Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho
 שיתוף
עוקבים 72

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 14 דקות, gadik6 כתב:

"אם צריך להתחסן אני מבטל את המנוי",

נו זה מצויין, הם מדירים את עצמם עוד לפני שהעסק החליט לא לאפשר להם להיכנס.

• מצחיק 1

.Volvo 740. It's hip to be square

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 23.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• Transporter

3290

• korola

2318

• sperial

2035

• ChemGuy85

1676

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

אתם מזכירים פה רמי לוי, לפני שבועיים עשיתי קניות ברמי. לקחתי פטרוזיליה. מישהו בא לידי מוריד מסכה מתחיל להריח את הפטרוזיליה ואת הכוסברה, שואל איך יודעים מה זה מה? לשניהם אין ריח...   הלכ

לא צילמת טוב, הנה ערכתי לך:

העיקר שעושים שלום!

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 15 דקות, gadik6 כתב:

בינתיים ה"שבורים" שטרנספורטר מדבר עליהם מרחיבים את התעמולה בפייסבוק - נכנסתי לדף של רשת חדרי הכושר שאני מקווה לשוב להתאמן בה, וההודעה שלהם על פתיחה צפוייה ב-23 לחודש מלאה בתגובות של "אם צריך להתחסן אני מבטל את המנוי", "פה זה לא דיקטטורה" ועוד שטויות.

כל אחד נהיה יועץ משפטי ומומחה לבריאות הציבור.

למה אנשים שמסרבים שינוי תנאים מצד מספק שירות הם שבורים שמפיצים תעמולה? צריך להיות יועץ משפטי אן מומחה בריאות ציבור בשביל להתנהל עם החד"כ? מי שרוצה לבטל את המנוי לגיטימי ומי שרוצה להתנות כניסה בעסק הפרטי שלו גם לגיטימי, שני צדדים בוגרים שמקבלים החלטות...

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 19 דקות, יבגניפ כתב:

תודה על הכנות בשיתוף?

הכוונה שבאותם ימים אנשים היו מדווחים לרשויות: "לשכן שלי היתה תאונת דרכים, ושמעתי בשכונה שהיה לו מרשם לויאגרה". זו, בערך, רמת הטיעונים שאני שומע מאנשים שמסרבים להתחסן: "מישהו התחסן ואחרי שבוע לקחו אותו באמבולנס".  היי, בישראל ניתנו עד היום קרוב ל-6 מיליון מנות חיסון. לא סביר שלכמה מהמקבלים היה התקף לב או שנפל במדרגות?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני שעתיים, korola כתב:

נכון ותוך 20 יום גם אתה תיכנס לחיסוניות מלאה, אפשר לפתוח את הכל ואתה יכול לבחור לא לקפוץ לקניון או לספר,

או להצגה ב -20 יום הקרובים. 

כל זה שצריך זה להוגיע למעבידים שפותחים את הכל, אבל ב -20 יום הקרובים מי שכבר קיבל מנה ראשונה יכול להישאר במוד של הסגר עד שבוע אחרי המנה השניה. 

תיאורטית כן, מעשית אני צריך ללכת לקבל את המנה השנייה?

אם הכל פתוח, זה אומר שאני הולך היישר לתוך קניון עמוס, מקבל את החיסון, ואז ממתין 15 דקות בתוך הקניון עם כל מאותגרי הקניות של החודשיים האחרונים.

לפני שעתיים, korola כתב:

נכון , מתחילים אקספוננציאלי עם 5000 או יותר, אבל החיסון עובד האופן לינארי על המקדם האקספוננצאלי .

כלומר עם מתחילים עם מקדם של 1.25 , הוא יורד באופן לינארי ל 1.21 .. 1.17 .. 1.13 ביחד עם החיסונים.

ואם אתה מוריד את המקדם האקספ' באופן לינארי אתה כן מביס את האקספ'... ואפילו מביס אותו בנוקדאון.

כי גם שמגיעים ל 0.99.. המקדם ממשיך לרדת ל 0.94 ...0.91 במקביל עם ירידת התחלואה.

כך שברגע שנתחיל לרדת , קצב הירידה יתגבר עד לצלילה חופשית 

מה שאתה מתכוון לומר שזו תנועת מלקחיים, חיסון מצד אחד (באופן ליניארי ואפילו דועך בשלב מסוים), הדבקה (וחיסוניות טבעית) מצד שני (באופן אקספוננציאלי).

וזה אומר שהרבה יותר יידבקו מאשר יחוסנו.

אני אומר לפתוח בעדינות לאט לאט, שכבות נמוכות של חינוך, חנויות רחוב, שלב הבא קניונים, ובעוד חודש לפתוח הכל.

זה נתן מספיק זמן לכל מי שרצה להתחסן להגיע לחיסוניות.

לפני שעתיים, korola כתב:

כן ולא.  

עכשיו מקבלים את החולים קשה שאובחנו לפני שבוע ונדבקו לפי שבוע וחצי שבועיים.

מאז מספר המחוסנים גדלו .. בעיקר באוכלוסיית הסיכון , לכן יש חוסר ודאות כמה חולים קשה חדשים יהיו עוד שבוע. 

זה מצד אחד, אבל מצד שני זה היה הדבקות בתקופת סגר, אז הרבה פחות הדבקות = הרבה פחות חולים קשה חדשים.

לפני שעתיים, korola כתב:

אני רוצה סטייק יען ... יש כזה בוואגיו? 

לא, יש ביצת יען, אתה יכול לעשות ממנה חביתה לכל המשפחה.

לפני שעתיים, korola כתב:

אני רוצה לראות את בעלי האולמות סוגרים את הכניסה לכל נותן שירות שהוא לא מחוסן.. 

ואז פתאום נגלה את אלו שויתרו על החיסון השני מתחילים להפעיל עו"ד לבדוק מה הם יכולים לעשות על מנת לקבל תעודת מתחסן.

ומישהו מוציא פרוטוקול שצריכים לעבור שוב מנה ראשונה + 21 יום + 7 ימים עד לתעודת מתחסן. 

ובנתיים יהיו 28 יום שהוא לא יכול לעבוד.  

הוא כבר חזר בו

בגדול אני בעד לאפשר למעסיקים להוציא לחל"ת עובד שלא רוצה להתחסן.

במיוחד במיוחד במערכת החינוך.

אבל הציפייה שירום הודו היועמ"ש, הראשון במעלה, שליח האלים עלי אדמות, יאשר דבר כזה, הוא לא רק אפסי, הוא שואף לאפס מלמטה.

לפני שעתיים, Transporter כתב:

הייתי בהרצאה של איזה שף והוא אמר לנו שבמסגרת ההתמחות שלו באפיה הוא ממליץ לכולם להתחסן

הוא הבין שעד שלא יהיו אחוזי חיסון גבוהים, הוא ימשיך להעביר הרצאות במקום לרשום הזמנות לשולחנות חודשיים קדימה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

לפני 4 שעות, יבגניפ כתב:

אפילו חברי הטוב מ3מ3מ3

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

@m3x7r3m3אין באיזור שלך מרכז חיסונים פתוח או מרווח? אין איזה drive throuh או מאהל או אולם ספורט? אין מקומות עם שעות רגועות?

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אין פתוח, ההוא בקניון מרווח (מאוד), הבעיה היא לא במרכז החיסונים עצמו אלא בדרך מהחנייה אל מרכז החיסונים (דרך הקניון הסגור).

יש שעות רגועות, לפחות כרגע, ככה כיוונתי להגיע לשם לפני שבוע וקצת לחיסון הראשון (למרות שלא הייתי בגיל חיסון), ראיתי מלא מלא תורים פנויים בשעות הקרובות ואז נסעתי לשם.

ליאור

לפני 4 שעות, יבגניפ כתב:

אפילו חברי הטוב מ3מ3מ3

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ציטוט

הורים יקרים 🌸
הבוקר הופץ מתווה חזרה ללמידה בהתאם להנחיית הממשלה.
מרגע קבלת המתווה פעלנו הוועד מול אגף גני הילדים ובשיתוף הפיקוח להוצאה לפועל של הנחית המתווה לפעילות בשטח פתוח.
בהתייחס לכך שפתח- תקוה היא עיר כתומה ולא ניתן לקיים לימודים כרגיל.

החל מיום חמישי 11.2 ובהתאם למתווה החזרה ללימודים,  תתקיים פעילות חוץ גנית של עד 9 ילדים (בהתאם למספר ילדי הגן).
 ילדי הגן יחולקו ל4 קבוצות.
כל קבוצה תבקר בגן פעם ביומיים למשך שעתיים וחצי ע"פ החלוקה הבאה:
יום חמישי 
קבוצה א : 8.00-10:30
קבוצה ב: 11:30-14.00
יום שישי:5
קבוצה ג': 8:00- 10:15
קבוצה ד'- 10:30-12:45
יום ראשון: 
קבוצה א' : 8.00-10:30
קבוצה ב': 11:30-14.00
 יום שני:
קבוצה ג' : 8.00-10:30
קבוצה ד': 11:30-14.00

זמן השהייה בחצר יודגש גם לפעילות רגשית חברתית .

👈הזנה תוגש לשתי הקבוצות ( ע" פ הישיבה ההנחיה המובאת  במתווה)
👈במידה ומזג האויר לא מאפשר פעילות בחוץ נחזור ללמידה מרחוק לכלל ילדי הגן.

הרעיון בחלוקה הינו לתת לילדים כמה שיותר ימים למסגרת חברתית

חזרה נעימה והרבה תפילות לשגרה בטוחה ובריאה.
בהצלחה❤️
וועד הגנים העירוני.

המקלדת שלי מתאמצת כדי שלא יתקע לה המקש "ח".

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לחיסון הבא אתה מגיע חצי מחוסן, שמור מרחק בקניון (לך מהר, כך שלא תהיה קרוב לאף אחד יותר מכמה שניות) ועטה מסיכה לפי הכללים. או שתחפש מקום אחר.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הכל ברור וידוע, פעם שעברה הלכתי עם מסיכת N95 ועליה כירורגית, וזה כשהקניון ברובו המוחלט סגור ומסוגר.

אם יפתחו עד ה-23 את הקניונים אני בהחלט אחפש גם מקום אחר

ליאור

לפני 4 שעות, יבגניפ כתב:

אפילו חברי הטוב מ3מ3מ3

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להוריד מאתר משרד הבריאות תעודת המתחסן או תעודת המחלים
בדקתי וזה פועל
https://corona.health.gov.il/green-pass/

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני שעה, khalil כתב:

למה אנשים שמסרבים שינוי תנאים מצד מספק שירות הם שבורים שמפיצים תעמולה? צריך להיות יועץ משפטי אן מומחה בריאות ציבור בשביל להתנהל עם החד"כ? מי שרוצה לבטל את המנוי לגיטימי ומי שרוצה להתנות כניסה בעסק הפרטי שלו גם לגיטימי, שני צדדים בוגרים שמקבלים החלטות...

השבורים היה במרכאות, לגבי התעמולה - צר לי להגיד לך, אבל לפי התגובות לא נראה שהצד השני "בוגר".

בפוסט של הרשת הודגש כי הפתיחה תהיה לפי נהלי משרד הבריאות. מה הם בדיוק מצפים שיקרה עם האיומים שלהם?   שבעלי הרשת יגידו על הזין, נעבור על החוק רק שמתנגדי החיסונים לא יבטלו מנוי, או שאולי הרשת תפנה לבית הדין הבינלאומי בהאג?

מי שלא טוב לא, יום טוב לו, וזה כולל הן תומכי חיסונים והן מתנגדים. לא חייבים להתחיל להתלהם ולאיים שהם יעשו ככה או ככה.

זה בדיוק מה שקורה לפעמים עם כת הטבעונים (סתם כדוגמה), שמרגישים למשל צורך להתחיל להפיץ את הסיסמאות בתגובה לפרסומים של מסעדות או רשתות שמפרסמות מנות עם בשר.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 13 דקות, Transporter כתב:

יאללה סיימנו עם

לא צילמת טוב, הנה ערכתי לך:

1.JPG

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • מצחיק 12
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים