Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 5 דקות, sperial כתב:

אף אחד מהצעדים אינו יעיל לגמרי לבדו, אבל ככל שיש יותר שכבות הגנה פחות חורים בגבינה יתישרו על קו אחד.

יש גבול להיסטריה.

ברגע שיש לך אמצעי יעיל יותר, אין צורך באמצעים פחות יעילים.

זה כמו שתקנה מדיח כלים, ואז תשטוף את הכלים ידנית לפני שאתה מכניס אותם למדיח.

לפני 35 דקות, יובל .מ. כתב:

גם לא צריך מקיף, יש נעילה לרכב, למה לשלם סתם מי כבר יצליח לגנוב

אה.

לא עשיתי ביטוח מקיף, כי במחיר של ביטוח מקיף לשנתיים אפשר לקנות עוד אוטו כמו שלי 😄

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, ודים. לחיסון יעילות גבוהה, אבל לא מושלמת, ולפחות הניסיון עד כה מראה שיעילותו פוחתת עם הזמן, ואז האמצעים הנוספים פועלים את פעולתם.

המסיכה היא אמצעי פשוט, זול ושאינו מפריע לשום פעילות. 

זה כמו שבמכונית יש לך גם בלימה אוטונומית, גם אזורי קריסה, גם חגורות בטיחות וגם כריות אויר. לכל אחד מהם השפעה יחסית קטנה על תוצאי תאונה, אבל ארבעתם יחד מגדילים מאוד את הסיכוי שלך לצאת בשלום ממצב תאונתי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, sperial כתב:

המסיכה היא אמצעי פשוט, זול ושאינו מפריע לשום פעילות. 

אבל הוא כן מפריע.

חוץ מזה את ההגנה המושלמת אתה אף פעם לא תקבל. וכבר יש לך אמצעי אחד עם 90-95% הגנה, אז למה לא להסתפק בו.

לא מספיק - עושים עוד חיסון, לי אין בעיה עם חיסון 3-4-5-6 (מה, סתם אני משלם על זה?). אבל זה מבחינתי די והותר.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם החיסון שהוא נותן הגנה של 90% שבועיים אחרי המנה, אבל, לפחות אחרי המנה השניה, הוא יורד תוך חצי שנה לפחות מ-50%. לגבי המנה השלישית - אף אחד עדיין לא יודע, כי ראשוני מקבלי המנה השלישית (חוץ ממדוכאי חיסון) קיבלו אותו ב-30.7.21.

הוסף לכך שכשאתה נמצא בחברה יש אנשים לא מחוסנים (חלקם מסיבות רפואיות, חלקם סתם סוציומטים, אבל עדיין לא צריך לגרום לך להיות כמוהם), יש אנשים שחוסנו אבל החיסון לא יעיל אצלם מסיבות אלה ואחרות. אי הנוחות בעטית מסיכה היא עניין סובייקטיבי לחלוטין (חוץ מבעיות חריגות כמו תקשורת עם לקויי שמיעה הקוראים תנועות שפתיים). אז כשאתה נמצא בחברת זרים שמור עליהם, ובמקביל דרוש מהם לעטות מסכה כדי שיגנו עליך. הרי אין לך מושג מי מהם נשא של הנגיף.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, vadim6385 כתב:

אבל הוא כן מפריע.

חוץ מזה את ההגנה המושלמת אתה אף פעם לא תקבל. וכבר יש לך אמצעי אחד עם 90-95% הגנה, אז למה לא להסתפק בו.

1. אתה מפרש לא נכון מה זה 90% הגנה. כתבנו על זה כבר בעבר. זה סיכון יחסי ולא הסתברות מוחלטת.

2. גם אם החיסון היה מגן ב95% והמסיכה מעלה את ההגנה ל99%, זה נראה לך זניח, אבל במספרים גדולים יש לזה משמעות רבה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, vadim6385 כתב:

(למרות שיכולתי שלא, יש לי מערכת חיסונית מספיק בריאה), די. לא מתכוון להמשיך לשתף פעולה עם ההיסטריה המטומטמת הזאת.

בהתיחס לציטוט שלך שבסוגריים... זאת לא רק ההיסטריה מטומטמת!

• מצחיק 1

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לא חשבתי שזה יקרה כל כך מהר, אבל כבר ביום השני בחזרה ללימודים פורנטליים במכללה -  קיבלתי הודעה שהיה חולה קורונה מאומת מ4~10 בערב איתי בכיתה .

לא אתפלא אם במהלך השבוע הבא אנשים במיכללה יקבלו עוד הרבה מיילים כאלה, העיקר החברה הצעירים עושים בדיחה מעניין המסכות וכו', עד שלא מתחיל השיעור והמרצה לא מבקש מס' פעמים כמעט כולם בלי מסיכה.

מעניין כמה זמן הלימודים הפרונטליים ימשכו בצורה כזו, לא בא לי לשבת כל השבוע עם חולי קורונה שמצפצים על המסכות.

ב"ה אני בסדר ותמיד עם מסיכה וניזהר, אבל מה יקרה עוד כחצי שנה שהחיסון יחלש שוב ואנשים ידביקו אחד את השני באחוזים גבוהים יותר?

מבאס ליהיות סטודנט בתקופת הקורונה.

אני עוד מילא לא דואג לעצמי, אבל בבית הורים מבוגרים (גם בחיסון שלישי) ומפחד להביא משהו הביתה.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכללות לא עובדות לפי התו הירוק?
כעיקרון גם לא צפוייה התפרצות אם רוב הסטודנטים מחוסנים חיסון שלישי.

ואלה שלא מחוייבים בבדיקות כל הזמן. 

נכון שבהמשך (סמסטר הבא) יש סיכוי להיחלשות החיסון וגל נוסף , אבל בשלב הזה אני לא חושב שיהיו עוד הרבה הודעות כאלה 

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה לא? תמיד יכולה לצוץ איזו מוטציה ששמה ז' בעין של החיסון ולהשתולל ועד שהמדענים ישדרגו את החיסון נגדה. אחרת מה הטעם לכל ההנחיות באירועים ובמקומות ציבוריים?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תו ירוק... כן מבחינה רישמית, בפועל כולנו יודעים לפי הדיון הקודם שרוב המקומות לא באמת בודקים את זהות המציג של התו והאם באמת יש לו תו בתוקף. זה רק להראות לשומר זריז תו ירוק וזהו.

אין שום בעיה למי שאין לו תו בתוקף להיתפלח למכללה.

אפילו עם 90% הגנה- שחושבים על כמות הסטודנטים והעובדה שכולם כמו סרדינים דבוקים אחד לשני בכיתות עמוסות של 50~100 + אי שמירה של הנחיות בסיסיות + כיתות לא הכי מאווררות וישיבה ממושכת של שעות על גבי שעות... בסוף זה עדיין סיכון לא מבוטל להידבק ולהדביק.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, SlowRide כתב:

למה לא? תמיד יכולה לצוץ איזו מוטציה ששמה ז' בעין של החיסון ולהשתולל ועד שהמדענים ישדרגו את החיסון נגדה. אחרת מה הטעם לכל ההנחיות באירועים ובמקומות ציבוריים?

עכשיו באמת קצת אופטימיות..

כל זן של וירוסים יכול לעבור מוטציות ולהמשיך לעבור מוטציות,  

אבל בנקודה מסויימת וירוס מגיע למוטציה יציבה , כלומר שלא קיים שום בסיס (או 2 בסיסים) שיכולים להשתנות ולגרום לו להיות יותר מדבק.  
ולכן ככל שעובר הזמן וככל שממשיכים להיות כמויות מטורפות של הדבקות בעולם ולא מופיעות מוטציות יותר מדבקות אז מותר להיות אופטימיים. 

התפקיד שלנו בישראל הוא לנסות לעבור את הגלים שיהיו (אם יהיו) בדיוק כמו שעברנו את הגל האחרון. 

ולקוות שלא יהיו עוד מוטציות. 

image.thumb.png.c83c5cae739a8f9656538d0ae28bd068.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פעם הבאה לפחות תן תקציר שלא נלחץ על הקישור סתם...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי רוצה לראות תביעת דיבה שמנה, שתרושש את כל הכנופיה הזו.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...