Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה לאילת עם i10 החדשה או, ״אתה משוגע?״

ozal5
שימו לב! השרשור הזה בן 1315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היונדאי רכב באמת מצוין, אך לדעתי הרובוט מאוד מעצבן וזה החיסרון העיקרי של הרכב. ההשהיות מאוד מורגשות בזמן האצה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה מעניינת תודה. מדובר בגיר 4 הילוכים? אני עם i10 2019 בתור רכב חלופי ובאמת החיסרון הוא הגיר שטורק אותי מעמידה לתחילת נסיעה ולא משנה כמה אהיה עדין עם הדוושה. חוץ מזה הפתיע הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, orel40401 כתב:

סקירה מעניינת תודה. מדובר בגיר 4 הילוכים? אני עם i10 2019 בתור רכב חלופי ובאמת החיסרון הוא הגיר שטורק אותי מעמידה לתחילת נסיעה ולא משנה כמה אהיה עדין עם הדוושה. חוץ מזה הפתיע הרכב

ליונדאי החדשה תיבה רובוטית חד מצמדית בעלת חמישה הילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על השיתוף.

מזכיר לי את הI10 דור ראשון שהייתה לי מהעבודה והייתי עושה בה נסיעות בין עירוניות על בסיס קבוע.

וגם מעלה לי שאלה, מה עדיף לנסיעות בין עירוניות , מנוע וגיר חלקים יחסית אבל נוחות נסיעה של קרש  (דור ראשון ) או נוחות ונסיעה ובכללי פנים טוב יותר אבל גיר איטי וביצועים פחות טובים(דור שלישי).  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,

הגיר הינו 5 הילוכים רובוטי.

לא מורגש בצורה נוראית שהגיר רובוטי, כן שומעים שהוא רובוטי על כל העברות ההילוכים,

כן לפעמים הוא מושך את ההילוך ומעביר אותו לאט, זה לא DSG ולא מתיימר להיות גיר מהיר עבודה, 

אבל סה״כ שילוב מעניין, שאותי רק שאלה אחת מעניינת, אמינות הגיר.

לגבי חב׳ ההשכרה, לא רלוונטי, החב׳ משכירה רק לעובדים/חברות בע״מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוח השעונים נראה ממש מיושן. אם זכרוני אינו מטעה אותי לוח שעונים ב-i10 הקודמת היה נראה מודרני יותר. 

אגב לפני 3 שנים קיבלתי בשלמה סיקסט את ה-i10 הקודמת ברמת גימור בכירה עם מנוע 1.25 וגיר 4 הילוכים אוטומט. נסעתי ברכב מהמרכז עד ים המלח ומאוד התרשמתי מהרכב. (יחסית למחיר כמובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד קצת תמונות,

AP - רגיל, שום דבר חדש/מיוחד.

BCCE588C-20B6-4B87-A100-135179F7224C.thumb.jpeg.53ade290b7b82258aa5a2b354994a127.jpeg

בקבוק קולה 1.5, נכנס, אומנם לא בקלילות, אבל נכנס,

F6A2FB50-C4A7-450E-9752-597EF5A7027D.thumb.jpeg.15a6c37b5c513237152897c88762cf45.jpeg

צבע ריפוד די יפה לטעמי, בכללי האווירה ברכב נעימה,

סורי על חוסר הסדר, הרכב מלא,

8605F955-60F6-4B6B-8683-1AE9F2A8035B.thumb.jpeg.26c253325ba96b26b080c032a93cb1a3.jpeg

ADA89940-3C2E-4BCA-8EAC-73807A13E41B.thumb.jpeg.526cd6e26198d6144cdedbe4f96ca0d5.jpeg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה יפה.. אבל עדיין מצחיק אותי שאנשים חושבים שיש רכב חצי מודרני שלא יכול להגיע לאילת ובחזרה בקלות ובשלום.

אני עשיתי את ראשון לציון - אילת עם בחורה(ושני תיקים קטנים) וחלק מהנסיעה עם מזגן על פונטו 55 ידנית שנת 98 ואני לא זוכר קשיים מיוחדים.

מה שכן, בנסיעה חזרה הייתי ילד טוב ובדקתי מים שמן לפני התחלת הנסיעה אבל הייתי גם ילד סאטל ושכחתי להבריג חזרה את הפקק של המים, מלא עשן התחיל לעלות מהמנוע אבל הצלחתי לעצור בזמן, למלא קצת מים ולאלתר פקק. הגעתי לדימונה וקניתי פקק וחזרנו בשלום

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאנשים חושבים לפחות במקרה של רכב מודרני אך קטן, שנסיעה תהיה לא נוחה, רועשת.

היונדאי דווקא טובה בסעיפים הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעה חלקה ונוחה יחסית לאילת היא אכן פלוס נחמד, אבל המבחן האמיתי

לרכב כזה הוא בעיר פקוקה, שם התיבה צריכה לעבוד הרבה יותר קשה

מנסיעה מונוטונית עשרות קילומטרים בהילוך חמישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו לשכור (ולא להשכיר...) רכב מיני לנסיעה לאילת, בהחלט מדובר במשוגע. אני לא הייתי לוקח סופר מיני לאילת.

נשמע שבכל זאת יונדאי עשו משהו די טוב עם הרובוטי, ולפי איך שאני רואה אותן עולות על הכביש הן לא הולכות להיות ירייה ברגל.. אבל רק הזמן יגיד.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף נסיעה עם רכב כזה לאילת מצריכה עצבי ברזל, כל עקיפה במיוחד של משאיות ארוכות מצריכה תכנון קפדני.

אם כבר נסיעה עם רכב קטן לאילת אז סיאט איביזה למשל הרבה יותר בטוחה ונעימה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק,

העניין הוא לא ״אם הרכב יסע לאילת״ זה ברור שכן,

העניין הוא כמה זה יהיה נעים,

לשמחתי היה נעים יחסית,

על הדרך חזור מאילת שעשינו לפני מספר דק׳ אכתוב בהמשך, קצת יותר מתיש מהנסיעה הלוך,

אך סה״כ נעים.

וכן, המילה ״עצבי ברזל״ אכן במקום.

להגיד שהגיר לא עבד יפה?

אני לא אגיד, הגיר הפתיע אותי מאוד, אף על פי שהייתי שמח אם היו כאן 6 הילוכים במקום 5 ומנוע קצת יותר חזק, קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...