Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למכונת כביסה

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 1293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קנינו לפני כשנה אלקטרולוקס במחיר כזה. המכונה זהה לגמרי למכונות של AEG מאחר ומדובר באותו קונצרן, למעט שינויים מינוריים בפאנל. הייצור בפולין. מכבסת הרבה יותר טוב, מהר ושקט מקריסטל טורקית שהייתה לפניה שאגב החזיקה 8 שנים ללא שום תקלה עד שפיתחה נזילת מים.
המכונות של אלקטרולוקס מעניקות תחושה איכותית דומה למכונות הביניים של בוש/סימנס/קונסטרוקטה שעולות כאלפייה יותר. הדגמים הזולים של קונצרן בוש שמיוצרים בטורקיה וחלק מהייצור הפולני נותן תחושה זולה ורעועה לטעמי (לא עברתי על כל הריינג' אבל הלכתי לחמש-שש חנויות). יש לקונצרן בוש מכונות שבאמת נראות איכותיות לעילא וברמת גימור מעבר לאלקטרולוקס, אבל המחירים נושקים וחוצים 3,000 ש"ח ואני לא בטוח שמחשוב היתר שמוטמע בהן לא יגולם לתקלות יקרות.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש גם אלקטרולוקס בת 3 שיוצרה בפולין, עד כה עושה עבודה מצוינת (עלתה כ1200 בערך).
לעומת זאת להורים שלי יש מילה שעלותה לפחות פי 2 וחצי (לעומת מה ששילמתי) ואני חייב לציין שההבדל העיקרי שאני שם לב אליו הוא שהמכונה שקטה בצורה לא רגילה (משהו שלעולם לא נתקלתי בו במכונות כביסה אחרות).

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לנו אלקורולוקס AEG שהחזיקה 4 שנים. אחרי סיבוב דרך מותגים אחרים, לפני חצי שנה חזרנו לאלקטרולוקס. נראה איך זו תחזיק.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מכונת כביסה תוצרת בוש דגם WAK20260IL כבר כ-4 שנים עם אפס תקלות והכביסה יוצאת נקייה וריחנית.

אני ממליץ רק על מכונות תוצרת בוש ועדיף לרכוש מייבואן מקביל בעלות הרבה הרבה יותר נמוכה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שאני מתעלם.

שאלתי באם נתעלם מהמחיר ונבצע השוואה, מה בעצם היתרון של מילה מפי אלו שניסו את שני העולמות.

האם היא שקטה משמעותית מהמקבילות בחצי מחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונות של מילה אכן שקטות ואיכותיות, האם שווה את ההשקעה? לטעמי לא. (בלי להזכיר מחיר תיקונים שאין אחריות)

עברתי עשרות מכונות מכל הסוגים/מותגים, לפני כמה שנים החלטתי להשקיע מעט יותר, והלכתי על בוש 7 ק"ג גרמנית.

מאז כל כביסה היא חוויה, שקטה (גם בסחיטות) יעילה (בגדים נקיים וריחניים גם בטמפרטורות נמוכות) הרבה פונקציות לכביסה

עד כמ מגלה אמינות מופתית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש מכונת כביסה של מילה שקיבלנו במתנה למעבר הדירה לפני 4 שנים. עובדת בסדר גמור, מהירות הסחיטה גבוהה יחסית (יכולה 1,400, אני מוריד ל- 1,200). האם הייתי קונה אותה אם היה מדובר בכסף שלי? לא רואה שום סיבה שמצדיקה תשלום של פי 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, yogev20 כתב:

מכונות של מילה אכן שקטות ואיכותיות, האם שווה את ההשקעה? לטעמי לא. (בלי להזכיר מחיר תיקונים שאין אחריות)

עברתי עשרות מכונות מכל הסוגים/מותגים, לפני כמה שנים החלטתי להשקיע מעט יותר, והלכתי על בוש 7 ק"ג גרמנית.

מאז כל כביסה היא חוויה, שקטה (גם בסחיטות) יעילה (בגדים נקיים וריחניים גם בטמפרטורות נמוכות) הרבה פונקציות לכביסה

עד כמ מגלה אמינות מופתית. 

השאלה מה קורה אחרי 5+ שנים.
פעם בנו מכונות מכניות ואמינות. היום גם המכונות מגרמניה מגיעות עם כרטיס דיגיטלי, ופלסטיקים בכל מני מנגנונים שאתה לא רוצה בהם פלסטיק.
בסוף מתפגר הכרטיס או איזה פלסטיק באיזה מנגנון שאחרי 5+ שנים פשוט ישבר ואז גם המכונה הגרמנית גורמת לבעלים לתהות "לתקן עכשיו? או לקנות פולניה חדשה ב1500 שקל".

בוש פולניה עם מנוע בראשלס זה סיפור של כ1600 שקל בימינו ביבוא רשמי (בטוח אפשר גם פחות). הבוש מגרמניה עולה סדר גודל של פי 2...

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח, את הבעיות שהיו לנו בבית עם מכונות כביסה של קריסטל - לא אשכח לעולם. (ועוד שלל מותגים)

כל כמה חודשים המכונה הייתה מושבתת, נזילות, גומיות שחוקות, שלא נדבר על רעש של סחיטה שהיה אפשר לשמוע מהכביש הסמוך

על איכות בגדים מבחינת ניקיון ושמירה על הבדים שלא יתבלו, אין מה לדבר בכלל. היום זה עולם אחר.

נכון הכל כרטיסים דיגיטליים עדינים, עדיין אין מה להשוואת את איכות המכונות של היום לפעם. 

אחרי בוש הגרמנית (עולה מעט יותר) כנראה לא אחליף למותג אחר, שאצטרך להחליף. (מקווה עוד הרבה שנים)

גם את המטליות היקרות של הרכב אני מעביר ניקוי מהיר עם מעט חומץ , והן יוצאות ברבע שעה רעננות ונקיות. (לא כל השחורים יורדים, עדיין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, yogev20 כתב:

עברתי עשרות מכונות מכל הסוגים/מותגים

כשמכונה ממוצעת חיה כ 5 שנים מתי הספקת לעבור עשרות?

צריך גם לזכור שאנחנו מסתמכים על המלצות של אנשים שהמכונה עובדת אצלם כמה שנים והם מרוצים רק שאין קשר בין הדגם שנקנה לדגם שיש להם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...