Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לומר לך שאני לא הייתי עובר לחו"ל? פעם הייתי אומר לך לא עובר, עכשיו אני הייתי שוקל לפי ההצעה והמדינה.

לפני 2 דקות, pooh-bear כתב:

יש בסוף גבול לכמה לימונדה אתה רוצה לשתות.

מסתתר פה איזה משפט על אנטריקוט ופרוסה עם שוקולד, איפה טרנספורטר שיעזור לנו לפענח את המשפט?

• מעניין 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים פשוט בא לך טרופית

• אהבתי 1
  • מצחיק 3
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

אנחנו מדברים על אותן הפגנות? הם לא צועקים לכיוון אחד (אחד לעורף של השני), הם גם מתעמתים עם שוטרים, כתבים וכו', וכשהם מתעמתים איתם הם עושים זאת פנים מול פנים.

זה לא שכולם מסתכלים לבמה (הלא קיימת)

וכבר הוכח שגם אם הבעיה קיימת במידה מעט פחותה בשטח פתוח, היא עדיין קיימת (לכן ההגבלה על התקהלות של 20 איש בחוץ, לכן לא איפשרו תפילות המוניות או חתונות המוניות בגני אירועים וכו').

ובתפילה בד"כ יש לך רק שליח ציבור אחד שצועק ומתפלל, לעומת כמה עשרות בקו הראשון בהפגנה. הייתי אומר שהטענה הזו הלכה לפח.

מעניין לי את הישבן מה ביבי אומר, בעיניי הבעיה העיקרית היא שזה מאפשר לבצע כל פעילות שרוצים בחוץ תחת אצטלה של הפגנה, ובמצב כזה סגר הוא לא סגר ובואו נבחר באופן מודע שאנחנו הולכים לחסינות עדר ונשחרר הכל, יקרסו בתי החולים מתי שיקרסו, ימות מי שימות וזהו.

אם לא רוצים את הכיוון הזה אין שום אלטרנטיבה פרט להגבלה של הפגנות בדיוק כמו כל פעילות אחרת בחוץ, אחרת אתה מייצר את האצטלה בשביל כל מי שלא מתאים לו סגר.

איך המשפט הזה, מסתדר עם זה:

ועם העובדה שלא היו בדיווחים אף פעם ההפגנות במקומות שבהם היו חולי קורונה? בסופר השכונתי שלי דיווחו על חולה לפחות 4 פעמים.

1- אנחנו מדברים על אותן הפגנות. האם נכחת באחת מהן? רצוי שתשכח מה שאתה רואה בחדשות, כי כאמור- מצלמים מה שמעניין. לא מצלמים את ה 99.5% שלא מעניינים.

כן, משהו כמו 100-150 איש מתעמתים עם כתבים ושוטרים. זה נראה המון בפני מצלמה, שאתה נזכר לרגע שבהפגנה ממוצעת (עד לשבועיים האחרונים) נכחו מעל 20 אלף איש, זה מקבל פרופורציה קצת אחרת.

2- בתפילות ישנם חלקם שכולם אומרים, הרבה מעבר ל "אמן". רוב התפילה אכן דמומה של כל אחד עם עצמו.  ככה או ככה, מבחינתי דין תפילה בחוץ (בשמירה על המרחק הדרוש!) כדין הפגנה, שניהם, לפי הנתונים, לא תרחישים מסוכנים.

3- בנוגע למודגש- די, נו. הדברים האלו לא סותרים אחד את השני בכלל.

אתה יכול להיות בנוכחות 1:1 עם מישהו ששניכם חובשים מסיכות כמו שצריך ושומרים מרחק למרות שלא דיברתם אחד עם השני ועדיין להידבק. זה לא מצב בינארי, זו סטטיסטיקה. אז גם בהפגנות, למרות שההתנהלות הרבה יותר אחראית ממה שמביא רייטינג לשדר, הדבקות בוודאי יהיו. הייתי אומר שלשוטרים יש סיכוי גדול יותר להידבק בהפנגות שכן מפגין נשאר בחוג איתו הגיע, שוטר רואה הרבה מפגינים מכל הקבוצות. (ובסבירות גבוהה שהם יצעקו לו בפרצוף)

עם כל זה, מספר השוטרים שנדבקו בהפגנות כל כך זעום שזה מצחיק. במשך 6 שבועות מספר השוטרים שדווח שנדבקו שם לא חצה אל הדו ספרתי ממה שראיתי שדווח. ולפני שמישהו יקשר כאן את "כתבת" ה 130 שוטרים, תגללו קצת ותגלו מהר מאוד שמדובר בפייק ניוז שהופץ בלעדית ברשתות חברתיות בלי שום מקור בפועל, והוכחש ע"י המשטרה עצמם.

על השאר נראה שאנחו מסכימים, בנקודה זו כבר אין טעם להיות צודק אלא להיות חכם, ולהתפלל (מטאפורית. כי מה זה תכלס עושה כבר) שמישהו יחטוף שכל ויתחיל אכיפה נוקשה.

על מי אני צוחק, הכותרות ביומיים האחרונים הן "אנחנו יודעים שמתווה הישיבות כשל קשות, אבל כנראה שנפתח אותן שוב באותו מתווה בכל מקרה"

מה היה המשפט ההוא על ההגדרה של אי שפיות?

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Pika007 כתב:

ולהתפלל (מטאפורית. כי מה זה תכלס עושה כבר)

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפגנות הפכו סתם לסמל. בעייני המפגינים עושים טעות שיוצאים מהבית, למרות שאולי הם כן הצליחו להשפיע טיפה על התודעה בימין. אבל זה לא עניין של האם *זה* מה שמשפיע על כמות החולים בארץ. זה שיחה שאי אפשר לנהל אותה ברצינות כשגמזו מכריז ש40% מהחולים הם חרדים. הם לא צריכים לצאת מהבית כדי לא לספק עוד תחמושת למאוהבים בביבי, דיפ סטייט, ישראל הראשונה ובולשיט אחר. לפעמים עדיף להיות חכם מאשר לספק חומר סיכה אינסופי לביבי, יאיר וכל הנעם פתחי למיניהם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Pika007 כתב:

1- אנחנו מדברים על אותן הפגנות. האם נכחת באחת מהן? רצוי שתשכח מה שאתה רואה בחדשות, כי כאמור- מצלמים מה שמעניין. לא מצלמים את ה 99.5% שלא מעניינים.

כן, משהו כמו 100-150 איש מתעמתים עם כתבים ושוטרים. זה נראה המון בפני מצלמה, שאתה נזכר לרגע שבהפגנה ממוצעת (עד לשבועיים האחרונים) נכחו מעל 20 אלף איש, זה מקבל פרופורציה קצת אחרת.

אלא אם תגיד שהמצלמות מצלמות משהו אחר לחלוטין, אז מה שרואים בחדשות זה מספיק גרוע.

100-150 מתעמתים כשבלי השלט "הפגנה" מותר רק ל-20 איש להתאסף בחוץ, ז"א שיש פי 5 לפחות מתעמתים ממה שמותר להתאסף בחוץ וזה לפי הערכה שלך.

אגב אין שם 20K איש. כמו שלא היו מיליון בהפגנת המיליון וכו'.

לפני 36 דקות, Pika007 כתב:

2- בתפילות ישנם חלקם שכולם אומרים, הרבה מעבר ל "אמן". רוב התפילה אכן דמומה של כל אחד עם עצמו.  ככה או ככה, מבחינתי דין תפילה בחוץ (בשמירה על המרחק הדרוש!) כדין הפגנה, שניהם, לפי הנתונים, לא תרחישים מסוכנים.

אני מסכים שאסור לעשות איפה ואיפה, כמה חלקים כאלה אתה מכיר בתפילה שכולם מתפללים בקול?

לפני 37 דקות, Pika007 כתב:

3- בנוגע למודגש- די, נו. הדברים האלו לא סותרים אחד את השני בכלל.

אתה יכול להיות בנוכחות 1:1 עם מישהו ששניכם חובשים מסיכות כמו שצריך ושומרים מרחק למרות שלא דיברתם אחד עם השני ועדיין להידבק. זה לא מצב בינארי, זו סטטיסטיקה. אז גם בהפגנות, למרות שההתנהלות הרבה יותר אחראית ממה שמביא רייטינג לשדר, הדבקות בוודאי יהיו. הייתי אומר שלשוטרים יש סיכוי גדול יותר להידבק בהפנגות שכן מפגין נשאר בחוג איתו הגיע, שוטר רואה הרבה מפגינים מכל הקבוצות. (ובסבירות גבוהה שהם יצעקו לו בפרצוף)

עם כל זה, מספר השוטרים שנדבקו בהפגנות כל כך זעום שזה מצחיק. במשך 6 שבועות מספר השוטרים שדווח שנדבקו שם לא חצה אל הדו ספרתי ממה שראיתי שדווח. ולפני שמישהו יקשר כאן את "כתבת" ה 130 שוטרים, תגללו קצת ותגלו מהר מאוד שמדובר בפייק ניוז שהופץ בלעדית ברשתות חברתיות בלי שום מקור בפועל, והוכחש ע"י המשטרה עצמם.

בטח שסותרים, אם הנתונים של משרד הבריאות אומרים "0 חולים בהפגנות" ואתה אומר שבוודאי שיש נדבקים בהפגנות, זה כן שאלה בינארית, אמת או שקר, מה נכון ומה לא? אפס נדבקים בהפגנה או לא?

עזוב 130 שוטרים, אני מדבר על מפקד תחנה בודד, ועל ח"כ אחד.

כשהטענה היא שאין נדבקים בהפגנות מספיק דוגמה נגדית כדי לסתור אותה.

לפני 40 דקות, Pika007 כתב:

על השאר נראה שאנחו מסכימים, בנקודה זו כבר אין טעם להיות צודק אלא להיות חכם, ולהתפלל (מטאפורית. כי מה זה תכלס עושה כבר) שמישהו יחטוף שכל ויתחיל אכיפה נוקשה.

על מי אני צוחק, הכותרות ביומיים האחרונים הן "אנחנו יודעים שמתווה הישיבות כשל קשות, אבל כנראה שנפתח אותן שוב באותו מתווה בכל מקרה"

מה היה המשפט ההוא על ההגדרה של אי שפיות?

נכון

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ראיתי שעשו מחקר וגילו שהתנועה בכביש כמעט  ולא ירדה

לעומת חודש מרץ שירדו  בעשרות אחוזים

אף אחד לא רואה את זה?

למה לא עושים שום דבר?

לציבור כבר לא באמת אכפת מכלום

או שיתחילו לאכוף או שיוותרו ויתנו לוירוס להשתולל

מה זה נותן שיש סגר אבל מותר להסתובב, כשהכל סגור בעצם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברו גם על האוטובוסים,  היו בטוחים שהמשק יהיה סגור ולא יהיה ביקוש לתחבורה ציבורית.

אז צימצמו ב 50% את התחבורה הציבורית, בפועל הביקוש ירד רק ב 10%.

יותר מחצי משק סגור, אבל 90% מהאנשים עדיין נוסעים בתחבורה הציבורית.

אנשים בחופש או בחל"ת, אז פשוט נוסעים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אלא אם תגיד שהמצלמות מצלמות משהו אחר לחלוטין, אז מה שרואים בחדשות זה מספיק גרוע.

100-150 מתעמתים כשבלי השלט "הפגנה" מותר רק ל-20 איש להתאסף בחוץ, ז"א שיש פי 5 לפחות מתעמתים ממה שמותר להתאסף בחוץ וזה לפי הערכה שלך.

אגב אין שם 20K איש. כמו שלא היו מיליון בהפגנת המיליון וכו'.

אני מסכים שאסור לעשות איפה ואיפה, כמה חלקים כאלה אתה מכיר בתפילה שכולם מתפללים בקול?

בטח שסותרים, אם הנתונים של משרד הבריאות אומרים "0 חולים בהפגנות" ואתה אומר שבוודאי שיש נדבקים בהפגנות, זה כן שאלה בינארית, אמת או שקר, מה נכון ומה לא? אפס נדבקים בהפגנה או לא?

עזוב 130 שוטרים, אני מדבר על מפקד תחנה בודד, ועל ח"כ אחד.

כשהטענה היא שאין נדבקים בהפגנות מספיק דוגמה נגדית כדי לסתור אותה.

המצלמות מצלמות איפה ש "מעניין". אני לא מדבר על מתחילת הסגר, אלא על ההפגנות התדירות של הסופ"שים שנערכו לפני זה, שעוד היה מותר.

ההפגנה הגדולה ביותר כללה מעל 35 אלף איש, שאר ההפגנות ממוצע של 17-20K עד לפני כשבועיים. 

יש כמעט בכל תפילה חלקים שבהם כולם מתפללים בקול או עונים לחזן.

ואיזה נתונים של משרד הבריאות אומרים "0 חולים בהפגנות"? לא מוכר לי דבר כזה, המספר שאני מכיר ממשרד הבריאות אומר שנכחו כ 55 חולים בהפגנות לאורך התקופה שהן התקיימו בצורה המסודרת שלהן (עד ה 14/09), ונדבקו פה ושם מעטים. גם, בסדר גודל של עשרות עד מאות בתחום הנמוך (שוב, לאורך מעל חודש)

אז כלל לא הייתה טענה של "0 חולים בהפגנות", וכלל אין סתירה, כאמור.

אשאל שוב- יצא לך לנכוח באחת ההפגנות?

עריכה אחרונה על ידי Pika007
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז טרמאפ טוען שהוא ומלאניה חלו, והם ישבו בבידוד ביחד.

אין שום דבר טוב שיכול לצאת מזה. שום דבר.

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו גם ביידן ידרש לבידוד, אחרי הדיבייט?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...