Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוייתן כחול או רכישה של סיטרואן סי4 גרנד פיקאסו 2016.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לוח המחוונים נמצא במרכז ולא מול הנהג, זה נכון, היות ואתה ממילא רק מציץ לשניה בו כדרך שיגרה וממילא גם אז הראות קדימה נשארת פתוחה, אין בזה יותר סיכון מאשר השפלת מבט לאותו לוח כשהוא מולך, יותר מכך הראות קדימה רחבה, מקיפה ובלתי מופרעת בהרבה מאשר ברכב רגיל וזה מצוין. בכל זה אין לגרוע מהסיכון לטעמי שקיים בשינוי פרמטרים במערכת בקרת אקלים במולטימדיה שבכל רכב מצויה גם היא במרכז ומחייבת הסטת תשומת לב משמעותית הרבה יותר שכן היא מחייבת גם מגע וחיפוש. וכן, גם הפיקאסו, כמו A8, כמו כמעט כל הוואגיות החדשות, וולוו, רנו, אם להזכיר חלק, כולן לוקות בזה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 264
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעניין מאד, עוקב.
בקרוב מאד נכנס גם לחיפוש רכב 7 מקומות.
שאלה, ראיתי ששמת 2 בוסטרים וסלקל, האם קיימים עוד מושבי ילדים ברכב?
איך הכניסה למושבים 6-7?
תודה

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

כרגע לא משתמשים בהם, אם הכל יהיה טוב ונצטרך אחד מהם כנראה מה שנעשה זה ששני הגדולים ישבו בכסאות האחוריים ויעברו אליהם מהאמצע כי הם גם יודעים לחגור לבד כבר ושני הקטנים ישבו בצדדים בשורה האמצעית.

תינוקות בכל מקרה תמיד בתקופה ראשונה אנחנו שמים בסלקל ליד הנהג.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, fatboy1340 כתב:

2014-2016- גיר אוטומט יפני. עוד יתרון לפיקאסו

מתקן אותך: החל מ 2014 שהוא למעשה הדור ה-2 של ה C4 פיקאסו (הם משתמשים באותו גיר פלנטרי של AISIN 6 הילוכים, עד לאיזור 2019 שם נוספו עוד 2 הילוכים לאותו הגיר בדיוק).
ב 3008 ו 5008 - החל מ 2010 (כנ"ל עד 2019~ עם אותו השינוי ל 8 הילוכים).

איציק 

• אהבתי 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, איציק נ. כתב:

תודה,

למצערת יש באמת מק"ט מחליף (במקרה של תקלה לא משביתה, החלק בחו"ל לא יקר כמו בארץ, 130$ - לינק).
עניין המיכל דלק אכן הוזכר לא מעט פעמים כאן.
בעניין השסתום וואקום וצינורות - גם לשסתום מצאתי מק"ט מחליף (החלק בחו"ל לא יקר במיוחד - כ 40$ כולל משלוח - לינק)

איציק

מוסך אורן טוען שהמצערות הסיניות לא עובדות במציאות. וישר נדלקת נורת תקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצערת סינית ויש מצערת מקורית.

לא קניתי מהמוכר הזה מצערת, אבל קניתי ממנו חלקים אחרים והכל הגיע מקורי למהדרין.
אם הוא כותב מקורי GENUINE - זה מקורי. גם לפי התמונות אתה רואה שמדובר בחלק מקורי של CONTINENTAL.

יש גם את המוכר LITTLE MOON שמוכר חלקים מקוריים - הנה לינק למצערת FRANCE GENUINE אצלו. המחיר זהה אגב (138$ כולל משלוח)
אם רשום אצלו FRANCE GENUINE אתה מקבל חלק מקורי, נקודה.

לא בא להתווכח עם הניסיון של אורן, אבל הדברים האלו מאוד דינאמיים ומה שנכון ללפני חודשיים לא בטוח שנכון להיום.

(אגב באיביי המחירים לא רחוקים שנות אור, עדיין יש מצערת במחיר שהוא פחות משליש מבארץ. שווה לבדוק "בשביל הספורט" אצל הפולני).

איציק

• מעניין 1

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שזה חלק גנרי אם זה מקורי אז מתהפכת לי הבטן מכעס. בארץ המחיר 2800 שלא כולל מע"מ רק לחלק בכל מקום שבדקתי!!! (לא במוסך היבואן שם אין לי מושג מניח שיותר)

בפעם הבאה אשאל קודם.... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם בארץ מגזימים במחירים של החלקים החשמליים, יש להם הרבה "בשר" שם והם דיי חוגגים לנו על התחת (סליחה מראש על הביטוי).
אם תשווה מול מחיר פולין או אפילו איביי (מוכר גרמני - כמו זה למשל - חלק מקורי בקופסא 1300 שח כולל משלוח לישראל)

וגם אם תוותר על האופציה של סין, או איביי, ותלך לאתרים הגדולים - תמצא שם את החלק באיזור ה 200 יורו + משלוח, וזה רק בשביל לקבל מושג על ההבדלים בין המחיר של החלק הזה בארץ, לבין כל יתר העולם (ועדיין - אם הייתי צריך את החלק הזה, הייתי מזמין מ BAIFICAR ומוודא שהמספר המוטבע על החלק הוא המספר הנכון של המקט. אם תשים לב, במלל למעלה כאשר מחפשים V867527880 עולה מק"ט דומה - אבל על החלק עצמו בתמונה מוטבע המקט הנכון -V867527880) ואין בעיה לוודא את זה מול המוכר ע"י שליחת הודעה.
בשביל ה"כיף" הייתי מברר את עלות החלק אצל הפולני + משלוח.

אם כבר דיברנו על המצערת, לינק לאתר הרוסי (אפשר להשתמש בתרגום של CHROME - קליק ימני - תרגם ל אנגלית) שמראה את הקודי תקלה ואיך להחליף את המצערת.

https://www.drive2.ru/l/478769969882989043/

איציק

• מעניין 1

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר - שאם יש מק"ט על החלק, ויש הבדל ברור בין המקט הישן לחדש (על החלק עצמו), שווה לנסות לבדוק מה מותקן על הרכב - לא לפני שמוודאים מה מוטבע על החלק החדש, ומה אמור להיות מוטבע בחלק הישן (לצורך כך נעזרתי בשירשור מהאתר הרוסי).

בעקבות השרשור הזה הלכתי לבדוק את המצערת אצלי. לא אלאה אתכם בקללות שקיללתי עד שהצלחתי עם המצלמה של הטלפון לתפוס את המק"ט של המצערת, אבל בסופו של דבר הצלחתי.
למרבה השמחה, המק"ט אצלי באוטו הוא המק"ט החדש של המצערת - V867527880

הרכב מודל 2017 עליה לכביש ב 1/2017 (נקנה עם 37K ק"מ ולמיטב ידיעתי לא הוחלף באוטו כלום - תאריך היצור על המצערת מאשר את זה שהיא המקורית ולא הוחלפה).

איציק

WhatsApp Image 2020-08-23 at 17.56.39.jpeg

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב נהדר למשפחה וגם לילדים. איך הכניסה אליו אחרי ששהה בשמש הישראלית?
מצד אחד ריבוי הזכוכית זה מצוין, מצד שני נכנס המון חום.
עברתי לרכב הזה אחרי שמאוד סבלתי מהמזגן במונדאו ככה שהכל טוב.

הכניסה בסדר, ישר פותחים חלונות שהינם דיי גדולים, הקירור של הרכב על ידי המזגן גם סה''כ טוב ודיי מהיר כאשר המזגן האחורי זה מפוח נפרד ככה שעוצמה של המזגן מאחור או מקדימה אינה מושפעת זו מזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות מחודש הרכב אצלי ומה? כבר עברנו איתו מעל ל 2000 ק''מ (חופש גדול וטיילנו דיי הרבה, לפחות החודש הזה). בנתיים גם גיבשתי כיוון לגבי הרכב מה באמת בא לי, במה להשקיע וכו'.

כמו שכבר ציינתי (נראה לי שציינתי) טיפול של שמן ופילטר יעשה כל 10k, כבר מחכים בבית שמן של מוביל, פילטר שמן מקורי ופילטר אויר.

בנתיים הותקנו מגיני רוח, סתם כי אני אוהב, בעיקר בחורף כמובן בגשם לפתוח טיפה את החלון. הוזמנו מאיביי של חברת heko והורכבו בהשחלה (עלות 230 ש''ח).

הוזמנה כמו כן מערכת שתשקף אנדרויד אוטו על המסך המקורי, האמת ניסיתי מעט להשמיש את הקופסת אנדרויד שמותקנת כעת ברכב וללא הצלחה, ישנה מידי, איטית מידי ומוגבלת מידי.
המערכת שהוזמנה: US $254.61 31%OFF | Wireless Apple Carplay Android Auto Interface Adapter For Citroen C4 SMEG / SMEG+ System multimedia Original Screen Update
https://a.aliexpress.com/_mrA3Mg3

קבעתי להמשך השבוע השחרת חלונות, כל החלק האחורי יעבור השחרה, למרות הוילונות שדיי מועילים הרכב כולו שמשה אחת גדולה ולפעמים זה מציק לילדים וזה עוד לפני השימוש בשורה השלישית.

מבחינת הרכב עצמו? הכל תלוי למה משווים אותו, אם זה ליטי שהייתה לי לפני או למונדאו שהחזקתי מעט זמן ככה שההשוואה דיי בעייתית. סה''כ נהנים מהרכב, לילדים הוא נוח, לנו הוא נוח, לאחרונה פעם אחת השמשנו את השורה השלישית, אשתי נכנסה לשם, נאלצה לטפס מהתא מטען כי השורה האמצעית עם כסאות עליה ולכן לא ניתן לקפל אותה. על מנת שתוכל לשבת בנחת היה צורך להזיז את הכסאות שלפניה טיפה קדימה (ברגיל אצלינו נמצאים במצב הכי רחוק מהשורה הראשונה), אציין שאפילו נשאר תא מטען סבבה במצב שבו כסא שישי פתוח.

צריכת דלק בממוצע נאה סביב ה 11 קמ''ל +- בנסיעה משולבת כמובן.

משהו מעצבן מאוד ברכב וכנראה אצטרך לחיות עם זה זאת המערכת סטארט סטופ, בכל התנעה צריך לכבות אותה, המזל שהיא משביתה את עצמה בחום מעל 35 מעלות ומעלה וזה בהחלט המצב כרגע.

המזגן אגב טוב אבל לדעתי חסר מעט גז, השבוע אולי אקפוץ למלא, הרכב מעולם לא עבר מילוי גז במהלך 4 שנים אז ייתכן מאוד שחסר גז.

זהו לבנתיים.
6c12af9f0f8a750f3d531167f8575b9e.jpg361a7b51ec5b69fae0ea36926064213c.jpgfdd1624bcd04125463264e039a7a36a8.jpg3f2c09b06414040e1e9dd2c5f0baa083.jpg

• אהבתי 1
  • לא הבנתי... 1
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממליץ על השחרה כיון שכך לא ניתן לראות אם חס וחלילה נשכח ילד מאחור.

נכון כולם נגיד לי זה לא יקרה ובתפילה שלא יקרה לאף אחד לעולם! על החשש הזה לא השחרתי שמשות.

לפני 3 שעות, save כתב:

מערכת עם תמיכה ב Android auto wireless ? זה אפילו ב BMW אין

אם יעשו כעת מה יעשו בעוד שנה בוודאי שיכולים אך לא רוצים עדיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, save כתב:

מערכת עם תמיכה ב Android auto wireless ? זה אפילו ב BMW אין

עד לא מזמן ב-BMW כלל לא היה AA, רק Apple CarPlay

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...