Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 54 דקות, CX25GTI כתב:

ומה זה מענין את הישבן שלי שלפייזר יש מידע רפואי אשר יכול לתת להם ולעולם כולו עזרה בהדברת המחלה ?

שאלו איך ישראל ניצלה את היכולות שלה לטובתה.

הנה בדיוק ככה. מעניין את התחת שלך? לא יודע במה התחת שלך מתעניין.

או שאתה באמת חושב שה30 שיחות של ביבי למנכל פייזר - זה מה ששינה?

לפני 55 דקות, CX25GTI כתב:

אם ישראל לא הייתה נענית מדינה אחרת הייתה בשמחה נוטלת את מקומה של ישראל ואנו היינו עמוק בתוך החXX.

לא בטוח בכלל. 

מצב הרפואה והתחלואה בישראל לא היה לגמרי דומה לשאר המדינות. לא באירופה, לא יודע לגבי ברזיל או הודו (אבל איכשהו יש לי הרגשה שהם פחות טכנולוגים מישראל...)

אבל כבר דנו בזה פה מספר פעמים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, save כתב:

התכוונת "ביבי לפני הכל". הכל עניין של השקפה.
שר המשפטים מאשר בקשת חנינה נשיאותית. למעשה הוא יכול לסכל בקשת חנינה שהוגשה לנשיא (כך קבע בג"ץ)
בהנחה שימשכו מספיק זמן מחזורי בחירות , ריבלין יפרוש (9 ביולי 21) ואז יתמנה זמנית יו"ר הכנסת (יריב לוין) לנשיא ואז ...תבין לבד .
דיי ברור למה גנץ לא משחרר את הנושא.

אני לא ראיתי שביבי מחזיק את מדינת ישראל בביצים ומבקש שעד שלא יאשרו לו חסינות הוא לא מזמין יותר חיסונים.

הרי מה שגנץ עושה עכשיו, מסרב לקנות את החיסונים עד שלא ימנו שרר משפטים שאולי ידפוק את ביבי.

שקול אחד לאחד לזה שביבי בינואר היה מבקש שכולם יצביעו לו לחסינות/חוק צרפתי ורק אז הוא יקנה חיסונים 

לפחות ככה אני רואה את הדברים

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו יכול להגיד מה קורה להודים?

יש שם קפיצה רצינית. עברו את ה 200,000 ליום.

מוטציה חדשה? או חוסר שמירה?

הודו קפיצה.jpg

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הודית חביבה שמעדכת על הודו,  היא אומנם מדברת אנגלית , אבל זאת אנגלית הודית. 

תקשיב לדקה 6:20  ,  היא בדיוק מדברת זה שכל הכללים שהיו להם בגל הראשון  (מסיכות / קנסות / אישור יצאה החוצה)

הכל בוטל ולכן יש להם יתר הדבקות.

אבל לא רק.. הם מתמודדים גם עם מוטציה יותר מדבקת 

וזה כתבה מאתמול של ה BBC , גם בכתבה הזאת הוא מדבר על הטעות הגדולה שלהם , שהם פתחו את הכל כאילו הם עברו את המחלה. 

שים לב בין 2:00- 3:00 ... הוא סוקר את הכל .. חדרי כושר / קניונים / מועדנים וגם אירועים דתיים . 

ועוד עידכון של ה BBC מהיום 

עריכה אחרונה על ידי korola
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה. תודה על האשקעה. אבל אני לא מבין אנגלית.

אבל התימצות שלך עזר לי להבין.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורום אספנות הולך לפרוח

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, korola כתב:

אוף, היית חייב להזכיר את המוטציה ההודית ?

image.thumb.png.9050b552abf2e6028f32146d5153a48d.png

זה היה ידוע שזה יגיע לארץ. אתה אמרתה שיש סכנה ליבו מוטציות.

המעניין שכולם לא התחסנו.

מעניין כמה החיסון של פייזר יעיל נגדה. הזמן יגיד.

• רעיון טוב! 1

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, korola כתב:

אוף, היית חייב להזכיר את המוטציה ההודית ?

image.thumb.png.9050b552abf2e6028f32146d5153a48d.png

כולם שם לא מחוסנים, אם החיסון של פייזר יעיל נגדה למי אכפת?
שתבוא מוטציה מהחלל גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.4.2021 בשעה 10:01, korola כתב:

יש הודית חביבה שמעדכת על הודו,  היא אומנם מדברת אנגלית , אבל זאת אנגלית הודית. 

תקשיב לדקה 6:20  ,  היא בדיוק מדברת זה שכל הכללים שהיו להם בגל הראשון  (מסיכות / קנסות / אישור יצאה החוצה)

הכל בוטל ולכן יש להם יתר הדבקות.

אבל לא רק.. הם מתמודדים גם עם מוטציה יותר מדבקת 

וזה כתבה מאתמול של ה BBC , גם בכתבה הזאת הוא מדבר על הטעות הגדולה שלהם , שהם פתחו את הכל כאילו הם עברו את המחלה. 

שים לב בין 2:00- 3:00 ... הוא סוקר את הכל .. חדרי כושר / קניונים / מועדנים וגם אירועים דתיים . 

ועוד עידכון של ה BBC מהיום 

נראה לי שקרה שם בדיוק מה שקרה לפני חודשיים בישראל, כשהיו פה 10K נדבקים ביום - אווירת אס"ק, אנשים לא שמים על ההגבלות (ישראלים ממש לא מיוחדים בזה), יש כבר חיסון, אז למי אכפת.

פלוס עצם העובדה שזה הודים, יש הרבה מהם, והם חיים בצורה מאוד צפופה, אין רכב פרטי ברוב משקי בית (מוסיף צפיפות בתחב"צ), יש יותר סרבול בהפצת חיסונים (מיליארד ומשהו איש שרובם חיים בחורים זה לא 5 מיליון) אז הגיוני למה יש הדבקות.

ד"א, בישראל מיום ראשון כבר אין חובת מסיכה בשטח פתוח (גם היום הבנתי שכבר לא אוכפים את זה).

https://www.haaretz.co.il/health/corona/1.9715748

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום עצמאות היה היפקרות מוחלטת מבחינת שמירת מרחק ומסיכות.

גם שוטרים שעברו באיזור לא התעסקו בזה בכלל.

מעניין אם עוד שבועיים נרגיש משהו...

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום העצמאות + ביטול מסכות = עוד שבועיים שימוש פוליטי בעלייה בתחלואה והאשמות מדוע לא קנינו חיסונים בזמן.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי (שלא מבוססת על שום מחקר או שם אינפורמציה מחקרית) כל עוד לא תיכנס מוטציה עמידה לחיסון לא נראה שינוי מהותי בתחלואה בארץ.

החיסון כרגע יעיל ברמה מספקת למוטציות הקיימות, כמובן שפה ושם יש כיסים של לא מחוסנים, אני לא מדבר על כמה בודדים בבניין בתל אביב.

אלא יותר שכונה שלמה שרובם לא מחוסנים.  הכיסים האלה ימשיכו לייצר הדבקות של 60-200 ואז יעצרו.

לכן סביר להניח שנראה התפרציות פה ושם. 

אבל, הסיכון האמיתי מגיע מנתב"ג ומהעולם,  בעולם אנחנו נמצאים בשיא התחלואה ובמצב האידיאלי לשיגשוג של מוטציה עמידה,

אולי זה לא היה אתי , אבל עדיף היה להתמקד בחיסון מדינה שלמה ואז לעבור למדינה הבאה.

בניגוד למצב היום, שמחסנים לאט לאט את כולם.. 

שסביר להניח יהיו מוטציות עמידות לחיסון של פייזר, השאלה האם שיגלו את המוטציה הבאה היא כבר תהיה בארץ ? או שיספיקו לגלות אותה לפני שהיא תגיע לארץ?

וכמה זמן יקח לפייזר לעדכן את החיסון? והאם גם הפעם יהיה לנו המזל לקבל 5 מיליון מנות בזריזות... הרי עכשיו כבר הקלף של ניסוי לא יתפוס.

ועכשיו שאר מדינות העולם גם למדו.. ולכן התחרות תהיה קשה יותר. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...