Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

ובינתיים בסין עוברים לבדיקות רקטליות לגילוי נגיף הקורונה, כולל בדיקות בהפתעה, למשל של נוסעים המגיעים לביג'ינג.

כדאי שיאמצו את זה גם אצלנו, בדגש על בדיקות בהפתעה, אולי זה ירתיע אנשים מלהפר את הסגר וההנחיות.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • מצחיק 2
  • מבאס 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@korola

אל תדאג אני אקנה עוד לפני שתבוא

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"בית ספר צומח" זה מושג שמשמעותו בית ספר שנפתח עם שכבה אחת או שתיים הנמוכות ובכל שנה "צומח" עם שכבה נוספת. תהליך נפוץ מאד. למשל - בית ספר יסודי שנפתח עם שכבות א ו-ב, בשנה השניה מוסיף ג וכו'.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההזמנה, עוד 11 ימים אני מקבל את המנה השנייה, כרגע מתואם גם בלוד ובנתיים פתחו עמדה ניידת בשוהם.

אז יותר קורץ לי לקפוץ לבקר בשוהם מאשר בלוד או בראש העין, רק שכרגע אין שם תור פנוי במועד שלי.

נמתין להפוגה בסגר, הפוגה בגשמים ונתאם צהריים ביער בן שמן לכל מי ש"עובד" מהבית ויכול להגי לצהריים ביער. 

על מנת שזה יקרה צריכים לראות הירידה התלולה בגרף החולים הקשה שכולם מחכים לה. 

כבר שבועיים שכל יום זה נראה שהגענו לירידה , אבל כל יום הם מתקנים את המספרים אחורה לאיזור ה 1200. 

אז לא להתבלבל, אתמול והיום מופיע פחות מ 1200, אבל יתכן שיתקנו את הזה מחר. 

רק שבסוף לא יגלו שהפיצול מגשים שלנו , דפק את כל החיסונים.

ורק החיסונים שניתנו בשבוע הראשון עם המגשים של ה-1000 עובדים. 

נמתין בסבלנות עוד שבוע.

image.png.59d7cbbb4ac7c9054d1f71b1ac561e6c.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה, אחזור על מה שכתהתי לפני מספר שבועות: אני לא מצפה להשפעה של החיסונים לפני אמצע פברואר, וגם אז השפעה מוגבלת. הסיבה היא שילוב של מספר מתחסנים לא מספק שהשלימו את השבוע אחרי המנה השניה, וזמן לא מספיק לחשיפה במספרים משמעותיים. ככל שיהיו יותר חיסונים שהושלמו ויותר זמן חשיפה משמעות החיסון (או כשלונו) יהיו יותר ברורים.

כל זה מעבר לערפול על ידי הסגר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נפריד בין 2 נתונים.

מספר המאובחנים היומי,   אני חושב שהימים שראינו 1000 ליום נעלמו, אם הגרסה הבריטית המשופרת לא נצליח לראות את המספרים האלה שוב. 

כתבתי את זה כבר מספר פעמים, ואפילו דוד טוען שמשרד הבריאות ההולדני הסברי משהו דומה, רק בארץ מסרבים להבין שמדובר במוטציה הרבה יותר מדבקת והסגר כפי שהוא לא מסוגל להתמודד איתה היטב...

מספר החולים קשה,  פה דווקא כולם כבר ציפו לראות ירידה תלולה וגם אני .. בעבר כמעט 60% מהחולים הקשה היו בני 60 פלוס.

לכן היום אנחנו כבר עם כיסוי מאד משמעותי של החולים האלה , רובם אחרי המנה השנייה (כמעט 60% מהם כבר קיבלו את המנה השנייה) 

ועוד כ-20% כבר קיבלו את המנה הראשונה. 

לכן אם הם היו 60% מהחולים הקשה , אז לפחות הייתה צריכה להיות ירידה כלשהי. 

כרגע קשה באמת לדעת למי להקשיב, אבל ההיגיון אומר שברגע שנתחיל לראות את הירידה בחולים הקשה היא תהיה תלולה.

כזאת שתוך שבוע המספרים ירדו מ 1200 ל 600... ואחר כך בשבוע השני מ 600 ל 300. 

אבל... המאובחנים ימשיכו להיות מעל ה 3000 או 4000 ... 

ופה הבעיה, לא ניתן יהיה להמשיך בסגר כלשהו עם 4000 מאובחנים ביום ורק 300 חולים קשה בבתי חולים (ו 10 נפטרים ביום).

לכן המשק יתפח..  אולי בהתחלה ההדרגתי אבל בתחילת מרץ המשחק הפוליטי יתהפך.

ביבי ירצה לפתוח כמה שיותר כי מתקרבים לבחירות , ואילו המרכז שמאל ירצה להגיע עם משק סגור כמה שיותר על מנת לאותת על כישלון. 

בכל מקרה נראה נסיקה מטורפת במספר המאובחנים ליום... אבל עלייה מתונה במספר החולים קשה או המתים.

להערכתי - שנגיע ל 4 או 5 מיליון מתחסנים זאת תהיה תקרת הזכוכית של הגרעין הקשה , יש מספיק מתנגדי חיסונים בכל האיזורים האוכלוסייה

כולל תל אביב. 

ופה יכנס החיסון הטבעי ... פה כבר אין בעיה לתת ל-2 מיליון איש להידבק במחלה האמיתית. 

20 אלף ביום .. זה 100 ימים ל-2 מיליון מתחסנים טבעי. 

בקיצור 100 ימים אחרי מרץ אנחנו בחיסון עדר. 

לדעתי 7 מיליון מחוסנים  על אוכלוסייה של 9 מיליון  זה מספיק על מנת להפוך את הקערה ולקבל מחלה ניתנת לשליטה שפוגעת רק בכיסי התנגדות לחיסונים 

ובחסרי מזל שנפלו על ה-5% של אי יעילות החיסון. 

לפני 18 דקות, Ragnar כתב:

לא הבנתי, איפה אני כלול בכל המסיבה הזאת של הוואגיו?

הולך לשנייה לשירותים וכבר מרימים פה אירוע טרנספורטרי לפנטאון

אל תדאג , יהיה פרסום פומבי וגם אתה מוזמן .

בלוח הבקרה של משרד הבריאות , יש למטה נתונים לפי הפילוח. לא ברור האם זה פילוח מתחילת הקורונה או נכון להיום

בגרף הראשון  רואים ש70% מהחולים הקשה הם מעל גיל  60.

היום יש כבר מיליון איש שעברו את השבוע מאז החיסון השני... 

ולכן הם צריכים להעלם מהטבלה הזאת 

image.png.36f74e5968072ff8bd40935f081084dc.png

תראה את הנפטרים , 90% מהם מעל גיל 50.  לדעתי כבר היינו מצפים לראות שינוי לטובה

בפועל השינוי הוא לרעה כי המוטציה בשלב זה מנצחת את החיסון , שכנראה ינצח אותה בהמשך. 

image.png.a5a06943043a6281c0a612ed4a155507.png

מאומתים :

התמונה הפוכה, מלא מאומתים צעירים שלא מגיעים (כאילו מגיעים אבל האחוזים נמוכים מאוד)  למצב קשה או למוות.

לכן ברגע שנראה תגובה של החיסונים על החולים קשה ועל התמותה .

סביר להניח שגם נראה מספרי מאומתים חדשים כל יום על 20,000. 

וזה יוביל ל 300 חולים קשה בלי מזל שיהיו בבתי החולים באופן קבוע. 

ולצערי אף אחד לא יוכל להגן עליהם יותר.

הפרק האחרון של הקורונה בישראל , יהיה עם מחלה שקוטלת 10-20 איש ליום למשך כ-100 ימים (בתקווה שמדובר רק על 1000 או 2000 נפטרים נוספים )

ואף אחד לא יהיה מוכן או מסגול לעשות סגר על מנת למנוע את התמותה שלהם 

image.png.de56044aa82b89c8c737d6b2d11036c7.png

וכל זה עוד לפני שנכנסנו להסתברות שתהיה קורונה דור 2.0 .. מוטציה עמידה לחיסון 

עריכה אחרונה על ידי korola
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יוצא מנקודת ההנחה שאחוז חולים קשים מקרב הצעירים, אשר נדבקו במוטציה בריטית/ דרום אפריקאית , זהה למחלה המקורית.
במידה והוא יותר גבוה, לא יוכלו לפתוח את הכל ולתת לכל מי שלא מחוסן להדבק - בתי חולים שוב יתמלאו בחולים קשה ( הפעם צעירים יותר ).

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

אז זה (כבר) לא בית ספר, בגלל "מסדרון החשמל", וגם לא מול הבית שלי.

אבל אחרי הקורונה אתם מוזמנים 8)

אגב בעתיד זה מיועד להפוך להיות בית העירייה של ראש העין.

עכשיו אני מבין למה היו סטנדים עם עלונים של חב"ד באולמות השונים...

הכי צחוק, מי מהמשפחה שהתחסן, שלח תמונות ממרכזי החיסון השונים (בדר"כ מאזור ה"התאוששות", כשיש לך רבע-שעה לשרוף). רוב מה שקיבלתי היה מהמאוחדת, כי כאמור, רוב המשפחה נמצאת שם ואני במכבי. שלחתי לקבוצה המשפחתית תמונה של העלונים הנ"ל, ואחותי מגיבה: "חחח, רק במכבי יש חומר קריאה לעיון". 😁

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, vladclar כתב:

אתה יוצא מנקודת ההנחה שאחוז חולים קשים מקרב הצעירים, אשר נדבקו במוטציה בריטית/ דרום אפריקאית , זהה למחלה המקורית.
במידה והוא יותר גבוה, לא יוכלו לפתוח את הכל ולתת לכל מי שלא מחוסן להדבק - בתי חולים שוב יתמלאו בחולים קשה ( הפעם צעירים יותר ).

יכול להיות .. נקודות ההנחה שאני מתבסס עליה היא.. שאם היה מדובר במשהו קיצוני היינו כבר רואים אותו.

המוטציה הבריטית עושה שמות בהדבקה וזה 50% יותר כלומר פי 1.5.

הבריטים טוענים שהמוטציה שלהם קלטנית פי 1.3 , מבחינת מספר חולים קשה.

על מנת שהתחלואה בצעירים תגרום למה שאתה כותב , אז צריך משהו כמו פי 100! 

ואת זה כבר היינו רואים מובהק, כי יש מלא צעירים במגזר החרדי שחולים ממש ברגעים אלו המוטציה הבריטית,

ולא רואים תופעה של פי 100.  

מאוד מעניין הנתונים של דר' שרון פרייס אל רועי,  כולל לגבי המוטציה הבריטית.

אבל הכי מעניין זה הנתונים שהחיסון כבר משפיע.

מתוך 715 אלף אנשים שחזיקים בתעודת מתחסן 

חלו 317 איש בלבד 0.04%  (לא ברור באיזה תקופה)

רק 16 מהם אושפזו. 

מתוך ה 1200 חולים קשה 

300 מתחת לגיל 60, רק 1% מתוכם אנשים שקיבלו תעודת מתחסן וחלו.

מעל גיל 60 כ-800 איש.. רק 2% אנשים שהחזיקו תעודת מתחסן שאובחנו. 

כלומר כבר רואים השפעה על המתחסנים. 

https://www.mako.co.il/news-politics/2021_q1/Article-aeed2e956384771026.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, yohai71 כתב:

עכשיו אני מבין למה היו סטנדים עם עלונים של חב"ד באולמות השונים...

הכי צחוק, מי מהמשפחה שהתחסן, שלח תמונות ממרכזי החיסון השונים (בדר"כ מאזור ה"התאוששות", כשיש לך רבע-שעה לשרוף). רוב מה שקיבלתי היה מהמאוחדת, כי כאמור, רוב המשפחה נמצאת שם ואני במכבי. שלחתי לקבוצה המשפחתית תמונה של העלונים הנ"ל, ואחותי מגיבה: "חחח, רק במכבי יש חומר קריאה לעיון". 😁

🤣

אחרי שהעיפו משם את הבית ספר, זה הפך לכל מיני דברים, יש שם מרכז דואר ואלוהים יודע מה עוד

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו מאוחדת עכשיו קבלתי sms מהם.  

לקוחות מאוחדת,
לאור יתרות מלאי חיסוני קורונה, הנכם מוזמנים להגיע היום, יום חמישי 28.1, ללא תור למתחם החיסונים שלנו ברחוב רזיאל 4, נתניה. סמוך להיכל התרבות.
עד השעה 22:00.

בריאות איתנה, מאוחדת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...