Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוייתן כחול או רכישה של סיטרואן סי4 גרנד פיקאסו 2016.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא ממליץ על השחרה כיון שכך לא ניתן לראות אם חס וחלילה נשכח ילד מאחור.
נכון כולם נגיד לי זה לא יקרה ובתפילה שלא יקרה לאף אחד לעולם! על החשש הזה לא השחרתי שמשות.
אם יעשו כעת מה יעשו בעוד שנה בוודאי שיכולים אך לא רוצים עדיין.
האמת שאתה צודק וזאת הסיבה למה בייטי לקח זמן לעשות זאת בזמנו.
אני ואשתי דיי פרנוידים לנושא ברמה של בקורת זה לזו (וההפך) בבקרים שכל הילדים במסגרות, גם אפליקציית איתוראן בזמנו בייטי הותקנה כדי שניתן יהיה לראות שהיה מעבר בכל המסגרות.

מודעים לנושא ועם זאת קשה להיות בימים כאלו בלי השחרה! מי שיהיה בשורה השלישית בהחלט יתבשל.

אגב היום אמרתי איזה מזל שלא קניתי אאוטלנדר או קשקאי +2 שאין להם כלל מיצוג אחורה, בימים כאלו זה חובה בכל רכב משפחתי שלא נדבר על 7 מקומות.

כמו כן גם ברכב הזה הופעלה אפליקציית איתוראן,המכשיר עצמו היה מותקן מהחברה אגב.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 264
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תתכונן לעלות נכבדת להוספת גז זה הגז החדש YF1234 משהו כמו אלפייה למילוי בהצלחה....

גם אצלי הוא לא מקפיא אבל עושה את העבודה אגב מאחור המפוח אדיר לעומת הקדמי מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזגן אמור להקפיא. אם לא מוציא קור עז כנראה שחסר גז, שים לב לכמות כל כמות הגז שונה בגלל המפוח האחורי!

שקול שוב את עניין ההשחרה, בשילוב מפוח עוצמתי ווילונות צד מובנים המצב בסדר גמור כולל למושב בשורה השלישית אשר מקבל מזגן לא רע מהמפוח האחורי.

אני נוהג ברכב לא מעט עם 4 ילדים ואין תלונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזגן בסדר, לא רשמתי שהוא לא מקרר, אם לא היה מקרר כבר הייתי ממלא.
חלק מיישור קו לרוב ממלא גז מזגנים במיוחד ש 4 שנים לא מילאו אף פעם.
היום כשהצג הראה 42 מעלות חום, אחרי סיבוב קצר בעיר כבר היה נעים ברכב.

המזגן סבבה גם היום אבל זה לא מונע מהשמש להפריע לי או לילדים, אם היה חוקי גם הייתי עושה מקדימה אבל זה לא.

איכשהו לוקחים הודעות שלי לקיצון, או שאני לא יודע לכתוב או שההבנה של חלק היא לקיצון.

4 רכבים אחרונים כולם היו עם השחרה מאחורה, חלק מקורית חלק קניתי עם וחלק אני עשיתי.

המפוח האחורי בהחלט חזק וגם אצלי מרגיש חזק יותר מהקדמי.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לוקחים לקיצון רק נותנים דעה שונה, כך בנוי העולם.

שמח שקנית את הרכב כעת יש לי אח לכל שאלה... בפרט שלדעתי זה המוביל נוסעים הטוב ביותר בגזרת המחיר שרכשת את הרכב.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אני מאוד מבין את השיקול לא להשחיר זה מפחיד מאוד  במקרה של שכחת ילדים (וכל החכמולוגים שחושבים לי זה לא יקרה  זה יכול לקרות לכולם) . מצד שני אני לא יכול לסבול את השמש וכן עשיתי השחרה והלוואי והיה מותר לקדמיים (פעם הייתי עושה ומוריד בטסט אבל הבנתי שהחמירו על זה את האכיפה)

לגבי המזגן אבדוק. מה הכוונה כמות שונה עקב מפוח אחורי בכל הדגמים של הגרנד יש מפוח אחורי או שאני טועה? ידוע לכם על מקום שלא שוחט במחיר ועושה עבודה טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בוצעה החלפה של שמן מנוע, פילטר שמן ופילטר אויר. אם לומר את האמת למי שלא מכיר את הדגם ההנדסת אנוש נוראית! עלות חלקים מאבי חלקי חילוף כולל משלוח 371 ש''ח, עלות עבודה במוסך באריאל 150 ש''ח.
פעם הבאה טיפול ב 100 אק''מ לפי הספר (רק החלפת שמן ופילטר שמן אעשה כל 10 אק''מ, כל השאר יהיה לפי הספר).

3d805c42af40af040efb0d9258a384a6.jpg

• אהבתי 1
  • מעניין 1

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הצטרפה השחרת חלונות ברשימת ה''בוצע''

המלצה חמה על הבעל מקצוע, מגיע עד לבית הלקוח או שניתן להגיע אליו, מתעסק במגיני רוח בהדבקה, התקנת מערכות, מצלמות דרך, מצלמות רוורס וחלונות שחורים (אולי שכחתי עוד משהו), בחור בשם רענן. רכב שלישי שאני עושה אצלו עד כמה שזכור לי.

מי שמעוניין - רענן - 0545623746.

בתמונות הרכב ממלוכלך, סלחו לי [emoji6].6ad3d1bb0ded2dd692503f71b0fb2869.jpg61f3664d1aa8f040dd356af7885e127e.jpg

• אהבתי 2
  • מעניין 1

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בהדבקה? כמה עלה?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלונות?
הדבקה, עלה 450, המחיר כי אני הגעתי אליו, אם הוא מגיע ללקוח אז כמובן עולה יותר. אני גם לקוח חוזר אצלו.... כלל דלתות אחוריות, חלונות תא מטען (שורה שלישית בעצם) ודלת תא מטען. החומר על פניו איכותי.

• אהבתי 2

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...