Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(סוף סוף) ה-208 החדשה בדרך...

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 16.9.2020 בשעה 23:14, itsik170 כתב:

נראה שכל סגמנט הסופר מיני מתחיל לטפס במחיר ל-110 אלף שקלים.

לדגמים מאובזרים - כן. גם האיביזה FR נמכרת במחיר כזה בערך.

הפולו מן הסתם יקרה יותר.

לצורך העניין סיאט איביזה ברמת גימור סטייל אפשר היה לקנות לא מזמן ב-96 אלף ש"ח בערך.

סקודה פאביה במבצע האחרון עלתה 92 אלף ש"ח ברמת הגימור הבסיסית.

נראה לי שגם לקליאו יש איזו גרסה באיזור ה-100 אלף ש"ח.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.9.2020 בשעה 08:54, PriceDevil כתב:

ועכשיו הדגם עם 130 כ"ס ברמת גימור פרמיום בדרך, ומחירו לצרכן צפוי להיות 115990 ש"ח.

יחידה ראשונה עלתה בצבע כחול מיטאלי עלתה על הכביש לפני שבוע, וקיבלה את מס' הרישוי 112-11-102.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.8.2020 בשעה 15:15, 1Johndoe כתב:

מסתבר שהרכב הזה הוא של הבת של מנכ"ל לובינסקי. 

רק אחד כרגע יש על הכביש ורק בגלל שזה של הבת של המנכל.

פשוט ביזיון ששאר הלקוחות שאבא שלהם הוא לא מנכ"ל של לובינסקי לא יודעים לנגיד לא תאריך לא מחיר לא רמות גימור לא שום דבר.

אפשר לבדוק מי שהבעלים המקורי של הרכב?

לי יש מספר אפילו יותר מיוחד.

שיש קשרים לא צריך פרוטקציה.

ההתעקשות של היבואן להביא את הגרסה הכי יקרה זה דבר שהוא עושה במכוניות הראשונות שעולות על הכביש.

שנה הבאת תראו שמציעים עם 75 כ"ס

באנגליה מוכרים את כל הגרסאות 

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, LotusElise כתב:

אפשר לבדוק מי שהבעלים המקורי של הרכב?

לי יש מספר אפילו יותר מיוחד.

שיש קשרים לא צריך פרוטקציה.

ההתעקשות של היבואן להביא את הגרסה הכי יקרה זה דבר שהוא עושה במכוניות הראשונות שעולות על הכביש.

שנה הבאת תראו שמציעים עם 75 כ"ס

באנגליה מוכרים את כל הגרסאות 

לא חושב, שוק הסופר מיני ידניות לא גדול, וכאשר המתחרות מציעות מנועי טורבו חזקים זה יהיה סתם רכב שלא יפזלו אליו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, אלי55 כתב:

פרימיום זו לא הגרסה היקרה ביותר, יש את ה GT-LINE שכנראה תגרד את ה 120K.

הפרימיום זו ה GT LINE לפי מה שאני חושב ורואה באינטרנט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של 208 דור נוכחי יש משהו ב-208 החדשה שלא עושה לי וויב טוב. העיצוב מתאמץ מידי לשדר משהו שהרכב לא. זה כמו למרוח איפור על חזיר. החזיר יהיה יותר יפה, אבל זה עדיין חזיר. הרכב מתאמץ לשדר יוקרה וספורטיביות שאין לו. מה לעשות לא מדובר באאודי והמנוע 1.2 100 כ"ס חביב, אבל זה לא מנוע ספורט. 

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה זה שונה מסיאט שמנסה לשדר משהו ספורטיבי, בעיקר ברמות הגימור הגבוהות (ובדגש על FR בארץ)?

מה ספורטיבי בדיוק בארונה עם מנוע 1000? מה ספורטיבי באיביזה עם מנוע 1000?

לשים ג'אנט ענק על רכב קטן, הגה "ספורטיבי", שיפטרים מאחורי ההגה ושני fake אגזוזים לא הופך את הרכב לספורטיבי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של 208 דור נוכחי יש משהו ברכב הזה שלא עושה לי וויב טוב. העיצוב מתאמץ מידי לשדר משהו שהרכב לא. זה כמו למרוח איפור על חזיר. החזיר יהיה יותר יפה, אבל זה עדיין חזיר. הרכב מתאמץ לשדר יוקרה וספורטיביות שאין לו. מה לעשות לא מדובר באאודי והמנוע 1.2 100 כ"ס חביב, אבל זה לא מנוע ספורט. 

לא כלכך מבין מה הקשר בין ה208 שלך והדגם החדש (חוץ מהסמל ומספר הדגם) - מדובר ברכב חדש ושונה לחלוטין.
אני גם ממש לא מסכים איתך לגבי העיצוב של הרכב שלך. איך בעיניך היא אמורה להיראות?
והיא מנסה לשדר יוקרתיות איפה בדיוק? בבכל אופן חבל לנסוע ברכב שלא עושה לך וויב טוב כי החיים קצרים מדי. תמכור ותמשיך הלאה...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שונה. אני לא מתחבר לעיצובים שלהם. פיג'ו התצטרפו למועדון רכב ספורט wannabe. רנו לא עשו צד דומה עם הקליאו שלהם. 

Just now, robertf כתב:

לא כלכך מבין מה הקשר בין ה208 שלך והדגם החדש (חוץ מהסמל ומספר הדגם) - מדובר ברכב חדש ושונה לחלוטין.
אני גם ממש לא מסכים איתך לגבי העיצוב של הרכב שלך. איך בעיניך היא אמורה להיראות?
בכל אופן חבל לנסוע ברכב שלא עושה לך וויב טוב כי החיים קצרים מדי. תמכור ותמשיך הלאה...

מי כתב שיש קשר? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון -
1. בפיג'ו 208 שלך - מנוע 1.2 ליטר טורבו המספר 110 כ”ס.
2. יש כאלו שחושבים שחזיר זאת חיה יפה (ראה ספרים וסרטים לילדים).

עריכה אחרונה על ידי eyalkar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...