Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות:סווזקי קרוסאובר/אלנטרה .

Isaac Razabi
 שיתוף
עוקבים 5

פוסטים מומלצים

אני בדיוק אחר מעבר מסוזוקי קרוסאובר 2015 לאלנטרה 2017

מבחינתי אחרי כמה שנים עם הסוזוקיא אין מה להשוות

למרות שהוא היה של האישה ובקושי נסע אני סבלתי מכל רגע, התדמית אמינות של סוזוקי נכשלה בגדול פה מבחינתי - 3 ריקולים (הגה, כריות אוויר ומושב) שאחריהם היה יישור קו של תקלות שנגרמו מעבודה לא נכונה של המוסך. האוטו אמנם היה מספיק מרווח וחסכוני בדלק אך בסוף הגיר החזיר את נשמתו לבורא. למרות שהיצרן האריך אחריות ל 10 שנים היבואן לא מכבד את זה בלי מלחמות שלא היה לי זמן וכוח לעשות בקורונה והרכב הועף לליסינג (תוך גילוי נאות כמובן) ועברנו לאלנטרה.

על אמינות של נבלת ליסינג ימים יגידו אבל מבחינת היום יום אין מה להשוות בכלל בין הרכבים. גם בגרסת הליסינג האלנטרה יותר מאובזרת מהסוזוקיא, יותר מרווחת, מזגן מאחורה לילדים זה בונוס משמעותי. הרכב יותר חזק והגיר 6 הילוכים ה"טיפש" עדיף משמעותית מהרציף הרועש של הקרוסאובר.

בטריידאין של היבואן בסוכנות סוזוקיא יש מלא קרוסאוברים משתזפים בשמש שמחכים שמישהו יסכים לקחת אותם.

יחד איתי במוסך ב 2 פעמים שונות בזמן אבחון התקלה היו עוד 2 בעלי קרוסאובר שקיבלו את הבשורה המרה + חשבון להחלפת גיר מפירוק של 8-12 אלף שקל + הבטחה מהמוסך שזה אחריות לשנה בלבד והגיר המוחלף גם יכול להיות תקול...לקחתי את עצמי והתגרשתי מהרכב הזה! לקחתי על עצמי הפסד רק כדי לא להתעסק עם זה יותר.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

3 פעמים קראו לריקול?

מוזר....

אבל, יתכן והבעיה בגיר והריקולים שייכים לשנתונים 15 ומטה?

האלנטרה רכב מצויין לדעתי, קצת פחות מרגש אותי אישית .

אגב, התא מטען סיפק אותך באלנטרה ?

עריכה אחרונה על ידי Isaac Razabi
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם בתא המטען אין את צורת האצ'בק הנוחה כמו בסוזוקי אבל הגודל שלו יותר ממספיק ויש לו אחלה נפח.

כן, הריקולים היו בדגמי 2015 ומטה אך בעיית הגיר לא נפתרה עד מתיחת הפנים שסוזוקי עברה לגיר רגיל ולא הרציף. הדגם החדש בא גם עם מנוע אחר אז כבר מדובר במשהו שונה לגמרה שאני לא יכול להעיד לגביו.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

למען האיזון החזקתי בשתיים. האחת מודל 2014 והשנייה 2016. שתיהן נמכרו במחיר מחירון לאחר שנתיים ו 50,000 ק''מ. לא היו בעיות כלל. טיפולים כל 20,000. הרכב חסכוני מאד ותנוחת הישיבה גבוהה. השוק די מוצף ברכבים מסוג זה ולא יהיה קשה למצוא אחת מטופלת ושמורה. להערכתי מעניקה VFM מהגבוהים.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחבר מאד למראה של הרכב , אבל בודק אם הבעיה בגיר של הרכב שייכת גם בשנתון של 2016. לפי ליאור למעלה רק במעבר למנוע טורבו ב2017 נפתרה בעיית הגיר. אני לא אוהב לקנות רכב עם "מחלות" , אני בדרך כלל מאלה שיפגשו במחלה ... תודה בכל מקרה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף
  • Create New...