Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה רודפים אחרי ה 7 מקומות? לא מפחדים לשים ילד מאחורה בלי הגנה??

gabby164
שימו לב! השרשור הזה בן 1079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 9 שעות, avargel כתב:

אין לי מושג מה פות"ש רוצה

יש לך יותר מ3 ילדים?

כן? אז מה האופציות האחרות שלך אם לא מכונית 7 מקומות?!

לא?

אז מה אכפת לך אם באוטו יש 5 מקומות או 7 מקומות?

אם אתה חושב שהשורה האמצעית בטוחה יותר, שים אותם שם וקפל את ה2 האחוריים. מבטיח לך בגאז' ענק.

אני חושב  שפותח השרשור טוען, למה משפחות עם 3 ילדים מושיבים ילדים בשורה ה 3, למרות שהיא פחות בטוחה לתאונה מאחור. לא עדיף לצופף אותם בשורה 2 ולשמור עליהם מאשר לקחת את הסיכון?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם זוכר את הפיג'ו 404 סטיישן שהיה לאבי עם 8 מקומות נורמאלים, וה505 גם היא עם 8 מקומות...

היחידה שהחליפה אותם עם מקום ראוי מאחור היתה הלוגאן עם מקום מרווח לנערים מתבגרים גם מאחור.

וכמובן הקאפריס סטיישן של חבר קרוב ושכן ( נראה לי עדיין זרוקה בחצר שלהם, 9 מקומות פשוט אוניה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכון פה הוא לא לשים ילדים בבגאז', אלא לעלות על הכביש עם ילדים.
לך תדע איזה נהג משאית ישן יוריד אותך בשנייה מהכביש.
תאונת אחור קורות אבל הן רק חלק קטן מהתאונות (מחקרים מראים ששליש מהתאונות הן עם פגיעה אחורית , רובן מסתיימות בצליפת צוואר ותיקון הטמבון. חלק קטן מהן קטלניות).
לכן הסכנה היא לא מאחור, אלא תאונת חזית-חזית. אלה קטלניות פי כמה. תעשה ניהול סיכונים תבין שאתה מחפש במראה לחינם.

סטטיסטיקה מעניינת
https://www.iii.org/fact-statistic/facts-statistics-highway-safety

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...