Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

זוהר

• מצחיק 4
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגימות סרולוגיות בארה"ב. מדינת ניו יורק עם 33.6! מונטנה חסמה את נתיבי הכניסה של הורוס, בכל האוכלוסיה זה 9.3%

https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736%2820%2932009-2/fulltext

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שהאוכלוסיה שנבדקה היתה אוכלוסית חולי דיאליזה, לא ממש מייצגת את אוכלוסיית ארה"ב. המסקנה היחידה שלי ברפרוף היא שבשכונות צפופות (שחורים והיספניים) השכיחות גבוהה יותר מאשר באזורים אחרים. אבל אני מתיחס לערכים יחסיים, לא אבסולוטיים. באיזה מקום שכונות אלה מקביל לשכונות החרדיות שלנו, שצפופות עם מעמד סוציואקונומי נמוך.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו כשכמעט כבר 3 אחוז מהאוכלוסיה חלו, עדיין מוזר לי שיש אנשים שמכחישים וטוענים שהם לא מכירים אף אחד שחלה...

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Potato כתב:

מי זה המלך?

ביבי מלך ישראל 

• מעניין 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעתיים, EliC25 כתב:

עכשיו כשכמעט כבר 3 אחוז מהאוכלוסיה חלו, עדיין מוזר לי שיש אנשים שמכחישים וטוענים שהם לא מכירים אף אחד שחלה...

כי משרד הבריאות, החדשות והתקשורת מפברקים נתונים. 

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Benor כתב:

כי משרד הבריאות, החדשות והתקשורת מפברקים נתונים. 

אישית אני בינתיים לא מכיר,אבל תוך שבועיים שלושה אין סיכוי שלא אכיר,העליה כל כך משמעותית...

זה כבר לא ה"400 חרדים באיזה שכונה בבני ברק" אלא תופס את כולם.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר. אחוז הנדבקים אצל החרדים עדיין לא פרופורציונלי לשום דבר וכלום. אבל המלך שלכם לא יבוא אליהם בטענות בחיים. 

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול דיברו על כך שמתחילים לראות את העלייה המשמעותית והרצינית במגזר החרדי בעקבות התפילות בראש השנה. רבע מהבדיקות במגזר - חיוביות.

במשרד הבריאות חוששים שבכיפור, בגלל הפרות, המספר אף יכפיל את עצמו.

למען ההגינות - בשישי האחרון לאחר כניסת הסגר עשיתי קצת ספורט, ונתקלתי ב-2 בתי כנסת פתוחים עם מתפללים בפנים.

סולידריות זה כאן...

למען הסר ספק - אני גם נגד ההפגנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים האחרונים כשליש מהמאובחנים הם חרדים, אחוז החיובים אצלם כפול מזה של כלל הנבדקים.
כנראה אחרי החגים המצב יחמיר.
תוסיפו ליום כיפור גם חופשת סוכות של תלמידי הישיבות שחוזרים למשפחות.
לדעתי, לא כדאי לבנות על סיום הסגר אחרי סוכות.
ובכלל, תכנית רמזור או כל תכנית של טיפול נקודתי ואזורי אפשר יהיה ליישם כמו שצריך רק אחרי שהחברה החרדית תגיע לחיסון עדר ( אם לא יימצא חיסון לפני כן ). עד אז כולם יהיו בסגר ( כללי, חלקי, בתדירות כזאת או אחרת ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כל העדר במכלאות.

• מבאס 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@vladclar היציאה מהסגר לאחר סוכות היא אחיזת עיניים.

כבר מדברים על כך בריש גלי. ההערכה הגסה שלי היא שעד תחילת נובמבר נהיה במתכונת הנוכחית בעקבות מה שיהיה ביום כיפור.

לדאבוני, ישר אל תוך החורף...

כנראה שבתי הקולנוע שלי לא יזכו לראות אור עד מרץ-אפריל 2021 :( 

הורדה (1).png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...