Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקניית מכשיר ניווט לרכב (לא waze)

מנשה 2019
 שיתוף
עוקבים 16

פוסטים מומלצים

תודה רבה מראש לכל מי שעוזר!

אני מעוניין לקנות מכשיר gps לרכב, עקב סיבות דתיות אינני מעוניין להחזיק סמארטפון ולכן אינני יכול להסתייע בתוכנות הניווט הפופולאריות. 

האם מישהו יכול להמליץ לי איזה מכשיר ניווט לקנות? אני מחפש משהו מעודכן, ושאפשר לעדכן אותו מדי פעם.

גודל מסך, עוצמת שמע וכו'... לא מעניין אותי מוכן להתפשר. אבל צריך תוכנה אמינה ולא משהו ישן ומקרטע.

תודה רבה לכל העוזרים!!!

• אהבתי 2
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

אז מדובר בבורות לשמה עקב 'מראית עין'. כי כל מכונית מודרנית נמכרת עם דפדפן אינטרנט. ואם הוא כלכך חושש שיחשף לתמונות של גברים או נשים בלבוש חושפני - מה יותר פשוט מלמחוק או לחסום את הדפדפן? בקיצור, ז

למה מסך מגע ויכולת ביצוע פעולות במקביל של מעבד קשורים בהיותו גיבור או לא גיבור? איך זה קשור לדת? למה מולטימדיה ברכב זה בסדר? זה אותו המכשיר בדיוק.

מחקתי את ההודעות שלא קשורות לדרישה למכשיר. צדיק באמונתו יחיה, וגם חוטא. לא מעניינו של פורום הרכב. נא להתרכז בדרישה של פות"ש. רוצים לדבר על למה, עופו לאוף.

יש מכשירים שיש להם רק וויז, בלי אפשרות לשום דבר אחר. קטנים בגודל של טלפון וגדולים יותר בגודל של טאבלט. יש מספר חברות כגון הדרן ועוד.

Today is a great day!

Just like every day...

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

את מכשיר הניווט הייעודי נטשתי כבר לפני מספר שנים לטובת הסמארטפון. הבעיה המרכזית היא עדכון המפות, כאשר היה לי מכשיר כזה קבילתי עדכון אחד או שניים ואחרי כן היה צורך לשלם לא מעט תמורת מפות מעודכנות. כאשר אתה בוחר מכשיר עליך לבדוק לכמה זמן מובטחים עדכונים, ומה עלות העדכונים אחרי סוף תקופה זו.

הניסיון שלי, אפילו עם סמארטפון כאשר אני עובד עם תוכנות offline כגון HereWeGo הוא שגם המעודכנות שבהן אינן מספיק מעודכנות.

אני יכול להציע לך אופציה נוספת: לקחת סמארטפון בלי כרטיס סים, שבעצם ישמש אותך רק כמכשיר ניווט (בלי סים הוא לא יתחבר למרשתת אלא באמצעות הקישור הביתי שלך), ולהשתמש בתוכנת OffLine. אלה יכולות להיות מפות גוגל שמתעדכנות תדיר (אפשר להוריד את האזורים הדרושים לך לשימוש כזה), מערכת HereWeGo  שהזכרתי ושמתעדכנת אחת למספר שבועות או חודשים, או עוד מבחר תוכנות Offline אחרות.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סמארטפון כשר, אינני מעוניין להיות עם משהו שדומה לסמארטפון, זוהי התחזקות שלי, ואינני רוצה להרפות ממנה בלי נדר בעז"ה.

לגבי עדכון המפות. אני לא צריך משהו מעודכן ברמה של 100 אחוז. לא אכפת לי כל חצי שנה לשלם איזה 100 שקל. הנקודה היא: האם השוק הזה בכלל חי??? הרי בסמארטפונים יש שבב gps ולכן מטבע הדברים השוק של המכשירי ניווט צריך להיכחד! האם יש מכשירים חדשים עם מפות מעודכנות, עם שירות של עדכון?

אשמח מאוד לעזרה ממכם!!!

• אהבתי 2
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, כל הכבוד.

מעריך שאתה מקריב עבור העקרונות, עבור האל. 

ולגבי GPS קח בחשבון שכדאי לחפש מכשיר שיש בו עדכוני מצלמות מהירות, אלא אם כן אתה נוהג 100% לפי תמרורים.

• אהבתי 1
  • לא הבנתי... 1
  • רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם להחליף את המערכת ברכב באחת עם מולטימדיה ולהתקין בה IGO? או אפילו וייז (אבל אז תצטרך כרטיס סים כדי שתהיה מחוברת לאינטרנט).

לפני 17 שעות, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

Keyser כתב:
דלק זה לכוסיות. גברים אמיתיים דוחפים את הרכב :loco:
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

קנה מכשיר טלפון חכם (של סמסונג או אייפון לדעתי הכי אמין), התקן בו WAZE, מחק את כל האפליקציות המותקנות בו, קנה SIM שיש לו רק DATA, וסמוך על עצמך שלא תחרוג מהשימוש בו למשהו אחר. אין על וויז וזו חברה ישראלית ששווה להשתמש בה.

סע בדרכים טובות.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

עזרתי להרבה כמוך ובעיקרון ההמלצה שלי זה לקנות מכשיר ניווט של חברת מיו-MIO ביד2 ב100-150₪ ולהתקין עליו תוכנת ניווט של IGO עם מפות מעודכנות.

ל MIO יש את המכשירים הכי איכותיים שאפשר למצוא ביד2 ובכלל בארץ כדאי לקנות מהמכשירים היותר "חדשים" שלהם ולא מהישנים יותר כמו סדרה C לדוגמה. לגבי תוכנת הניווט והמפות יש כאן בפורום הכל עם הסברים ותוכל גם להעזר בנו השאלה איך אתה עם תוכנות פרוצות, אם גם עם זה יש לך בעיה תצטרך קודם לפנות לחברת NAVNGO שמשווקת את IGO בישראל ולבדוק מה העלות של עדכון מפות. בכלל לא בטוח שזה יגמר ב100₪ כל פעם. יתכן שאני מכיר מישהו שימכור לך מכשיר MIO עם IGO מקורי ומפות יחסית מעודכנות הכל ברשיון עם כמה חודשי שימוש.

תעדכן מה הכיון שלך ונשתדל לעזור הלאה.

עריכה אחרונה על ידי tza
  • אהבתי 2
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מבין הרבה חברים שלי שיש להם מאזדה חדשה - לכולם יש תוכנת ניווט חינם מותקנת ברכב. וכולם משתמשים בוויז במקום התוכנה המותקנת. טעות לא להשתמש בוויז אלא אם זה לצורך נסיעה הלוך חזור. מי שמסתובב כל היום עם הרכב - וויז זו חובה. כל תאונה מדווחת, כל פקק, המערכת משנה מסלול בהתאם למה שקורה כמעט מיידית בכביש. זה לא קיים בתוכנת ניווט אחרת.

• מצחיק 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מי ידע שיש לזה שוק...

בשבוע שעבר זרקתי 3 מכשירים כאלה לפח. 

מניח שמבחינת סוללה בכל מקרה הם לא היו שמישים.

אני מבין את הרצון להתרחק מסמארטפון רח"ל.

אני חושב שבמקרה הזה הכי ריאלי זה כמו שהציעו פה להתקין ברכב מערכת מולטימדיה סים ולעבוד עם וויז.

נכון, טכנית אתה יכול גם לפתוח דפדפן ולגלוש אבל זה לא פרקטי ובעצם ענית על הצורך שלך להתרחק מדבר עבירה על ידי זה שהסמארטפון לא מצוי בכיסך כל הזמן.

עריכה:

אני רואה שאפשר גם לקנות סים גלישה כשר (ראיתי משהו של netfree). זה בכלל סוגר לך את הפינה.

עריכה אחרונה על ידי electric
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תזמין מהסינים טבלט קטן 7-8 אינץ, אחד שיש לו GPS.

במפות של גוגל אתה יכול לשמור נתונים של האזור שלך.

יש את herewego אבל הכל שם באנגלית, פעם ניסיתי אותם ואמרו לי לפנות שמאלה בצומת שאין בו פניה.

https://www.aliexpress.com/item/4000283926396.html

עריכה אחרונה על ידי LotusElise

אייל

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חפש ביד 2. או בעלי אקספרס יש כאלה די איכותיים. אני הזמנתי לפני שלוש שנים והוא זרוק לי מאז באוטו. לפני שבועיים בדקתי אותו והוא עדיין עובד... 3 שנים של שמש,אני הופתעתי.

לגבי עידכון של זה זה בעיה כי להבנתי לא אמור להיות יותר עידכונים..

עוד הצעה... יש מכשיר כשר חדש לאחרונה של שיומי, מדובר במכשיר מקשים וכשר לכל דבר. יש שם igo.

עריכה אחרונה על ידי ארי62
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב יש לך? אני דווקא הייתי הולך לכיוון של התקנת מולטימדיה לרכב הכוללת וויז, יהיה הכי נוח ויעיל.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

@מנשה 2019 ישנה אפשרות להתקין ברכב מערכת מולטימדיה, עם סים שמאפשר וייז בלבד.

אם אינך מעוניין / יכול להתקין מערכת מולטימדיה, למיטב ידיעתי ישנה חברה המשווקת מכשיר ייעודי לוויז שאינו  נראה כסמארטפון.

אשמח להרחיב בה"פ.

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי TDI
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...