Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכבאית מכה שנית! שיפוץ ובניית קרוואן על משאית מרצדס

sinkto
שימו לב! השרשור הזה בן 184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 5 דקות, itaysamurai כתב:

כיף להתעדכן.

יריעות גומי שונות וגם חומרי בידוד, אפשר למצוא בוירטהיים חיפה https://www.wirtheim.com/

תודה

את הבידוד אכן קניתי אצלו, הוא אמר שיש לו גם גומי אבל לא בדיוק לפי הדוגמא שהראיתי לו, אולי אעבור אצלו שוב..

• רעיון טוב! 1

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 24.10.2020 בשעה 21:04, sinkto כתב:

האוטו יהיה מוכן לצאת לסדנא לבניית הארגז של הקרוואן!!

אתה משתמש בארגז המקורי, שהיה על ה84?

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכנון הוא לבנות ארגז חדש לחלוטין.

קטן יותר מהקודם - המשפחה כבר לא תצא בהרכב מלא אלא כזוג עם אופציה לארח עוד אנשים לזמן קצר (מזרון על הרצפה, אוהל, משהו כזה).

יש לי הרבה תוכניות לאיך זה אמור להיראות אבל אני מעדיף קודם לעשות ואח"כ לדבר..

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sinkto כתב:

המשפחה כבר לא תצא בהרכב מלא אלא כזוג עם אופציה לארח עוד אנשים לזמן קצר

עשה לי רע על הלב לקרוא את זה .

לא כי זה לא טוב.

כי הטיול הקודם הוא חלום באספמיה שהתגשם לו ואני מניח שקוראים פעינטזו עליו רבות. עכשיו זה כבר מעט יותר שגרתי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב!

השבוע התקדמתי הרבה ומיד אכתוב על זה, אך קודם אתייחס לדברים שנשאלו/נכתבבו פה.

אז לגבי זה שהרכב נבנה לזוג ולא למשפחה.. עבר עשור מאז הטיול, הילדה הגדולה נשואה, אחד הבנים בצבא והשני במכינה קדם צבאית.

אין מה לעשות הטיול שלנו כמשפחה היה חד פעמי וכזה הוא ישאר, וזה גם חלק ממה שעשה אותו כה מיוחד, ולכן אז גם הייתי בלחץ של לוח זמנים, היום אני לא ממהר.

אבל גם הטיול הבא יהיה מיוחד,אני מקוה, ומאמין:)

צריכת דלק.. כן זו נושא רציני.. אז במהירות ממוצעת של אולי 40 קמ"ש הצריכה של המשאית הקודמת הייתה 6.5 ליטר לקילומטר שזה לא נורא.

ואם מישהו נבהל ממהירות ממוצעת של 40 קמ"ש אז אומר לכם שמחשב הדרך ביונדאי שלי נותן מהירות ממוצעת של פחות מ60 קמ"ש במצטבר שנתי. יש פקקי תנועה, ויש רמזורים ועוד כל מיני דברים שמורידים את המהירות הממוצעת.

המשאית מסוגלת להגיע במישור ל85 קמ"ש ואז היא נכנסת לטווח אדום במד סל"ד אבל אני הייתי מייצב אותה לרוב על 65-70 קמ"ש.

זה נשמע איטי להחריד אבל בדרכים שבהן נסענו זו הייתה מהירות מצויינת כדי ליהנות מהנסיעה ולהתבונן בנוף, ומצד שני היו לנו אלפי קילומטרים של דרכים צרות ומשובשות או דרכי עפר שבהן 40 קמ"ש נראו מהירים מאד..

ועכשיו למה שקרה השבוע.

אז בעצם בשבוע שעבר גמרתי כמעט את כל העבודה ונשאר לי רק להרכיב את כל החלקים שפירקתי בתחילת העבודה - ריפודים, מושבים, הגה וכו'.

זה לא נשמע הרבה, אבל כשמתעסקים עם רכב ישן מקבלים הרבה הפתעות וכך התעסקתי השבוע עם פינים שבורים בריפודי הדלתות, ייצרתי ספי כניסה חדשים מאלומיניום במקום הפלסטיק שהיה שם ומילאתי בלבד את סכי השמש אשר הספוג שהיה שם פעם, נזל כחול הים מבין אצבעותי כשפתחתי אותם לבדיקה..

גם שטיחי גומי שמתי (שאכן נרכשו אצל וירטהיים), שטיחים שהגיעו עם אזהרת מוכר - "זה חומר מסריח! אל תשים אותו במקום סגור..)

ואכן הריח מכה בכח בכל במתקרב אליהם.. אז הם שכבו פרושים לרווחה על גג החניה כמה ימים ועכישו הם בסדר.

אז זהו! השיפוץ מבחינתי נגמר!

עכשיו צריך להוציא את הרכב לבניית ארגז הקרוואן, וזאת יעשה אצל מתקין מורשה.

אני כמובן אמשיך לדווח.

עכשיו כמה תמונות וכמה קישורים לסרטונים, וכמו תמיד - מקוה שתהנו.

אריה

פה אני מראה איך הוספתי איטום נגד גשם לחלונות

וכאן הסרטון על הרכבת שאר חלקי הרכב 

אם מישהו מעוניין, הרי קישור לפלייליסט של כל הסרטונים של המשאית הזו.

https://youtube.com/channel/UCpFpNo5-acqR0vAyxbLs3mw

ועכשיו תמונות. אפשר לראות כאן את החלון לפני ואחרי הוספת הגומי לאיטום, ואת סיפי הדלתות החדשים.20201025_091256.thumb.jpg.6ba0cfd383dbf2013bd8fd5e3558a090.jpg20201025_091322.thumb.jpg.56f66916295ec891f4eebc989c5256f1.jpg20201029_131059.thumb.jpg.d6c9410e46e331058bcd1b7d1a9a6b89.jpg20201029_131327.thumb.jpg.c8575b9f9b217c11da48917b85d9b462.jpg20201029_132426.thumb.jpg.0a5d4730f498199ab75b0d872cf10336.jpg

• אהבתי 7
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מדהים.

אולי פספסתי משהו, אבל המושבים יעברו ניקוי מתישהו?

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, borsood כתב:

פשוט מדהים.

אולי פספסתי משהו, אבל המושבים יעברו ניקוי מתישהו?

אני לא אוהב לנקות, אבל כן, נטפל בהם:) אולי אפילו יקבלו ריפוד חדש, מי יודע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, yd b-4 כתב:

נו הבידוד עזר?

בהחלט!

כמו שכבר נאמר כאן S CLASS זה לא, אבל סוף סוף אפשר לנהל שיחה בלי צעקות, לשמוע מוזיקה לא הפוך ווליום (רק צריך להתקין רדיו😜) ואפילו שמעתי רעשי רוח שמסתננת מפתח איוורור לא סגור לחלוטין, דבר שלא היה ניתן אפילו לדמיין לפני התקנת הבידוד..

לגבי חום אני לא יודע כי מזג האויר השתנה ועכשיו קצת חום לא מפריע אבל יש לי הרגשה שגם חום המנוע כבר לא מורגש בקבינה כמו קודם וזו בהחלט ברכה.

• אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשאיות עד 12 טון יש סטטוס אספנות.

אני לא הופך אותה לרכב אספנות כל עוד לא אגמור את בניית הארגז כי לרכב אספנות אי אפשר לעשות שינוי מבנה.

(זו אמירה כללית ולא מדוייקת אבל בגדול זה המצב).

הסרטון צולם בגליל

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...