Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מראה מגדילה עצמים [כותרת נערכה]

rojer121
שימו לב! השרשור הזה בן 909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עכשיו עם יונדאי סונטה היברידית עם מראות כאלה, אלדן כנראה מבינים שזה מראש מועד לפורענות אז שמו מראה קטנה על המראה השמאלית.

נוח בינתיים זה לא.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באם מיליוני אמריקאים מסתדרים
עם מראות צד אלו,
מה הבעיה של תושבי העם היושב בציון
להתרגל גם למראות הנ"ל.

בעבר שהוחלפה לי מראה מקורית בסובארו
המראה החילופית לא הייתה זהה
למראה המשתקף במראה המקורית (הייתה מקרבת).
תוך תקופה קצרה התרגלתי למראה החילופית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, eyalkar כתב:

עם מראות צד אלו,
להתרגל גם למראות הנ"ל.

בעבר שהוחלפה לי מראה מקורית בסובארו
המראה החילופית לא הייתה זהה
למראה המשתקף במראה המקורית (הייתה מקרבת).
תוך תקופה קצרה התרגלתי למראה החילופית. 

זאת שאלה מעניינת.. אני מגיע מרכב שהמראות היו "רגילות" ואני לא רגיל לזה ודי מתקשה.

זה מעצבן כי אני לא יודע אם אני יכול לעבור נתיב או לא וגם מסוכן.

אם אני אתרגל לזה? קשה לי לומר 😕

אבל לא הגיוני שהפתרון הוא לקוות שאנשים יתרגלו אם לא כל המראות בארץ ככה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, eyalkar כתב:

עם מראות צד אלו,
להתרגל גם למראות הנ"ל.

מלא נהגים לא יודעים לכוון מראות, וחצי מאלה שכן, בטוחים שחייבים לראות במראה את הצד של האוטו.

אז מה אכפת לך אם המראה בתקינה אירופאית/אמריקאית/דרום זימבבווה, אם גם ככה המראות שלך מכוונות ככה שאפשר להסתיר פול טריילר בשטח מת.

אפשר להתרגל לא להסתכל במראות וזהו 😡

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 10.3.2021 בשעה 16:03, vadim6385 כתב:

בטוחים שחייבים לראות במראה את הצד של האוטו

האמת שאני מוצא את זה נוח יותר להשאיר פס ממש קטן (רוחב אצבע לכל היותר) בו רואים את הרכב, כדי שתהיה פרספקטיבה למה אתה רואה במראה.

למרות שהbest practice הוא שלא יראו בכלל את הרכב במראה, אני פשוט לא מוצא את זה נוח לשימוש גם בתמרונים שונים כמו חנייה במקומות צפופים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של "פרספקטיבה", זה עניין של לראות היישר לאחור דרך מראת הצד, כך שבמעבר נתיב אתה צריך לבדוק רק מראת צד ולא את המראה הפנימית וגם את מראת הצד.

יש לזה יתרונות במצבים מסוימים: נוסעים גבוהים במושב האחורי, מטען, רכב קרוב מאחור, שיפוע הכביש ועוד יכולים להגביל את שדה הראיה של המראה הפנימית ולדרוש מהנהג לראות היישר לאחור במראת הצד. העניין הוא שכדי לעשות את זה אפשר לכוון את המראות רחב ופשוט להסיט קצת את הראש כדי לראות היישר לאחור במראת הצד.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מקפיץ כדי לא לפתוח שרשור חדש.

הועלתה שאלה כמו של פות"ש על ידי קרוב משפחה שרכש ספארק לא מזמן וגם מחפש פתרון למראות.

מישהו מצא פתרון כלשהו?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דיי בטוח שהספארק לפני מתיחת הפנים הגיעה בתקינה אירופאית עם מראות נורמליות אז אפשר לחפש רק זכוכית למראה מפירוק.

לחלופין אפשר לחפש ברשת, באירופה הספארק נמכרה גם כאופל/ווקסהול קארל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמעוניין, יש חברה אמריקאית שמייצרת זכוכיות OEM והם מוכנים גם לייצר זכוכית אספרית ("תקן אירופאי") לרכבים אמריקאיים.

שם החברה הוא InternetGlassNetwork - שולחים לישראל ומאוד נחמדים. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, ניתן להתרגל לכל דבר!

המראות המגדילות האלה זה משהו שמתרגלים אליו אחרי 2-3 שבועות.

גם אם נהגתם 15 שנה עם מראה רגילה תזכרו שהמוח שלכם גמיש ותנצלו את זה.

עריכה אחרונה על ידי Gorpi
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שרבים מאלו שמתלוננים על המראות בתקינה אמריקאית ביקרו בעבר בארה"ב ושכרו שם רכב. אני גם מניח שהם לא החליפו לרכב השכור את המראות לתקינה אירופאית ובכל זאת הצליחו להחליף נתיבים ולחנות.

עריכה אחרונה על ידי eladts
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 15.4.2021 בשעה 18:34, dorsht כתב:

מקפיץ כדי לא לפתוח שרשור חדש.

הועלתה שאלה כמו של פות"ש על ידי קרוב משפחה שרכש ספארק לא מזמן וגם מחפש פתרון למראות.

מישהו מצא פתרון כלשהו?

אני החלפתי בסוף למראות מקוריות של ספארק מדגם ישן יותר (רק את הזכוכית כמובן). זה מתאים בצורה מדוייקת ואין מה להשוות בכלל לסבל של המראה האמריקאית -  אבל זה אני והחוויה שלי האישית.

עשיתי את זה דרך המוסך הרשמי ובנוסף הבנתי שיש עסק של מראות לרכב ביפו שגם אולי יכולים לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 28.4.2021 בשעה 13:10, bmw2020 כתב:

אני החלפתי בסוף למראות מקוריות של ספארק מדגם ישן יותר (רק את הזכוכית כמובן). זה מתאים בצורה מדוייקת ואין מה להשוות בכלל לסבל של המראה האמריקאית -  אבל זה אני והחוויה שלי האישית.

עשיתי את זה דרך המוסך הרשמי ובנוסף הבנתי שיש עסק של מראות לרכב ביפו שגם אולי יכולים לעזור.

אשמח לפרטים של העסק של המראות שיכול לסייע

או אם מישהו התעסק עם החלפת מראות מגדילות של יונדאי סונטה 2021 - כרגע המוסך הרשמי לא משתף פעולה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמעוניין, פרסמתי זאת גם בשרשור לא מזמן, יש חברה בשם Internet Glass Network בארה״ב שמתמחה בתחום ויכולה לעשות כל מראה, גם אספרית וגם convex, לבקשת הלקוח. שולחים לישראל ומאוד נחמדים. 

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...