Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למברגה ביתית פשוטה, בוש ירוקה או מקיטה יד 2?

alex321
שימו לב! השרשור הזה בן 1272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 13.9.2020 בשעה 17:54, shais01 כתב:

אני מעוניין להזמין, הבעיה שצריך לשלם מס עבור מוצר שמחירו גבוה מ-75$,

אני צודק?

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשריך שאשתך משתמשת בכלים, גם אם פה ושם היא טועה (לכולנו עקומות למידה). אצלי זה SOS.

אבל האמת היא שמי שלימד אותי לעבוד זו אמא שלי, שקדחה ותלתה והרכיבה וצבעה. אבא שלי היה שמאלי, החינוך הפרוסי חייב אותו לעבוד ביד ימין, ובסופו של דבר הוא היה אלוף התאוריה, אבל לא היה מסוגל להחליף נורה שנשרפה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעתיים, Mr.Hybrid כתב:

אני צודק?

המוצר נשלח מאמזון, אז אתה לא צריך לחשב כלום.

תוסיף לעגלת הקניות ותגיע עד למעמד הקנייה עצמה - שם תראה כמה עולה משלוח, מה המיסים ומה הסה"כ. אתה משלם הכול מראש לאמזון, לא מתעסק עם כלום.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Mr.Hybrid כתב:

אני צודק?

אתה צודק.

היה מבצע של אמזון בריטניה שנגמר.

עכשיו המחיר מעל לסף המס.

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר למיתוג מה היתרון בדגם הכניסה של בוש על פני worx במחיר זהה/דומה.

מצב הרטט? מוניטין?

יש לי ניסיון טוב עם הworx שקניתי, אני רוצה לרכוש לאבי משהו דומה/זהה.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לפני קצת פחות מארבע שנים רכשתי מברגת אימפקט 18V (סדרה כחולה) של בוש. לפני שנה בערך הלכה אחת הסוללות (תמונות בשרשור הזה-

)

המברגה עלתה לי סביב 1100 ש"ח, הפעם החלטתי שאני לא קונה שוב בוש. מברגה של מקיטה עם סוללות חלשות יותר עולה גם בערך אותו הדבר. בשני המקרים מדובר על מברגה עם פחמים. 

בסוף החלטתי לרכוש  מברגה של WORX בעלות של 3\2 בערך מהמחיר ששילמתי על הבוש, מגיעה עם שתי סוללות 2AH והיא ללא פחמים (מדורגת גם למומנט גבוה יותר)  עם מהיריות משתנות (3 מצבי מהירות עם מומנט מרבי שמשתנה בהתאם, פרט כמובן לשליטה "עדינה" עם הלחצן). 

אני לא יכול עדיין להשוות באמת בין המוצרים, אבל מבחינתי אם תחזיק מעל 3 שנים זה כבר יהיה יותר משתלם מהרכישה הקודמת.  

drill_body.jpeg

drill_body_open.jpeg

drill_brushes.jpeg

drill_parts.jpeg

עריכה אחרונה על ידי innvision
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמחקה לי הסיבה שהעלתי בגינה את התמונות:

לפני קצת פחות מארבע שנים רכשתי מברגת אימפקט 18V (סדרה כחולה) של בוש. לפני שנה בערך הלכה אחת הסוללות, ועכשיו המברגה עצמה גם התקלקלה. המברגה הייתה בשימוש בייתי, ומשך העבודה בפועל שלה היה רחוק להערכתי מזה שהייתה עוברת בשימוש אצל בעל מקצוע. פה ושם היו עבודות מאומצות, כמו התקנת מחזיר שמן בדלת אלומיניום, הברגת ברגים לדיבל 10 בבטון (הברגה, לא קדיחה חלילה), הרכבת צירים לארון, אבל לא עבודות מכונאות וכולי. אני מצרף כמה תמונות של המברגה מפורקת, ניתן לראות את מצב הפחמים שמעיד על היקף השימוש (וגם מהמצב החיצוני של הכלי), בנוסף המנוע תקין, בדקתי אותו והוא עובד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשמחה, אני מסכים אתך, ציפיתי שהמברגה תפגין אמינות טובה יותר. יצא לי לראות כלים של מקיטה שעבורו התעללות והמשיכו לעבוד, האמת גם של בוש, אז אולי נפלתי על "לימון". יכולתי לקנות גוף בלבד של בוש ולהמשיך עם הסוללה שנשארה, אבל לא התחשק לי בכלל לקנות את אותו המותג, ואם הייתי מוסיף סוללה הייתי מתקרב למחיר של הערכה של WORX.    

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדרך כלל מזמין מאמזון. שנה שעברה הזמנתי matebo . 69$ . מברגה 18V ללא פחמים .
השקרנים כתבו עליה made in japan אבל לא אכפת לי במחיר כזה, עם השירות והאחריות של אמזון .
בארץ אין להם בושה מוכרים אותה מברגה ב ₪1000 .
מטען הזמנתי מסין . עובד יופי.
הבעיה בעתיד אם אצטרך בטריה נוספת קשה להשיג בארץ במחירים סבירים.
כנראה שיותר פשוט להזמין עוד מברגה.
תמתין ליום הרווקים הסיני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, innvision כתב:

אולי נפלתי על "לימון". 

כנראה. 

מכרתי לא מעט כלים של בוש לאורך השנים בעבודתי, ומעטים מאד מהם חזרו לתיקון. פעם בכמה זמן יש "לימון", כמו בכל מותג ובכל דבר בחיים, והכלי חוזר בתוך תקופת האחריות שלו לתיקון. אבל בגדול, בוש זה מותג שאני סומך עליו בעיניים עצומות לרווחה, אחרי 5 שנים עם מברגה כחולה 14.4 (תקינה לחלוטין ועובדת כמו חדשה) ועוד 2-3 שנים עם 12V שעושה עבודה לא קלה, וזה אחרי לא זוכר כמה שנים עם בוש ירוקה שהסוללה שלה גמרה קריירה (ניקל מטל ולא ליתיום יון). אף אחת מהן לא אימפקט, אגב.

ולמי ששואל, כן, אני צריך 2... אני מתחרפן מהחלפה תדירה של ביטים ומקדחים ומאד לא נוח לי לעבוד עם מברגה אחת בלבד, במיוחד בפרוייקטים יותר גדולים עם הרבה הברגות וקדיחות.

תכל'ס אני צריך 3 :lol: מתישהו 😉

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז, יכול מאוד להיות, כמו שרשמת ראיתי גם כלים במתח נמוך יותר שעבדו קשה והחזיקו מעמד, אבל אחרי שגם אחת הסוללות והכלי התקלקלו, אני חושב שזה מובן מדוע אני לא רוצה לרכוש את אותו המותג שוב. אולי הדגם הזה ספציפית פחות מוצלח. אגב, יש לי גם מברגה תואמת, והאמת שאת רוב העבודות אני עושה איתה (אני משתמש לרוב בקלאץ'), האימפקט שימשה לעבודות היותר מאומצות

לפני 6 שעות, save כתב:

אני בדרך כלל מזמין מאמזון. שנה שעברה הזמנתי matebo . 69$ . מברגה 18V ללא פחמים .
השקרנים כתבו עליה made in japan אבל לא אכפת לי במחיר כזה, עם השירות והאחריות של אמזון .
בארץ אין להם בושה מוכרים אותה מברגה ב ₪1000 .

כולל סוללה ? ומשלוח? על פניו נראה מחיר מעולה. אני כבר קניתי בארץ את ה WORX , עדיין אין לי מושג לגבי העבודה איתה, חוץ מזה שהכלי מרגיש רובסטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מוצרי חשמל בהספק גבוה כדאי לחפש גם באמזונים הארופאים למיניהם.  המחיר אולי יהיה קצת גבוה יותר, אבל הם כמובן יגיעו בנויים ל 220V, בחלקם (אם אין הארקה והם לא מבריטניה) אז גם התקע יתאים לשקע הישראלי.

וכמובן, המחירים כוללים 20-23% מע'מ מקומי שיירד מהמחיר בעת התשלום.

סיומות :

co.uk

de

fr

es

it

באתר הגרמני - de - גם אפשר לבקש תצוגה באנגלית.

בצרפתי, ספרדי ואיטלקי גוגל מתרגם בשמחה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...