Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית יפנית/קוריאנית עד 60 k

asico70
שימו לב! השרשור הזה בן 1183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, zvit כתב:

צריכת הדלק לא מדהימה עם 11 ק"מ לליטר.

אמינות? קרא את המאמר הבא

אחרי הבקשות החוזרות ונשנות של "רק לא אירופאיות" ואפילו עד לטראומה הגעת, אתה הולך על רנו בתלבושת יפנית ? הערה : צוטט בטעות, מיועד לפותח המודאג.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ה 30 אלף ק'מ קורץ לי מאוד במיוחד שייש תיעוד ממש מהיום הראשון של האוטו , כמובן שילקח לבדיקה במכון למרות שייש בדיקה של קל אוטו .

פעם ראשונה שאני שומע על בעיות אמינות בקשקאי דווקא אוטו עם מוניטין מעולה אבל תמיד יש פעם ראשונה .

אגב מה המשמעות של תיקוני מרכב ומעיכות משמעות נמוכה האם ש לדה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה מופיע שם.

וכן, ה-1.2TCE ידוע כבעייתי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, רועי5 כתב:

אחרי הבקשות החוזרות ונשנות של "רק לא אירופאיות" ואפילו עד לטראומה הגעת, אתה הולך על רנו בתלבושת יפנית ? הערה : צוטט בטעות, מיועד לפותח המודאג.

לא הבנתי , זה לא אוטו יפני ? רק עכשיו הבנתי שזה מנוע של רנו בעצם את האמת שאני מאוד מבולבל האוטו סובל מבעיות אמינות מיוחדות שכדאי לוותר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפני, יפני, למרות שלא בטוח שהוא מיוצר שם, אם זה חשוב לך. אבל מכנית הוא פחות או יותר מקביל לקאדג'אר של רנו. לא מצוי באמינות של האוטו הזה, אבל מבחינתי אין באמת חשיבות לשאלה מהו מוצאו האתני של האוטו, ולך הבנתי שזה מאוד חשוב, לכן כדאי לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מיוצר באנגליה. המנוע לא חף מבעיות ולא ממש חסכוני. אישית לא רואה סיבה למה להעדיף את הדגם הזה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון : בסופו של דבר נרכשה ניסאן קשקאי עם 28.000 ק'מ מתועד מקל אוטו עברה בדיקה נוספת למעט תיקוני צבע והחלפת כנף לא היו ממצאים נוספים משמעותיים , דגם tekna המפואר , בגלל שכאן קצת הפחידו אותי התייעצתי עם כמה אנשי מקצוע ומוסכים ודווקא אמרו לי שהקשקאי טובה ומנוע ה 1.2 לא בעייתי במיוחד , מכיוון שהאוטו שמור במיוחד הלכנו על זה .

מהתרשמות ראשונית האוטו מאוד מאובזר עם כמה וכמה מערכות התראה ועזר ,  הגג הפנורמי ענק ונותן תחושה ממש טובה .

לגבי המנוע כאחד שנהג בפוקוס פורטה לא מרגיש מחסור בכוח אבל זה לא אוטו ספורט זה בטוח אבל בטח לא ' עגלה ' כמו שמתארים פה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, asico3 כתב:

דווקא אמרו לי שהקשקאי טובה ומנוע ה 1.2 לא בעייתי במיוחד

תלוי מאיזה שנה - ראה כאן: 

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד המעצבן זה נושא המפתח החכם , טעית פעם אחת בקודנית או לחצת על כפתור ההתנעה בלי לעשות קודנית ותצטרך לחכות כמה דקות טובות , אולי אפשר לשנות את זה עוד לא התעמקתי בזה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה זה לא במפתח החכם, הבעיה בקודנית.

תבדוק עם חברת ביטוח אם בכלל חייבים אותה, ואם לא, הייתי פונה למתקין של הדברים האלה שינתק אותה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

הבעיה זה לא במפתח החכם, הבעיה בקודנית.

תבדוק עם חברת ביטוח אם בכלל חייבים אותה, ואם לא, הייתי פונה למתקין של הדברים האלה שינתק אותה.

תודה , אני יברר אם אפשר לנתק את הקודנית ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה ברכב  מותקנת מערכת מולטימדיה מקורית עם דיבורית בלוטוס ומערכת ניוות עם מפות של אנגליה בעיקר לא מצאתי שום אפשרות לנווט בארץ דרך מערכת  זו פלוס העובדה שרוב הכתוב מופיע בג'יבריש, האם יש אפשרות כלשהיא להתקין ווייז למשל או שצריך להחליף לגמרי את מערכת המולטימדיה ? והאם החלפה של מערכת המולטימדיה לא תגרום לבעיות למשל במערכת המצלמות ה

היקפיות באוטו ?

עריכה אחרונה על ידי asico3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, asico3 כתב:

עוד שאלה ברכב  מותקנת מערכת מולטימדיה מקורית עם דיבורית בלוטוס ומערכת ניוות עם מפות של אנגליה בעיקר לא מצאתי שום אפשרות לנווט בארץ דרך מערכת  זו פלוס העובדה שרוב הכתוב מופיע בג'יבריש, האם יש אפשרות כלשהיא להתקין ווייז למשל או שצריך להחליף לגמרי את מערכת המולטימדיה ? והאם החלפה של מערכת המולטימדיה לא תגרום לבעיות למשל במערכת המצלמות ה

היקפיות באוטו ?

מערכת ניווט 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...