Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, save כתב:

זה דיי תלוי : פתחת את נתב"ג , בכך זאת שרים חייבים פגרת קיץ. אם לגנים הבוטניים יש חיסון לזן הבא בשלב 3 ולפייזר חיסון בשלב 2 , למי היית משלם עכשיו ביטוח ?

תלוי אם אפשר לבקר את ביבי או לא.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, korola כתב:

לי זה נראה הזוי שבכירים שמתיימרים להגן על האזרחים מתנים את רכישת החיסונים בכניעות פוליטיות. 

אם ישראל לפני הכל.. אז קודם משחררים את הכסף לחיסונים .

קורולה לפי מה שאבנתי אפשר להעביר תכסף לפייזר.

אבל האוצר לא מעביר. יש אישור.

דבר שני גנץ לא מסכים לשים את כל הביצים בסל אחד.

דבר שלילי פייזר רוצה. שנתחייב ל36 מליון חיסונים.

פוחדים שאים נקנה במכה אחת. נשאר אם חיסונים פגי תוקף.

עוד דבר. יכול להיות "שהסיכוך העסקי"

זאות דספורמציה לטשטש את הארופים.

אנחנו חתומים ל13 שנה. להעברת כל מידע תופעות לואי לפייזר.  הם לא יבתרו על ביצי הכסף. 

עריכה אחרונה על ידי yor2
  • רעיון טוב! 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הלכתם רחוק... סתם מלחמה פוליטית.

ולגבי המוטציה הברזילאית. גם אם יהיה צורך לפתח חיסון חדש (ונכון לעכשיו עוד לא בטוח, פייזר ומודרנה עשו באמת עבודה מדהימה עם החיסון שלהם), מדובר בהתאמה של חיסון קיים לתשניות החדשות. לא צריך שלב 2-3 מחדש. בודקים סיכון ויאללה לדרך. סיפור של כמה שבועות בלבד.

כל הסיפורים על ברזיל, שלב 2, זה רק סיפורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני אבין.

במדינות אחרות נלחמים על כל חיסון, מוכנים לקחת את החיסונים של פוטין, ופה נותנים לך 36 מיליון חיסונים, רק לשלם ולקחת, ממש כמו הפרסומת של מחסני חשמל.

אז למה לא לוקחים?

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ברזיל המירוץ קשוח . מתוך רויטר :
https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-brazil-vaccine-idUSKBN2BI1KF

"Earlier, Sao Paulo's Butantan biomedical institute said it will seek approval to begin human trials for its own vaccine with the goal to begin inoculations in July"

יתחילו חיסונים כבר ביולי. אולי. אולי פרמהקור יצליחו להוציא חיסון מתחרה קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

שאני אבין.

במדינות אחרות נלחמים על כל חיסון, מוכנים לקחת את החיסונים של פוטין, ופה נותנים לך 36 מיליון חיסונים, רק לשלם ולקחת, ממש כמו הפרסומת של מחסני חשמל.

אז למה לא לוקחים?

מה תעשה איתם?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Potato כתב:

מה תעשה איתם?

אם הוא כמו חבר שלך בנימין נתאי, הוא יעביר למדינות שיש לו אינטרסים לטובות הנאה לעצמו.

התגובה הזו נחשבת ביקורת, או שעדיין אסור להעביר ביקורת על ביבי?

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שמחיר שהסכמנו לרכוש את החיסונים היה מאוד גבוה, 

אולי בדצמבר זה היה מחיר ששווה לשלם אותו, אולי עדיין זה מחיר ששווה לנו לשלם אותו.

אבל מאוד יתכן שאנחנו היחידים בעולם שממש מסכימים לשלם את המחיר הזה.

ולכן יתכן שיש פה סיכסוך עסקי, אולי נפל למישהו האסימון בצד שלנו , אולי ביקשו להפחית את המחיר למחיר נורמלי.

ואז פייזר לא מוכנים להפסיד את ביצת הזהב שלהם.. ומאיימים שאם לא נשלם את מה שהתחייבנו אז נעבור לסוף התור?

יתכן שזה לא הגיוני לקנות היום את החיסונים של פייזר ב 30 דולר למנה אחת, שאחרים מוכרים את החיסונים בדולרים בודדים. 

גם אם ביבי רוצה לחלק חיסונים לאחרים , הוא יכול לקנות מפוטין בדולר ולחלק לחברים שלו במדינות שכוחות אל. 

אבל שוב.. אני אישית , חושב שהסכמים צריך לקיים ואשמח שיהיה חוזה אופציה לקבלת 30 מיליון חיסונים (מעודכנים )

שיהיה בהם צורך.

לפי המצב כרגע , אני מעריך שעד ספטמבר/נובמבר הקרוב  תהיה פה עוד התפרצות של המוטציה הדרום אפריקאית או מוטציה אחרת. 

50% הגנה לא יספיק לנו במשק פתוח לחלוטין .. זה יעזור לנו שלא נצטרך להיכנס לסגר הדוק מידי.

אבל מסעדות/ אירועים / חתונות  יכולים להגיד שלום בסבב הבא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שפייזר. לא מוחנה לחלק לפי ביקוש.

אתה מתחייב ל 36 מליון מנות. והם יספקו כמה שבא להם.

תומרת אם אין לך מקום להחסן בעיה שלך.

ועוד דבר אתה צריך שתאיה לך אפשרות לשלם.

מדינה זה כמו עסק. אבל מגה עסק.

שיתחילו לזרוק כמות חיסונים. יחפשו השמים. והתקשורת תחגוג.

וגם אם נמכור למדינה. צד שלישי פייזר יכולה להתנגד.

זה לא רק בעיה של מחיר.

• רעיון טוב! 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, korola כתב:

אבל שוב.. אני אישית , חושב שהסכמים צריך לקיים ואשמח שיהיה חוזה אופציה לקבלת 30 מיליון חיסונים (מעודכנים )

שיהיה בהם צורך.

אני לא חושב שצריך עכשיו שיהיה לנו עוד חוזה של 30 מיליון חיסונים, אם כמות החיסונים היום נגמרת אזי, הגענו ליכולת הנוכחית להיות עם חיסונים. מי שלא עשה את החיסון, יצטרך כעת לחכות לנגלה הבאה שתהיה, כשתהיה.

אני בעד להמתין על מנת לאפשר לשאר המדינות לזכות בחיסונים.

וגם אנחנו בעמדת מיקוח יותר נוחה כעת.  הקורונה עדיין פה והיא גם משתנה לנו אז מה הפואנטה לקחת עכשיו 30 מיליון ולחלק אותם על חשבון הברון? בנוסף קיים חיסון ישראלי שיכול להיות מותאם גם הוא למוטציות אחרות.

אני עדיין חושב שחוזה של 30 דולר למנה זה יקר ומיותר. עדיף לוותר, אם בעל העסק ירצה עדיין לעשות עסקים הוא יחזור ויוריד מחירים. 

למרות הכל, אני חושב שביבי יעשה את הצעד הכי מטומטם שיש ויקנה עוד 60 מיליון חיסונים ויציג את זה כאילו זה משהו טוב.

בשביל מלחמה קרה של חיסונים, צריך ראש מבריק כדי לבצע מהלכים טובים, להתקשר 30 פעם לבעל עסק זה לא חכם בלשון המעטה.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • רעיון טוב! 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שחיסנו רק 5 מיליון תושבים , יש עוד מיליון שחלו ומחסנים אותם עכשיו 

אבל נשארו עוד 3 מיליון ילדים שלא התחסנו עדיין.

אנחנו לא יודעים מה המשמעות של זה... אני תמיד הייתי בעד לשחרר את הילדים לגנד"ע קורונה ולהידבק.

אבל זה היה בתקופה שלא היו חיסונים .. ותמיד כתבתי שיכול להיות שכ-2000 ילדים ימותו או יחלו קשה ויחוו פגיעה לכל החיים. 

נכון להיום זה לא נראה כל כך נורא עם כל הילדים יחלו , רובם יחטפו את זה קל ורובם לא ימותו. 

אני חושב שצריך לדאוג ל-3 מיליון ילדים (זה עוד 6 מיליון מנות) ואולי לאופציה למנה משודרגת לכולם .. וזה עוד 9 מיליון או 18 מיליון ..

לא ברור האם תיקון של החיסון למוטציה מצריך 2 מנות או מנה אחת. 

יש סיכוי גבוה שזה יקרה.. גבוה זה אפילו 5% .  ואם יש סיכוי של 5% שיהיה פה נזק לכלכלה של 100 מיליארד. 

אז שווה להשקיע 5 מילארד בלכסות את הסיכוי הזה. 

במצב של היום .. אני שמח שאני בישראל ולא בגרמניה ... אפילו שהמילקי שם עולה שקל וחצי. 

לפני 36 דקות, yor2 כתב:

הבעיה שפייזר. לא מוחנה לחלק לפי ביקוש.

אתה מתחייב ל 36 מליון מנות. והם יספקו כמה שבא להם.

תומרת אם אין לך מקום להחסן בעיה שלך.

ועוד דבר אתה צריך שתאיה לך אפשרות לשלם.

מדינה זה כמו עסק. אבל מגה עסק.

שיתחילו לזרוק כמות חיסונים. יחפשו השמים. והתקשורת תחגוג.

וגם אם נמכור למדינה. צד שלישי פייזר יכולה להתנגד.

זה לא רק בעיה של מחיר.

לא ממש ראינו את החוזה, אז קשה להתייחס להנחות כאלה.

התיכנון כרגע הוא כן לקבל כמה מיליונים של חיסונים מהדור הזה ולאחסן אותם לטובת חיסון הילדים. 

זה בטוח.

שאר החיסונים, קשה לי להאמין שזה מה שמופיע בחוזה.. ביבי לא עד כדי כך מטומטם.

שהוא דיבר על 30 מיליון חיסונים , הוא כן דיבר על מנה שנייה אחרי שנה או חצי שנה.

הוא כן דיבר על עידכון החיסון למוטציה. 

לכן אני לא מאמין שחוזה של מילארדים יהיה כזה שפייזר יכולה פשוט לנחות פה עם חיסונים ולהגיד תסתדרו 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, DareDevil כתב:

בשביל מלחמה קרה של חיסונים, צריך ראש מבריק כדי לבצע מהלכים טובים, להתקשר 30 פעם לבעל עסק זה לא חכם בלשון המעטה.

אתה קורא את מה שאתה כותב?

לא מת על ביבי,

אבל להכתיר את המו''מ שלו להבאת החיסונים כמו''מ גרוע או טיפשי זה מגוחך.

אגב מישהו יודע האם האיחוד הארופי צפוי לקבל אותנו בקרוב?

הזמנתי כרטיסים לאוגוסט,

ועוד מעט נסגרים לי האופציות לביטול במלונות/השכרת רכב.

למה לא לקבל ישראלים כשיש כזה פער ברמת התחלואה בינינו לבינם?

יש בזה היגיון בריאותי או שבגלל שהם לא מרוויחים מזה כלום הם לא פותחים?

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Potato כתב:

מה תעשה איתם?

שומר אותם לחצי שנה קדימה, כשצריך לחסן את כולם שוב.

ואת השאריות מוכר הלאה תמורת רווח כזה או אחר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 שעות, איצי בר כתב:

אתה קורא את מה שאתה כותב?

לא מת על ביבי,

אבל להכתיר את המו''מ שלו להבאת החיסונים כמו''מ גרוע או טיפשי זה מגוחך.

אגב מישהו יודע האם האיחוד הארופי צפוי לקבל אותנו בקרוב?

הזמנתי כרטיסים לאוגוסט,

ועוד מעט נסגרים לי האופציות לביטול במלונות/השכרת רכב.

למה לא לקבל ישראלים כשיש כזה פער ברמת התחלואה בינינו לבינם?

יש בזה היגיון בריאותי או שבגלל שהם לא מרוויחים מזה כלום הם לא פותחים?

מה הכוונה צפוי לקבל אותנו?

אני יודע שלגרמניה לדוגמה אין בעיה לטוס עם תוצאות בדיקה מה72 שעות אחרונות, ללא חובת בידוד.

לא יודע איך זה בשאר אירופה אבל משער שזהה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אתה בטוח?

מבדיקות ברשת עולה שהאיחוד הארופי לא מקבל ישראלים בכלל.

גם באתרי טיסות כמו טיסות סודיות ועוד מופיע כך.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...