Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית יפנית/קוריאנית עד 60 k

asico70
שימו לב! השרשור הזה בן 1205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם , אני אומנם כותב כאן לראשונה אבל נעזרתי לא פעם בפורום הזה והרבה פעמים הצלחתי למצוא פה פתרונות לבעיות קטנות שהיו לי ברכבים קודמים והרבה מהידע הצנוע שלי שאבתי מפה .

כרגע מעוניין להתייעץ או לקבל המלצה על רכב עד 60 אלף שיחליף את הקיה פורטה 2011 הנהדרת אך המזדקנת שלי עם 200 אלף הקילומטרים שלה .

אני בעיקר חושב על פורטה חדשה יותר או אימפרזה 2017 (הצורה החדשה ) שייש די הרבה והם פחות או יותר בתקציב שלי .

מאפס למאה לא מעניין אותי , אמינות חיסכון בדלק ומרחב פנימי יותר חשוב לי ברור שלא הייתי חושב על רכב בלי מערכות בטיחות בסיסיות או משהו כזה , מאוד אוהב את הצורה החדשה של האימפרזה ויודע שהיא חסכונית וחסרה קצת בסוסים אבל מניסיון עם רכב עבודה כזה מהדגם הישן יותר זה לא משהו שממש מורגש מבחינתי .

אני עם 3 ילדים כך כשהגדול גבוה מהממוצע ולכן חשוב לי המרחב מאחורה ומרחב הראש שדי גדול בשניהם .

אגב חשבתי גם על ה i30 סטיישן או האלנטרה אבל הראשונה נמוכה מאוד ובגלל מבנה החניה ברור לי שתיהיה בעיה והאלנטרה קצת חסרה במרחב מאחורה .

האם עדיף לרדת בשנים וללכת על קורולה למשל באיזור 2015 עם מעל 120 אלף ? אשמח לעצתכם .

נ.ב לא מעוניין באירופאיות יש לי ניסיון מר איתן ...

תודה מראש לכולם 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייתי מותח קצת את התקציב ורוכש יונדאי איוניק מ-2017 יש היצע עצום בשוק והן נמכרות בפחות מ-70K. תקבל רכב חסכוני, מרווח מאחור, עם מערכות בטיחות מתקדמות, ואפילו מולטימדיה עם Waze.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לייעץ עוד ? רק בבקשה לא אירופאיות מתחיל לחשוב גם בכיוון של קיה סיד , בגלל שהשוקמוצף הם זולות יחסית והבנתי שדי חסכוניות ומרווחות מה אומרים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לשים לב למצב הגיר הרובוטי, שהוא מתפקד כראוי כנ"ל בI30 המקבילה. 

אימפרזה מהדור הנוכחי אם נכנסת בתקציב שלך לדעתי אופציה טובה גם אם חסרת מערכות בטיחות. 

קורולה קיבלה מערכות בטיחות (בלימה אוטונומית והראה על סטייה מנתיב) בסוף 2016. יחסית מרווחת מאחור רק לא בטוח לגבי שלושה אנשים שישבו שם בנוחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.9.2020 בשעה 14:54, asico70 כתב:

הם קצת יקרות בשבילי את האמת , אני בסביבות 60 k אחרי שמתחתי את התקציב ...

אני מבין אותך, אבל החסכון בדלק יכול לקזז את ההפרש די מהר תלוי בנסועה השנתית שלך. תשקול את זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כל כך מתעקש על יפנית / קוריאנית, הייתי מחפש טויוטה אוונסיס - 2016 פחות או יותר בתקציב שלך, והיא תהיה מרווחת יותר משפחתית סטנדרטית (ולא משמעותית פחות חסכונית או יקרה יותר לתחזוקה).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המצב בפועל בשוק יד 2 כזה שאוונסיס 2016 עולה פחות מקורולה 2016 ונכנסת לתקציב, גם אני ממליץ על אוונסיס.
קורולה 2015 גם כן מרווחת בשורה השניה.
אבל אם תמצאו פורטה יותר חדשה עם נתונים טובים, זאת אופציה מעולה.
לא הייתי מהמר על הגיר הרובוטי של יונדאי I30/ קיה סיד.
לגבי מרחב הפנים של I35 זה מוזר לי מה שרשמת. מדובר ברכב כמעט זהה לקיה פורטה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוונסיס מ-2016 מגיעה עם 1.8 ל' וגיר רציף. זה לא איזה V8 אמריקאי מפלצתי עם צריכת דלק של 1:5 בבין עירוני. גם לא מדובר פה באיזו מרצדס עם ערימות של טכנולוגיה, אני לא חושב שההפרש בעלויות הטיפולים בינה לבין הקורולה יהיה כזה עצום, אם בכלל מורגש. במקומך הייתי לפחות בודק מה עלויות הטיפולים לפני שאתה פוסל.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם משפחתית 1.6 אטמוספרית לרוב לא תציג צריכת דלק מדהימה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פוסל אבל מעדיף יותר סטנדרטית ואחזקה לא גבוהה , בחוות דעת שלה ביד 2 יש כמה וכמה שטוענים שהחלפים שלה יקרים והיא קצת שטיינית , בכל אופן אני אכן יבדוק כי טויוטה זה בהחלט אופציה טובה מה גם שהיא לא יקרה יחסית לקטגוריה , אשמח לעוד המלצות רק לא אירופאיות זה קצת טראומתי אצלי ...

אבל תודה על זה שפתחתם לי קצת את הראש , האופציה של האוונסיס היא בהחלט משהו ששווה לבדוק ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק טויוטה ורסו עם אותו מנוע 1.8 וגיר רציף של אוונסיס - תחזוקה סטנדרטית של רכב משפחתי.
צריכת דלק אכן פחות טובה משל קורולה ( אצלי 1:11 משולב פקקי גוש דן וכבישים פתוחים ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון : ננעלתי על ניסאן קשקאי טקנה הדגם המפואר טורבו בנזין  1.2 , לא מחפש רכב מירוצים הרכב עם מעט ק'מ הכל מתועד כ 30 אלף ק'מ נמוך במיוחד אבל שוב יש תיעודשל כל טיפול וטיפול , הרכב עבר תקוני מרכב חשיבות נמוכה צבע וכנף .

מישהו יכול לספר קצת על צריכת דלק ואמינות ? כי לצד הרבה חוות דעת טובות יש גם קצת כאלה לא משהו ...

תודה לעונים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק לא מדהימה עם 11 ק"מ לליטר.

אמינות? קרא את המאמר הבא

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.9.2020 בשעה 17:28, asico70 כתב:

בחוות דעת שלה ביד 2 יש כמה וכמה שטוענים שהחלפים שלה יקרים

חלפים (מקוריים) של טויוטה לא זולים בכללי, אבל לדעתי תדירות תיקונים נמוכה מפצה על זה.

המחירים שלהם עדיין רחוקים מחלפים של ואג/צרפתיות/פורד.

הייתי בודק גם הונדה סיויק 2016-17, הן לרוב יותר זולות מקורולה באותו שנתון, אבל פחות נפוצות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...