Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש עדיפות לטיפול 100K במוסך מורשה? ניסאן מיקרה 2014

dvir10
שימו לב! השרשור הזה בן 1280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש לי ניסאן מיקרה 2014, אני צריך לעשות טיפול גדול 100K משודרג עם תרצו כולל החלפת רצועת טיימינג, שמן גיר רציף ועוד.

השאלה שלי היא האם יש יתרון למוסך מורשה של ניסאן שאין לי עליו מידע, מול מוסך אחר שטוען שהוא יודע לטפל ברכב הזה וקיבל ביקורות טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה תיאורטית - למוסך יבואן אמורים להיות כל האמצעים (מיכשור, כלים, ידע, הדרכות ועדכונים שונים) שהיצרן יכול רק לתת לו.

מבחינה מעשית - יש מוסכים מתמחים שעוקפים את מוסכי היבואן בסיבוב.

כ"כ, יש להתחשב גם בחומר האנושי כמובן. גם בתנאים של העובדים (כי גם לזה יש השלכות בסופו של דבר, מה אתה מקבל מהמוסך כשאתה מבצע שם טיפול או תיקון).

אסייג ואומר גם שאף על פי כן  - יש לראות ולהעריך כל מוסך לגופו. תמיד יש חריגים לכל כוון.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

יש טיפים איך למצוא מוסך טוב?

הייתי עושה טיפולי 10K אצל אחד שהיה זול.. אבל אני לא חושב שהוא מתאים לעבודה מורכבת כזו.

אני צריך למצוא מוסך מתמחה ברכבי ניסאן?

אתר מידרג הוא מקור אמין למציאת מוסך טוב?

אף פעם לא עשיתי טיפול גדול במוסך ויש לי חששות,  אני צריך את הרכב הזה מתפקד עוד כמה שנים טובות, לכן מוכן לשלם יותר עכשיו ולא לשלם הרבה יותר אח"כ...

מתגורר באיזור מודיעין, עובד בראשון.

עריכה אחרונה על ידי dvir10
הוספת מידע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיפול במוסל כללי, לפני הטיפול תקבל הצעת מחיר ותדאג שיופיע בה באיזה שמן גיר, שמן מנוע ופילטרים משתמשים, תוודא מול ספר רכב שזה מה שהיצרן דורש. 

אתה יכול גם להתיעץ פה. הבעיה במוסכים כללים היא לא מיומנות אלא זה שבהרבה מקרים משתמשים בחלפים והחומרים תחליפיים זולים שלא תואמים את דרישות היצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, אז קודם כל לעשות סקר שוק בין כמה מוסכים לראות טווח מחירים, אח"כ אני אנסה לברר מה המוניטין של המוסך שהכי נראה לי ונתקדם משם.

תודה רבה על העזרה חברים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חלופה נוספת, לקנות לבד חלקי חילוף מקוריים, ולבצע את הטיפול במוסך שלך.

בבדיקה שעשיתי זה יצא זול יותר (חלפים מקוריים) בערך 450 ש"ח. (במקום 1500 ש"ח, פחות מ -1100 ש"ח)

בסוף העדפתי לטפל במוסך המרכזי, אך השיקול היה אחר. (טיפול הבא אעשה במוסך שלי, לא במורשה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת שמן גיר רציף רק אצל היבואן,ההחלפה צריכה להתבצע עם שמן ופילטרים מקוריים בלבד בתהליך שהיבואן יודע לעשות.

שאר הטיפול יכול להתבצע בכל מוסך אחר אבל עדיף שתתנה את ההחלפה בשמן איכותי או מקורי ומסנן שמן מקורי בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה להזמין שמן גיר מקורי וכו גם במוסך פרטי. הידע איך וכמה גלוי כיום במרשתת. רק תמצא מוסך אמין ומקצועי שיעשה לך את זה. לא מדע טילים.
אני מחליף שמן גיר כל 80K בשמן ע"פ תקן היצרן במוסך פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי לוקח שום דבר חליפי אלא אך ורק מקורי כשזה מגיע להחלפת טיימינג. במיוחד אם מדובר במנוע שהוא interference. לרוב זאת עבודה גדולה והמחיר דווקא במקרה שלי היה בדיוק אותו דבר גם במורשה וגם בכאלו שלא. היום נושא הקיטים לטיימינג זה כמו שוק שחור ויש גם חברות מפורסמות שהתחילו לשים אפילו במקרים קיצוניים זבל סיני. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להתעקש על הלוגו של ניסאן, לא חסר חברות שמייצרות חלפים טובים. אבל לא ליפול ל"זה גרמני זה טוב" אלא לבדוק מה שם היצרן.
אם מדובר בmann mahle valeo swag וכו' - אין בעיה, אם זה שקרכלשהו מטורקיה\סין - הייתי מתרחק.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...