי אם אתקע בסוף עם משהו שאין לי איך לשים במקום המיועד שלו. הבנתי שהשאומי נשמע לא רע אבל בנוי דרעק, פוזל לכיוון JBL GO2 שאפשר לקנות בארץ, רק שיצא לי לנסות אותו קודם. קטנטן ויש לי אינספור דרכים לשים אותו במקום המיועד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות היום ב 400 שקל רמקול עם סאונד הרבה יותר טוב

שלא עובד על BT אבל תהנה ממנו יותר

אם אתה קורא ל JBL FLIP וכו' סאונד טובלבריאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך פיקה על מדפי איקאה FJÄLLBO

אומנם זה לא רמקול, אין בזה BT, אבל חיי סוללה ארוכים במיוחד, וגם חיי מדף טובים.

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, David32 כתב:

אני ממליץ לך פיקה על מדפי איקאה FJÄLLBO

אומנם זה לא רמקול, אין בזה BT, אבל חיי סוללה ארוכים במיוחד, וגם חיי מדף טובים.

בשבילי אך ורק Hürdall, חובב ירוק מושבע. 

also. i see what you did there.

לפני 2 שעתיים, Transporter כתב:

אתה יכול לקנות היום ב 400 שקל רמקול עם סאונד הרבה יותר טוב

שלא עובד על BT אבל תהנה ממנו יותר

אם אתה קורא ל JBL FLIP וכו' סאונד טובלבריאות

אני יכול גם לקנות מוניטורים ב 3000 שקל שישמעו עוד יותר טוב, אבל זה לא מה שמתבקש פה. 

מצד אחד, אין לי ספק שאתה מבין ברמקולים. מצד שני, זה קצת מתסכל שלמרות שהגבת פה וכבר הגבתי חזרה עם הדרישה הקשיחה שלא ניתנת לשינוי, אתה עדיין יורה לכיוונים אחרים.

אחדד שוב: זה לא רמקול להאזנה בבית וגם לא במקום שקט, החיבור חייב להיות BT כי אין שום אופציה לחוט, והדבר הזה הולך לחטוף אבק ושפריצים של מים. שאני כותב שהסאונד צריך להיות "טוב", הוא צריך להיות טוב ביחס לספיקר של פלאפון ודברים בסדר גודל הזה. להאזנה נורמלית בבית יש לי כבר רמקולים ואוזניות ראויים לשמם.

ישרנו קו?

עריכה אחרונה על ידי Pika007
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sony SRS-XB20
הספק 20W
עד 12 שעות פעילות
פיצ'ר אקסטרה באס שנותן באס עמוק ומציאותי יותר.
אם אני לא טועה יש לו גם עמידות מסוימת למים.
https://www.azrieli.com/o/9d681a38-ec10-4e0b-89a6-ae5c6c116790?gclid=Cj0KCQjwqrb7BRDlARIsACwGad5LN2TqHepudbOGZy4y0cUlVh0YxCPpV1H00sgK5A4-hp1yXQ3tOfkaAkaVEALw_wcB

הדגם הוחלף בחדש מאז, אבל נראה שבעיקר שיפרו את העיצוב.

אצלי כשנתיים - אני ממש מרוצה!
סאונד מעולה, יותר טוב מאנקר פרימיום 20W שקניתי לאבא שלי. שגם הוא לא רע, דרך אגב. בהחלט מעולה לאופציה ב'.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

0f154be4317003796dab81721c633ae5.jpg0c0251f36108bf959ca2c8a644489081.jpg

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סכום נמוך למערכת בסיסית מלבד כל האפשריות שהוצגו כאן, שייתנו סאונד סביר. (יש כאלה שזה מספק אותם)

אפשר ללכת על נגן DVD (יש בגרושים) עדיין תהיו חייבים מגבר (אפילו רסיבר) וזוג רמקולים סבירים.

CD אני שומע עד עכשיו גם בבית (אבל זו מערכת יקרה) וגם ברכב. עולם המערכות סטריאו נמצא בעליה מתמדת בשנים האחרונות, וזה לטובה למי שחובב מוזיקה, ויודע להבדיל בין איכות של מערכת אפילו בסיסית, לרמקולים ניידים. (למרות שבחנתי Marshall Stanmore והם נשמעו נפלא, עדיין לא יותר מחדר עבודה עבורי)

כל זה בלי לקחת בחשבון אודיופילים שעדיין משקיעים סכומים לא מבוטלים על מערכות/רמקולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...