Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחזוקת צבע לאחר ציפוי ננו

שימו לב! השרשור הזה בן 987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמעתי דעות של שני אנשים, המבצעים עבודות דיטיילינג, לגבי אופן תחזוקת צבע הרכב שעבר ציפוי ננו , כל אחש אמר משהו אחר, איפה האמת ?
אחד אמר שאין בעיה לרחוץ רכב עם שמפו , להשתמש בווקסים מהירים(נוזליים) ,אפשר גם להשתמש בחומרי "שטיפה יבשה" והשני ? בדיוק ההפך , המליץ לרחוץ את הרכב רק עם מים ללא סבון , להשתמש בשמפו פעם בשלוש שטיפות ולא יותר, להימנע משימוש בחומרי ווקס\דיטיילינ\פלסטלינה וכו'
אז מה הנכון ?

פיאט BRAVO ? - כן, BRAVO !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמו כל דבר אחר, האמת נמצאת באמצע. עדיין אפשר לתחזק ציפוי על ידי שמפו מתאים של אותה חברה

או חברה אחרת שמיועדת לתחזוקה. כמובן ONR  זה אידאלי בכל מצב. (עם ציפוי או בלי) 

רק מים לא יכולים להסיר לכלוך קשה, ובטח בוץ לקראת החורף.

ווקס מיותר, QD מותאם לציפוי מהחלט מומלץ, כי מדובר על מוצר זהה שמחזק את הציפוי הקיים

כלומר, שרידות עדיפה. כל זה בתלות סוג הציפוי. עדיף להתייעץ עם מי שעשה את הציפוי כדי להתאים

תכשירים ידידותיים לציפוי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא מומלץ למרוח מוצרי ווקס ו QD (למעט אלו בעל הרכב דומה לציפוי) מכיוון שהם יוצרים מיסוך של המפיינים המיוחדים של הציפוי(יכולת דחיית מים ואבק, ברק וכו).

אני בחום ממליץ לך לרכוש שמפו כמו CARPRO RESET, מדובר בשמפו איכותי ללא כל תוספי הווקס למינהם, QD כדאי מאוד כזה שתוכנן לעבוד עם הציפוי, כמו ELIXIR של CARPRO

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן לתחזוקה רכב שעבר ננו קשיח 9H ,קיים גם וואקס קרמי וגם QD קרמי,כמו כן כל חברה שמוכרת הננו קרמי 9H מציע מבחר שמפויים לתחזוקה על בסיס הננו קרמי

בהצלחה לכולם

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כל הקטע של נאנו שהעמידות שלו גבוהה יותר מווקס ככה שלא צריך תחזוקה תכופה

אבל! בשביל שהוא יחזיק יותר זמן יש צורך ב"חיזוק" ואותו ניתן ליישם עם חומרים ייעודיים לכך

לדוגמה חבר טוב שלי עשה נאנו של קאר פרו אצל איש מקצוע באיזור הצפון

העבודה נראית פגז! הדיטיילר המליץ לו ליישם פעם בכמה שטיפות את החומר הנל

הרכב היה נראה מטורף

לעומת זאת יש לי חברים ששוטפים בכל מיני מכוני שטיפה לא מקצועיים בואו נגיד כך ולא מתחזקים את הנאנו

ואחרי כמעט שנה +- הרכב נראה רגיל ולא כמו שהיה צריך להראות...

הכל עניין של תחזוקה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני מעדיף ווקסים,עגב קיימים גם ואקסים קרמיים ועוד שיש גם SELENT שעמידות שלהם לפחות שנה 

אצלי רכב 2007 ואני יכול להרשות לעצמי גם להסם ננו קרמי ו אפיךו כמה שכבות ,אבל ווקס אצלי ולעולם לא סמתי ננו ו ניראה רכב כמו חדש

אז לא רק הננו חייבים להסם לרכב אם שומרים במידה סבירה.

בהצלחה לכולם

יעקב אלטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעקב, איזה ווקס קרמי אתה ממליץ? שיש לו עמידות גבוה, ורמת מיסוך שעבורי זה פרמטר הכי חשוב.

וכמובן QD מותאם עבורו לחיזוק ומראה משופר בכל שטיפה. (כרגע עם קארפו, זה לא מה שאני מחפש/אוהב)

במקום אוטמי צבע שאני משתמש שנים, ווקב קרמי יכול להיות עבורי מאוד שימושי

במיוחד שעכשיו אין מקום נוח לטיפולים. (לא צל, לא נקי מאבק, ולא נקודת חשמל לפוליש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב,אני משתמש בחברות שאני מכיר ושזה לא ישמש כפרסומת.

כל סידרה ENIGMA כבר אין לי  במלאי ויש QD מתאים לו וגם אין לי במלאי זה ANGELWAX,נישאר לי רק לעבודה שלי ולא למכרה,קיים גם שמפו קרמי ENIGMA

עמידות שנה לוואקס ENIGMA מצרף פרמטרים שלו וגם QD ENIGMA(כל סידרה קרמית ENIGMA)כולל שמפו קרמי ENIGMA

https://angelwax.eu/en/products/enigma-qed

https://angelwax.eu/en/products/enigma-wax

https://angelwax.eu/en/products/enigma-shampoo

מוצר שני זה הוואקס של NANOLEX קיים במלאי למכרה

כמו כן קיים QD FINAL FINISH 

מצרף תמונות:

Enigma4.png

Enigma-QED.png

Enigma-Shampoo.png

nanolex-final-finish.jpg

nanolex-nano-one.jpg

לפני 22 דקות, imprezadude כתב:

יש לו גם את הqd שנקרא defy, שנדמה שהוא מן onr משודרג. 

יעקב, יצא לך לעבוד עם המוצרים שלהם?

לא....יש בעולם לא מעט חברות גם מאירופא ואמריקה כולל מזרח הרחוק,לא ניתן לנסות את כולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב יעקב, צריך לקפוץ אליך קחת כמה מוצרים. חבר שחסרים אצלך מוצרים.

אבל אולי אמצא משהו מעניין לטווח ביניהם עד שאחלט על איזה ציפוי אני הולך. מילא יש רכב נוסף בבית

תמיד אוכל לנסות עליו תכשירים שונים כפי שאני נוהג כל הזמן. (מנסה מוצרים) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב מוזמן ללא קשר לרכישת מוצרים,שיחה על נושא דיטיילינג תמיד כייף.

חסר כ70% ממוצרים,גם בעולם יש קרונה ובעיות משלוחים ומשלוחים כחומר מסוכן,מיקר משלוחים קטנים שלא משתלם.

יעקב אלטר

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

@יעקב אלטר @yogev20 מה דעתך על קויק דיטיילר ONR לאחר ציפוי gtechniq crystal serum light?

ואיך ווקס Chemical Guys Vintage Butter Wet ישתלב עם הציפוי הנ"ל?

קראתי ביקורות על ה-QD של gtechniq ואנשים לא ממש מתלהבים ממנו, אומרים שהוא לא מוסיף ברק מיוחד. מצד שני יש לי גלון ענק ומיותר של ONR.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הגיון בשימוש ווקס על גבי ציפוי קראמי - הרי הציפוי הקראמי הוא ההגנה עצמה. הדרך הכי טובה לשמירה על הציפוי זה שטיפה נכונה (2 דליים, מגבות נקיות, שטיפה לעיתים קרובות). QD שאני אהבתי היה דווקא של CG שנתן תוצאות טובות למדי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בקטע של הגנה, אלא בוסט נוסף של ברק ומראה רטוב.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווקס על ציפוי קרמי מיותר.

ONR על ציפוי קרמי יהיה טוב לשטיפה או לריכוך מים בדלי (פקק כמדומני יחד עם סבון כמובן בדלי לשטיפה, לא לבדו) ולניקוי קליל אם יש אבק או צואת יונים (פחות ממליץ אם הרכב עבר ציפוי ופוליש במיוחד).

למראה רטוב כדאי מאוד BEAD MAKER שנמצא באיביי / אמזון ונותן אחלה ברק.

נ.ב

קח בחשבון שכל דבר שתוסיף מעל ציפוי קרמי יכול לשנות את התנהגות המים / Beading מעליו.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...