Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

בוא נמתין שבועיים שלושה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים המצב מצטייר כמו פאניקה, אולי יש משהו שהממשלה יודע אבל לא מספרת.

עוד מעט נידע.

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאניקה בכל העולם. מצב של חוסר וודאות עם סיבות לחשש מהתלקחות המגפה. אבל נראה שאף אחד לא באמת יודע. נצטרך להתאזר בסבלנות עוד שבועיים, אולי טיפה יותר.

אני סה"כ די אופטימי לגבי יעילות החיסונים. הרי יש גבול לכמ  חלבון הספייק יכול להשתנות בלי לאבד את יכולת הקשירה שלו ל-ACE-2, כך שעדיין לא מעט נוגדנים ייקשרו אליו וינטרלו אותו.

הבעיה היא אחוז ההתחסנות הנמוך בישראל, וההתנהגות של מתנגדי החיסונים. הם אלה שגורמים את הנזקים הגדולים ביותר.

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שבניגוד לדלתא שהיה דיי צפוי, יש עכשיו באמת אי ודאות. ולכן צריך להיזהר כרגע יותר ברמה המדינית לאומית. סדר גודל של עוד כשבועיים עד שנדע לאן הכל הולך.

נראה שממש נזהרים לא לחרב לנו האזרחים את היום-יום והתוספת למי שהושפע ממנה לא כזו מוגזמת, אז אני בעד.

הקטע עם הזו ממלאווי לדעתי הקפיצה את בנט והשרים לרמה שהיה חייב לתת שם איזה מכה למשטרה ולמערכת, שיתפסו שיש מצב חרום. אם היו מצליחים לבודד בשקט וביעילות יכול להיות שהדברים היו נראים ונשמעים אחרת. 

לפני 1 דקה, sperial כתב:

הבעיה היא אחוז ההתחסנות הנמוך בישראל, וההתנהגות של מתנגדי החיסונים. הם אלה שגורמים את הנזקים הגדולים ביותר.

לא מבין, אחוז המחוסנים פה גבוה. דווקא עודף היחס למתנגדי החיסונים גורם ליותר נזק מתועלת.

כמות מתנגדי החיסון האידיאולוגים האמיתיים - קטנה. יש שכבה של למלמים כאלה שבגלל היחס העודף שמים את עצמם במחנה המתנגדים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

התגעגעתי לסגר האמת.

שקט, כבישים ריקים, תירוץ לא לצאת מהבית ולא להכניס אנשים הביתה, חניה ליד הבית שנשארת פנויה גם כשאני חוזר, למלא טנק פעם בחודש וחצי, טון זמן שנחסך בגלל לימודים בזום, והכי חשוב, מבחנים בזום 😁

אוךך... שלמות אותה רק Introverts יבינו.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחוז המתחסנים בארץ בכלל, ובבוסטר בפרט, נמוך. פחות משני שליש מהאוכלוסיה, מה שמכניס אותנו למעמד נמוך אפילו יחסית לאירופה חלק מהעניין הוא האוכלוסיה הצעירה יחסית שלא היתה רשאית להתחסן עד הימים האחרונים., אבל חלק אלה אנשים שלא מסוגלים לתפוס שהחיסון בטוח והנגיף מסוכן. הטיפוסים ש"אף פעם לא התחסנתי" ו"אל תדאג, אני בריא ואני חזק" גם כשהם בני 70 ויותר ורשימת האבחנות שלהם מגמדת את תהילים קי"ט.

.

SmartSelect_20211129-203749_Chrome.jpg

גם קצב חיסון הילדים מביש - רק 3% מבני 5-11 קיבלו את המנה הראשונה. ארה"ב התחילה קצת לפנינו, הם כבר עברו מזמן את 10%.

דרך אגב, יש לי תחושה (אין לי מספרים) שהשנה גם אחוז סרבני חיסון השפעת גדול מאד.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבינתיים נראה שזו משימה די קשוחה לשכנע הורים, גם אלו שדוגלים בהתחסנות לחסן את ילדיהם. אני יכול להעיד על עצמי שאילו היו לי ילדים, הייתי רושם אותם לערוץ הבטא טסטינג ב God Insider Program ומחסן אותם בכל חיסון נסיוני שצץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, sperial כתב:

הטעות בזיהוי האוטובוס בו נסעה

screenshot-www.youtube.com-2021_11.29-22_36_42.thumb.png.7a363ebe23e8e08a9f484d5f5ff36408.png

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

אחוז המתחסנים בארץ בכלל, ובבוסטר בפרט, נמוך. פחות משני שליש מהאוכלוסיה

אתה יודע אם האחוזים מתחשבים בגיל? כי אם לא, אז כמו עם רמת מינוע, זו השוואה בעייתית קצת.

(אני גם חשבתי שאחוז המחוסנים בישראל גבוה יותר, אבל גיל האוכלוסיה זה פקטור)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי שהזן הזה יפתור לנו את הבעיה של הלא מחוסנים וישרף מהר יותר

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@DareDevil הטעות בזיהוי האוטובוס לא ברורה - אבל לך תבין מי תחקר את העובדת הזרה הזו, שכנראה התקשורת אתה לא מי יודע מה. הרי לחבר'ה האלה, אפילו אם הם דוברי אנגלית, מבטא שאינו תמיד ברור, וכמובן יש העניין של ידיעת השפה על ידי הצד המתחקר.

בינתיים הסיפור מסתבך - הנהג אותר בלאס ווגאס. אז אם הוא נדבק (ויש בעיה עם הבדיקה, כי לא כל הקיטים מזהים את האומיקרון) הוא מסבך את הנוסעים של לפחות 2 טיסות (הרי אין טיסות ישירות מישראל ווגאס) ולך תדע כמה מבאי הקזינו'אים.

@יבגניפ משרד הבריאות מפרסם מדי יום את אחזי ההתחסנות לפי גיל (5-11, 2-17, 18-19 ומעל זה לפי עשורים). מה שהיו מפרסמים בעבר וחדלו לפרסם הוא את הפילוח שכולל גם את המחלימים. חפש בגוגל את "לוח הבקרה - קורונה", ואז בחר באריח המתאים את הפילוח המבוקש.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אבל אין לי כח לחפש. האם אתה יודע לספר אם בשכבת גיל מתאימה (נניח 20+) אנחנו במצב שונה מאברופה?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תיקון קטן לסטטיסטיקה - אני לא אתווכח עם הגרף שהוצג כאן,

אבל אחוז הבוסטר דווקא גבוה בהרבה משאר הארצות. רק 5 אחוז בגרמניה, וקרקס שלם של שמועות והתנגדויות, משיחה שערכנו עם חברים אתמול.

אני אתיימר להניח שאחוז המוגנים-היטב בקבוצת הגיל הנכונה הוא דווקא כן מהגבוהים בעולם,

והשאלה של יבגני מאוד נכונה כאן, אנחנו עדיין במבנה פירמידה מבחינת גיל, עם הרבה ילדים.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחוז הבוסטר מטעה, כי רוב המדינות חיסנו במנות הראשונות אחרינו. מה שמעניין הוא הסכום של מי שקיבל לפחות 2 מנות והמנה האחרונה בתוך 6 חודשים, או החלים וקיבל לפחות מנה  אחת (נכון להיום בלי התחשבות בתאריך). את המספרים האלה קשה למצוא, אם בכלל אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, יבגניפ כתב:

תודה, אבל אין לי כח לחפש. האם אתה יודע לספר אם בשכבת גיל מתאימה (נניח 20+) אנחנו במצב שונה מאברופה?

בגלל שאני אוהב אותך:

image.thumb.png.441038776cd54a532d09a5f0ca001156.png

image.thumb.png.bc4b1221945f007e6fcd38d3032e7cf6.png

ספוילר

להשוואה קלה יותר, העפתי את המנה השלישית:

image.thumb.png.b5457a343772100a519d6bcc25d84017.png

הגרמנים כמובן סופרים אחרת, כי גרמניה:

image.thumb.png.9622bbccd85a43eb847dbd0a44242e36.png

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...