Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אכלו לי את הראש בשאר הפורומים - איזו טלויזיה לקנות?? (65/75", בערך 5K)

Talgaz
שימו לב! השרשור הזה בן 1196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 8.11.2020 בשעה 10:55, m3x7r3m3 כתב:

חוץ מסמסונג (ולפעמים דגמים מסוימים קטנים של LG) רוב מוחלט של הטלוויזיות הן עם פאנל IPS. אצל סמסונג VA.

יש יתרונות וחסרונות לפה ולשם, אבל בחדר מואר עדיף IPS, בחדר חשוך עדיף VA.

אצלנו בסלון תמיד מואר, ולכן עדיף IPS על היתרונות שלו ולא VA שאת היתרון הכי חשוב שלו אתה לא יכול לנצל במצב כזה.

מוזר לי מה שאתה אומר. אני בדיוק עכשיו מחפש מחליפה לסמסונג 49 אינצ' שיושבת אצלי בסלון כי נמאס לי שאני בקושי רואה משהו בסצינות חשוכות, ואני רוצה לשדרג לטלוויזיה עם HDR וVRR לקראת הפלייסטיישן 5. באמת שאני מפחד לקנות שוב סמסונג אחרי מה שיש לי כרגע, הטלוויזיה שלי בת שנתיים בערך אבל מצד שני קניתי טלוויזיה הכי זולה בגודל הזה כמעט שמצאתי (בערך 2,000 ש"ח) ועכשיו אני מוכן להשקיע יותר כדי לקבל משהו טוב. הסלון אצלי (גר לבד) תמיד חשוך כמה שאפשר במהלך היום ובלילה אין מה לדבר על להדליק אור, אוהב לראות/לשחק בחושך.
Talgaz, איך הסמסונג?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחובב כתוביות צריך להשקיע הרבה יותר וליבדוק בפועל/ביקורות את ההשפעה, אחרת בסצנות חשוכות מקבלים חתיכת הילה מסביב לכתוביות שמאירות את הכל מסביב לכתוביות, בLG 70" שאחי קנה לפני כשנתיים והחזיר מיד הייתה את הבעיה הזו, בסוף גם הוא קנה QLED 65" בתוספת מחיר ומרוצה מאוד.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.11.2020 בשעה 13:25, arik100 כתב:

לפי מה שאני יודע LG הכי חזקים בשחור ולכן הכי יתאים לך

לפי מבחנים שראיתי הQ80 מנצחת את הNANO90 בשחורים (וכמעט כל פרמטר אחר לצורך העניין) 
אז חוץ ממשק יותר טוב (משמעותית, מכיר) של הLG, במה היא יותר טובה?

אני אשכרה מחפש סיבות לא ללכת על סמסונג אחרי האכזבה הנוכחית אבל עושה רושם שזו טלוויזיה מצויינת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם, האם יש היגיון לקנות טלוויזיה (לצורך העניין, ככל הנראה sony kd65XH9096) במבצעים שיהיו עכשיו כשצריכים אותה רק באזור יולי?

ממש לא.
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.11.2020 בשעה 20:12, BarryG כתב:

מה דעתכם, האם יש היגיון לקנות טלוויזיה (לצורך העניין, ככל הנראה sony kd65XH9096) במבצעים שיהיו עכשיו כשצריכים אותה רק באזור יולי?

במהלך השנה הבאה סביר להניח שיהיו מספיק מבצעים וירידות מחירים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.11.2020 בשעה 13:05, yotams4 כתב:

מוזר לי מה שאתה אומר. אני בדיוק עכשיו מחפש מחליפה לסמסונג 49 אינצ' שיושבת אצלי בסלון כי נמאס לי שאני בקושי רואה משהו בסצינות חשוכות, ואני רוצה לשדרג לטלוויזיה עם HDR וVRR לקראת הפלייסטיישן 5. באמת שאני מפחד לקנות שוב סמסונג אחרי מה שיש לי כרגע, הטלוויזיה שלי בת שנתיים בערך אבל מצד שני קניתי טלוויזיה הכי זולה בגודל הזה כמעט שמצאתי (בערך 2,000 ש"ח) ועכשיו אני מוכן להשקיע יותר כדי לקבל משהו טוב. הסלון אצלי (גר לבד) תמיד חשוך כמה שאפשר במהלך היום ובלילה אין מה לדבר על להדליק אור, אוהב לראות/לשחק בחושך.
Talgaz, איך הסמסונג?

מה מוזר בזה? פאנל IPS מתאפיין בפחות ניגודיות מאשר פאנל VA, מה שאומר שחורים שהם יותר נוטים לאפרפרים (שחור מואר).

אצל סמסונג זה פאנלים של VA, אם אני לא טועה בכל הדגמים ובכל הגדלים, למעט ה-OLED שלהם (גם QLED הם בעצם VA).

אצל LG זה פאנלים של IPS, כמעט בכל הדגמים, כמעט בכל הגדלים, לפעמים בדגמים מסוימים (רק בגודל הכי קטן שיש לאותו דגם) יש פאנל VA, למה? לא ידוע. גם NanoCell שלהם זה בעצם IPS.

חדר חשוך מכתיב כמעט אוטומטית פאנל VA, שזה מכתיב סמסונג, אם אתה מחפש סיבה לבחור בסמסונג - זו הסיבה הכי טובה לבחור בה.

זה יותר קריטי מאשר ממשק.

בתאריך 20.11.2020 בשעה 13:25, arik100 כתב:

לפי מה שאני יודע LG הכי חזקים בשחור ולכן הכי יתאים לך

ב-OLED כן, בדגמים נמוכים יותר ממש לא.

בתאריך 20.11.2020 בשעה 13:44, save כתב:

פשוט צריך טלויזיה עם מארג תאורה אחורי צפוף.local dimming מה שנקרא. פונקציה של מחיר. גם אז יתכנו זליגות של לבן.

זה להוציא המון המון כסף על דגם עם Local Dimming במטריצה גדולה, בשביל לקבל עדיין פחות ניגודיות מאשר פאנל VA פשוט.

בתאריך 20.11.2020 בשעה 20:12, BarryG כתב:

לא! שים לב שבאיזור יולי-אוגוסט בד"כ יש כבר דגמים חדשים (במקרה של סוני זה יהיה 65XI ומספרים כלשהם במקום XH, זו האות שמתחלפת כל שנה, F, G, H וכו').

מה שאומר שדיי בוודאות או שיהיה דגם חדש וטוב יותר לקנות באיזור הזמן הזה, או מחירי חיסול על הדגמים של השנה הנוכחית.

בזמנו שמתי עין על XF כלשהי שהתחילה כמעט ב-3000 שקל כשהייתה חדשה, ונמכרה ב-2200 שקל בסוף חייה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה שאני אומר הוא, שאני מחפש סיבות לא לבחור סמסונג כי כרגע הסמסונג שלי פשוט נוראית בסצינות חשוכות. בסצינות מוארות רואים אחלה פלוס אבל בחשוכות זה נוראי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סמסונג יש לך כרגע?

כי בסצינות חשוכות אין מה להשוות, מסמסונג זה לעלות רק ל-OLED

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, yotams4 כתב:

ומה שאני אומר הוא, שאני מחפש סיבות לא לבחור סמסונג כי כרגע הסמסונג שלי פשוט נוראית בסצינות חשוכות. בסצינות מוארות רואים אחלה פלוס אבל בחשוכות זה נוראי

תציץ על סוני XH9500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, stas12 כתב:

תציץ על סוני XH9500

אם כבר אלך על ה900 כי יש לה VRR  - יתרון ענק במשחקים
הסמסונג שיש לך כרגע מהסדרות הנמוכות (7100)

ומה הקטע עם השמות של הדגמים באתר ישפאר? ה9096 זה הX900H? איפה יש הקבלת שמות?

עריכה אחרונה על ידי yotams4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ הדגמים בארץ הם Sub models של דגם בינלאומי.

אצל LG זה למשל סיומת (SM8600PVA נניח, PVA זה Sub Model)

אצל סמסונג לא בדקתי

אצל סוני בחלק מהדגמים זה ספרה נוספת (XH9500 זה Sub Model של X950H), אצל חלק לא הבנתי עדיין את ההקבלה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...