Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה למשחזר / מנקה פלסטיקה פנימית (דופן דלתות בעיקר)

שימו לב! השרשור הזה בן 1287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

השאלה בכותרת,

אני מחפש חומר שישחזר פלסטיקה פנימית ברמה טובה, מדבר בעיקר על הפלסטיקה בדלתות בכל האיזור ליד החלון / רגליים.

המקום נוטה להתלכלך בעיקר מהרגליים באיזור התחתון, ניסיתי עם מנקה כללי זה לא עזר יותר מדי.

ראיתי כל מיני שיטות של אקדח חום - לא מעוניין ולא ממליץ כי הדבר ממיס את הפלסטיק שיאבד מה"חיספוס" ויתן מראה מבריק מה שאני לא מעוניין בכלל...

יש לי אופטיבונד - אבל זה יחזיק לתקופה קצרה וכנראה ישאיר מגע שמנוני, מישהו ניסה?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך תמונה של הפלסטיקה?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

liav12

אצלי יש דשבורד שאני לא מצליח להחזיר לו את המראה החדש/אחיד למרות שניסיתי את כל האפשריות

ניקוי יסודי כמה פעמים עם APC ושלל חומרי ניקוי, ללא הצלחה. רק לאחרונה עליתי שזה בעצם לא יעזור 

כי יש שם שריטות עדינות שמונעות ממני את היכולת לתת לדשבורד מראה אחיד.

אופטי בונד, SmartWax SmartDressing,  גם לא PREL למרות שהוא נותן מראה מעט יותר טוב

כי אין לו ברק. (ברק מדגיש את השריטות) עדיין זה לא כפי שאני אוהב.

המוצר היחידי שאולי יכול לעזור לי (מכיר אותי מהדגמה לפני כמה שנים) זה Gtechniq C4

מוצר יקר, אבל מחכה שהמשלוחים יהיו שוב שפויים כדי להזמין את הבקבוק. מאמין שזה המוצא היחידי עבורי.

או BLACKFIRE אך לא מכיר את המוצר אישית, אלה קראתי עליו רבות. 

את חברת Effect Ride Forberz מוצר על בסיס דבש אני רוצה הרבה שנים לנסות, הבעיה זה המחיר על מוצר שאני לא בטוח מה היכולת שלו. הייתי מעדיף לשלם למישהו על שימוש חד פעמי לבדיקה, או לרוכש בשותפות את המוצר. יש עוד כמה מוצרי שחזור פלסטיק, אולם המחירים שלהם ממש גבוהים. (KUNSTOFF-FARBER schwarz למשל)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב תמצא זמן ותבוא אלי להדגמות:תנסה כמה חומרים ותחליט

לתצומת לבך:GTECHNIQ זהו ננו לפסטיקה ומראה מבריק,אישית לא אוהב לסים לדשבורד

BLACKFIRE לא ננו,כמו כן קיימים חומרים למראה מט וגם מבריק

קיים לדעתי טוב SWISSWAX מראה מט תבדוק גם לא ננו

בהצלחה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.9.2020 בשעה 07:26, יעקב אלטר כתב:

יוגב תמצא זמן ותבוא אלי להדגמות: תנסה כמה חומרים ותחליט

לתשומת לבך:GTECHNIQ זהו ננו לפסטיקה ומראה מבריק,אישית לא אוהב לסים לדשבורד

BLACKFIRE לא ננו,כמו כן קיימים חומרים למראה מט וגם מבריק

קיים לדעתי טוב SWISSWAX מראה מט תבדוק גם לא ננו

בהצלחה

לא אוהב מראה מבריק אלא מט. הבעיה אצלי שהדשבורד נשרט על ידי הבעלים הקודם או במקום אחר.

אצלי דשבורד נקי ואחיד במראה - זו חובה. שאני לא מגיע לזה, זו בעיה. ניסיתי כאמור את כל סוגי הניקוי כמה פעמים (6/7 לפחות)

כולל APC חומרי ניקוי ביתיים, מעבר עם מחדשי פלסטיקים הכי טובים עבורי, זה נראה מעט יותר טוב, עדין לא מספק אותי, מודע לזה שהדרישות

שלי מרכב אסתטי ונקי הם מעבר למקובל. 

בכל אופן, מזמן אני רוצה להתנסות בתכשירים נוספים חלקם לא קיימים בארץ לצערי, ואשמח לדוגמיות קטנות

לפני שאני מחליט לעבור לתכשיר אחר לדשבורד. הבעיה שאתה לא נמצא בסדנה בשעות הבוקר/צהריים עד כמה שאני זוכר,

ולנהוג אחר הצהריים, לא בשבילי. ולך יש מוצרים מובלים ונחשבים בתחום. 

שמפו, QD שאצלי הוא חובה, אהיה חייב לבחור רק לפי איזה ציפוי קרמי אני אעשה בקרוב. כלומר, מעבר מלא

לאותה חברה שהרכב עבר ציפוי ננו. (התאמה מלאה ושימוש בתכשיר זהה, שיתחזק ויחזק את הציפוי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אישית לא אוהב מראה מבריק לדשבורד ולא ממליץ לסים ננו לדשבורד,בקשר לדוגמיות,אז עקב קרונה אין מבחר גדול אצלי כמו שהיה לפני קרונה

אני גם לא מקדם את המכירת המוצרים שאני משתמש,כי אין 70% במלאי,כשנחזור לפעילות רגילה בעוד זמן שלא יודעים אז בבקשה.

עגב ימלצתי למוצרים של SWISSVAX,שאני רק משתמש ולא עושה יבוא או מוכר לאחרים.

אבל לקפה ולשיחה אתה מוזמן תמיד ללא חובה במוצרים שאני מוכר או משתמש.

תודה יעקב אלטר

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, לדעתי אתה צריך להפריד בין ניקיון לבין הגנה. עבור ניקיון ניתן להשתמש בAPC או בתכשירים יעודיים לניקיון פנים. עבור הגנה ניתן להשתמש ב303 (ממליץ בחום, גם בתכשירי הפנים של מגווירס) או בCarPro PERL.

יוגב, לגבי הציפוי, בדקתי את הנושא לעומק לאחרונה, הגעתי למסקנה שCrystal Serum Light כנראה יהיה בחירה לא פחות ממעולה (של Gtechniq כמובן). בנוסף, בדר"כ שמים עליו שכבה או שתיים של EXO V4, אתה יכול לעשות את זה, או שתוכל לתחזק את הCSL יחד עם האוטם הנוזלי שלהם, זה מה שאני בחרתי לעשות.   

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פעם ראשונה נתקל בדשבורד שאני לא מצליח להחזיר לו את המראה החדש/אחיד/שחור/בוהק. 

ניסיתי כאמור הכל, לכן חשבתי על אפשרות אחרונה, ציפוי. לא בגלל שאני אוהב ציפויים מעל הדשבורד

אלא כי אין לי ברירה. זה לא רק בדשבורד, אלא גם בידיות אחידה ומתגים, זה לא מגיע לרמה כפי שאני רגיל

מעשרות רכבים שעברו תחת ידי.

ה -PREL עושה את העבודה פחות או יותר, עדיין זה לא מספק. יחד עם זה אלה דברים שרק אני רואה

בגלל שאני פרפקציוניסט. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים על התשובות. 

אגב ה 303 קיבל ציון לא משהו בכלל במבחן שהעלו בסרטון כאן. שזה מפתיע כי יש להם אחלה של מוצרים. 

אני מעוניין להשתמש ב perl, בארץ הבנתי שלא ממש קיים? 

מדובר בעקרון נטו על שפשופים מהרגליים.. יש אנשים שנוטים לפתוח דלת ולהעזר ברגליים. לצערי. 

הדלתות אצלי כבדות כי המרכב קופה והן ענקיות יחסית אז בכלל נעזרים ברגליים כל הזמן (אנשים חלשים נוסעים איתי 🤷🏼‍♂️ 

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאב, יש יבואן לקארפו בארץ, נמצא בנתניה, כנראה מזמן לא קראת כאן, כי היו על זה כמה שרשורים.

בכל אופן אני קניתי ממנו כמה תכשירים. ( נסעתי לשם בכיף) אתה מוזמן לקחת כמות PREL ממני לבדיקה - במידה ואתה מעוניין.

את 303 אישית לא ממש אהבתי , יכול מאוד להיות שלא בחנתי מספיק לעומק. היה לי דוגמית קטנה שקניתי מחו"ל

בקנייה גדולה שעשיתי לפני כמה שנים, לא התלהבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, אם אתה רוצה בעיקר עבור דופן הדלתות, נסה להסתכל על המוצר הזה:

https://thelastcoat.com/products/ceratrim-ceramic-powered-trim-restorer-8-oz?variant=31608018174070

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אני משתמש ב303, מכיר את ה-ceratrim  מהאינטרנט. עד עכשיו ראיתי עליו ביקורות חיוביות, ואולי יהיה עמיד ומתאים יותר לשימושיו של פות"ש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלוח של gtechniq ממש לא יקר.מוצר עולה 100 ומשלוח עוד 38. הוא ממש לא מבריק אם לא רוצים . אפשר ליישם ולהמתין 5 דק ואז לנגב ויתן מראה של גומיה חדשה. אם למרוח ולא לנגב יתן מראה מבריק. אחרי שימוש בחומר אי אפשר יותר לחזור להשתמש בכל מיני משחירים. זה פשוט לא זה.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• אהבתי 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...