Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 27 דקות, korola כתב:

שסביר להניח יהיו מוטציות עמידות לחיסון של פייזר, השאלה האם שיגלו את המוטציה הבאה היא כבר תהיה בארץ ? או שיספיקו לגלות אותה לפני שהיא תגיע לארץ?

וכמה זמן יקח לפייזר לעדכן את החיסון? והאם גם הפעם יהיה לנו המזל לקבל 5 מיליון מנות בזריזות... הרי עכשיו כבר הקלף של ניסוי לא יתפוס.

ועכשיו שאר מדינות העולם גם למדו.. ולכן התחרות תהיה קשה יותר. 

להמשיך לצעוק זאב זאב?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק .. אני מעדיף להמשיך לשלם פוליסת ביטוח על דברים שונים ולא להפעיל אותם. 

השאלה האם גם לביטוח רכב ולביטוח הרפואי שלך אתה מתייחס כאילו זה צעקת "זאב זאב"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, korola כתב:

סביר להניח יהיו מוטציות עמידות לחיסון של פייזר. 

הוכחות? נימוקים? משהו?

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, korola כתב:

צודק .. אני מעדיף להמשיך לשלם פוליסת ביטוח על דברים שונים ולא להפעיל אותם. 

השאלה האם גם לביטוח רכב ולביטוח הרפואי שלך אתה מתייחס כאילו זה צעקת "זאב זאב"

אתה בוחן כל פוליסת ביטוח או שאתה הולך על ההצעה הראשונה שמציעים לך?

באופן המיטבי ביותר, אתה רוצה לכסות את עצמך לכל מקרה שיכול להיות אבל גם לא להידפק עם מחיר גבוה יותר מדי בתשלום החודשי שלך.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, איצי בר כתב:

הוכחות? נימוקים? משהו?

הוכחות לא תקבל , כי פשוט אין ולא יהיו הוכחות. 

נימוקים, דווקא יש לי .

נתחיל בדיווחים ממנאוס ברזיל,  עם כל הבלאגן שם בכל זאת יצאו משם דיווים על כל שהגל השני או השלישי שלהם היכה שוב גם בכאלה שהיו חולים בגל הראשון.

זה עדיין לא מוכיח שהמוטציה שם עמידה לחיסון , אבל זה מוכיח שמוטציה יכולה להיות שונה מספיק על מנת לתעתע ולתקוף שוב מערכת חיסון אנושית שהתמודדה על גרסה קודמת של קורונה. 

לכן אני מניח שיש אפשרות שתהיה מוטציה עמידה לחיסון,   עד היום זה לא קרה, אבל יש הסבר אפשרי לזה שזה לא קרה.

מוטציה עמידה לחיסון המשמעות היא שינוי בחלבון של הספייק.. שינוי משפיע גם על איכות ההדבקה של המוטציה.

היא יכולה להיות יותר מדבקת אבל גם פחות מדבקת. 

במצב כמו שהיה עד היום , מוטציה שפחות מדבקת פשוט דועכת , כי האוכלוסייה שומרת על ריחוק חברתי , מסיכות 

ונזהרת בגלל הגרסה השכיחה שיותר. 

אבל אם היום תופיע מוטציה שמשנה את החלובן של הספייק , אבל גורמת לוירוס להיות פחות מדבק..

אז היא תתקל באוכלוסייה של מחוסנים שפחות שומרת על ריחוק חברתי, מסיכות וכדומה.

כי אוכלוסייה זאת מוגנת בפני הגירסה הרגילה ולכן המוטציה העמידה לחיסון שמדבקת פחות תצליח לשגשג יפה באוכלוסייה המחוסנת. 

עכשיו מה הסיכויים שזה יקרה?

לכאורה אנחנו כבר מעל שנה באירוע הזה, אבל שים לב לגרף העולמי,  כמות המקרים המצטברים זה השטח השחור/אפור.

לכן מבחינת הסיכוי למוטציות , אי אפשר להגיד כבר עברנו שנה.. כי ב -3 חודשים הקרובים כנראה כמות המקרים העולמית תהיה זהה לכמות המקרים שהיו עד כה. 

זאת הסברה שלי,   כמובן  שכרגע אין לנו מוטציה כזאת בארץ אבל צריך להעביר את כל המשאבים לכיוון נתב"ג. 

אבל כנראה שאין לנו הרבה מה לעשות מבחינת מניעה,  אם תהיה מוטציה כזאת בעולם היא תגיע גם לפה. 

הדרך היחידה להתכונן לזה היא להיות מוכנים עם חוזה מתאים עם פייזר. 

image.thumb.png.581e732cbba809e62de8a437ae4a4af1.png

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה בריא קורולה,

אני יודע ש"יתכן" שתגיע מוטציה עמידה לחיסון.

שאלתי למה כתבת "סביר" שתגיע?

מה גורם לך לחשוב שסביר להניח שתהיה מוטציה עמידה לחיסון? 

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.3.2021 בשעה 21:31, asix כתב:

סבלנות, אמרתי שבועיים מהבחירות. כרגע לוחצים לרכוש חיסונים ב 3.5 מיליארד ולהחתים את השרים בסודיות. גנץ מתנגד. איך יגרמו לו להפסיק להתנגד? יעלו את התחלואה ויראו לו שהמצב מחמיר ואז הלחץ יהיה עליו.

עבר כמעט חודש, יש אינדיקציה לעלייה בתחלואה?

• אהבתי 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבלנות. לחודש אתה צריך להגיע ל 29 לחודש. אנחנו ב 18 לחודש.

כבר התחילו הדיבורים על המוטציה ושהיא ככל הנראה עמידה לחיסון. 

יש לך ילדים קטנים? כי התחילה פאניקה של בדיקות במערכת החינוך על מספר קטן מאוד של מאומתים ( במקום מגוריי בכל אופן אך הבנתי שזה בעוד מקומות). או שהפאניקה עובדת או שפשוט נמאס להורים שהילדים חזרו ללמוד. מחפשים בנרות ילדים מאומתים שאין להם סימפטומים. אין לי מושג את מי הם מסכנים. הורים ששולחים אותם להיבדק הם הורים מחוסנים שגם כל המשפחה המורחבת מחוסנת ואם הילד שלהם יצא מאומת, מלבד זה שישב בבית ואחד ההורים יצטרף להפסיד עבודה כדי לשמור עליו איננו מסכן איש. ואל תתחילו עם הקשקוש של ההגנה של רק 95 אחוז. לכל דבר יש סיכון בחיים. לא רוצים סיכון? כנסו לקבר ותכסו בחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מזכיר

שהתחלנו את השרשור עם הערכת תמותה של 300,000 איש

שנה ורבע אחרי אנחנו על 6,331

יש חיסון, יש מערכת בריאות נהדרת שלמרות שבתקשורת נהנים לספר לנו עד כמה היא גוססת - בפועל עמדה בגבורה ובהצטיינות בכל האתגרים

למרות ממשלה מקרטעת ובחירות חוזרות ונשנות, למרות פגיעה אנושה במשק, בשורה התחתונה - ביחס למגיפה של פעם בכמה מאות שנים - אני חושב שמדינת ישראל שיחקה אותה.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהשוואה ליום כיפור : נגמרה כמו שנגמרה למרות מלחמות הגנרלים . לא בזכות.
המגמה התהפכה בגלל טייסים אמיצים ומפקדי טנקים עקשנים.
דור שלם של צעירים נעלם במלחמה ההיא. מזכיר משהו ?

ממתין כעת לועדת אגרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי התחסנתי, אז נגמרה הקורונה.

לא מעניין אותי לשמוע על וריאנטים ומוטציות. גם למחלות אחרות יש וריאנטים ומוטציות, כל שנה יש זן חדש של שפעת.

מי שרוצה לאכול את הרעל שטמקא ושות מאכילים אותו, שישים חליפת אב"כ וישים את עצמו בבידוד תמידי.

אני רוצה את החיים שלי בחזרה.

לפני 2 דקות, save כתב:

בהשוואה ליום כיפור : יצאנו חבולים קלות למרות מלחמות הגנרלים וצמרת הממשלה . לא בזכות.

ממתין כעת לועדת אגרנט.

אני חושב שהרבה מזה דווקא בזכות הממשלה והעיסקה עם פייזר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי בעד ביטול חובת מסכות בחוץ?

אני ממש לא בעד, בקושי בהתחלה גרמו לאנשים לשים מסכות ועכשיו שאין חובה לשים בחוץ- יהיו הרבה שגם לא ישימו בפנים ויאללה תתחילו להיות שוטרים ולהעיר לאנשים :-(.
מה כל כך דחוף לבטל את המסיכות שבעולם עוד המצב משתולל ומנתב"ג כמות האנשים הנכנסים רק תלך ותעלה?
היה אפשר להמשיך עם המסכות עוד חודש חודשיים בלי בעיה ולישמור את המגמה החיובית של ירידה בתחלואה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...