Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק בדאצ'יה סנדרו דיזל

צארלי5555
שימו לב! השרשור הזה בן 1331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,קניתי רכב יד שנייה דאצ'יה סנדרו קיצר אני מתדלק 55 ליטר בערך כל תדלוק של סולר ואני מגיע לרוב ל800 קילומטר ונשאר לי עוד 2 פסים וזה מראה לי שנשאר בין 130 ל170 קילומטר לנסוע עם המיכל אז האם הצריכה הזו יחסית לדיזל ידני היא צריכה טובה,ממוצעת או צריכה לא כל כך טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסועה עירונית לרוב? בען עירונית? הרכב עמוס?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מיכל דלק 55 ליטר, אלא 50 ואתה ממלא בו כשנשארים שני פסים בערך 40-42 ליטר.

בדוק את הנתונים שרשמת. האוטו הזה צריך לעשות בקלות 1 ל 20, גם בעיר.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Buki כתב:

הנתוני יצרן נורא מוזרים אני מתדלק 300 סולר בקבוע אז לא הגיוני שהמיכל שלי 50 ליטר

לפני כשעה, yulianx כתב:

הנסועה עירונית לרוב? בען עירונית? הרכב עמוס?

משולב אבל לרוב בעיר, מחוץ לעיר הרכב בקושי נוגע בדלק..ברכב לרוב נהג ו2 נוסעים ממוצעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, צארלי5555 כתב:

הנתוני יצרן נורא מוזרים אני מתדלק 300 סולר בקבוע אז לא הגיוני שהמיכל שלי 50 ליטר

בפעם הבאה שאתה מתדלק תסתכל כמה ליטרים מופיע על צג המשאבה ותרשום פה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Buki כתב:

למרות שנתוני היצרן הם באמת 50 ליטר, ניתן לתדלק יותר. בפעם הראשונה שגיליתי את זה התעצבנתי על המתדלק, אבל בתחנות מסוימות ניתן לתדלק יותר מבאחרות.

לא שולל שאפשר לעשות 20 ק"מ לליטר עם האוטו. אבל אני לא מצליח בנהיגה נורמלית.

הממוצע שלי על פני 70k הוא 17.5 ק"מ לליטר. חלק מהמזמן גרתי בחיפה ככה שיכול להיות קצת יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, גם בעלים של סנדרו דיזל 2015. שני פסים זה אומר שגג תוכל למלא 45, לדעתי יותר לכיוון ה 40. אני לא מלאתי יותר מ47(פס אחד) וזה כולל את צינור של התידלוק(שזה עוד שנים שלושה ליטר). בקשר לצריכת דלק האוטו אצלי עם נסיעה רגועה ומשולבת אוכל בסביבות 17 עם מזגן ו 20 בלי.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאפשר להשוות הוא צריכת דלק בכביש בין עירוני מישורי במהירות קבועה, ברגע שמדברים על נסיעה משולבת עם מרכיב כזה או אחר של תנועה עירונית או פקקים ההשוואה הולכת לפח, כי אצל כל אחד "עיר" אומר משהו אחר, עם גודש אחר, טופוגרפיה אחרת וכמובן צורת נהיגה אחרת. אצלי בפלואנס, מנוע זהה אבל בגירסת 110 כ"ס, במהירות 100 קמ"ש בדיוק, בכביש מישורי מקבל צריכת דלק 24-23 ק"מ לליטר. בסנדרו אני מאמין שאפשר להגיע לקצת יותר. ברגע שמערבבים מרכיב של תנועה עירונית/פקקים, צריכת הדלק מורעת משמעותית, וכל ק"מ כזה "מקלקל" את נתון צריכת הדלק בצורה מאוד מורגשת.

17.5 קמ"ל נשמע נתון סביר מאוד לממוצע של נסיעה משולבת על פני טווח ארוך בעיר הררית כמו חיפה.

פות"ש, בבקשה בדוק צריכת דלק כמו שצריך, בתדלוק הבא תדלק מלא עד הקפיצה הראשונה ואפס מד נסועה, בתדלוק שלאחר מכן תדלק שוב באותה משאבה עד הקפיצה הראשונה, כמות הדלק בתדלוק השני חלקי מספר הקילומטרים שעברת יתן לך את צריכת הדלק האמיתית.

נ.ב. שים לב איפה אתה מתדלק. מחיר סולר אינו בפיקוח ויש הבדלים ענקיים בין התחנות (30% ויותר).

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Buki כתב:

בפעם הבאה שאתה מתדלק תסתכל כמה ליטרים מופיע על צג המשאבה ותרשום פה. 

55 אחי כמו כל פעם ואפילו יש לי משהו כמו 2 קווים

לפני 9 שעות, קורן בן אשר כתב:

נ.ב. שים לב איפה אתה מתדלק. מחיר סולר אינו בפיקוח ויש הבדלים ענקיים בין התחנות (30% ויותר).

כל התחנות בעיר שלי סולר עןלה 6 שקל פלוס ואני מתדלק ליד הבית ב5.55 שקל לליטר נראלי שמחיר סביר

לפני 9 שעות, kagan217 כתב:

היי, גם בעלים של סנדרו דיזל 2015. שני פסים זה אומר שגג תוכל למלא 45, לדעתי יותר לכיוון ה 40. אני לא מלאתי יותר מ47(פס אחד) וזה כולל את צינור של התידלוק(שזה עוד שנים שלושה ליטר). בקשר לצריכת דלק האוטו אצלי עם נסיעה רגועה ומשולבת אוכל בסביבות 17 עם מזגן ו 20 בלי.

שהמשאבה שלך קופצת אתה יכול לשים עוד הרבה דלק ויש הרבה מקום פשוט כל פעם זה קופץ אבל עם סבלנות אפשר להגיע לפחות ל55 ליטר 

לפני 9 שעות, קורן בן אשר כתב:

הדבר היחיד שאפשר להשוות הוא צריכת דלק בכביש בין עירוני מישורי במהירות קבועה, ברגע שמדברים על נסיעה משולבת עם מרכיב כזה או אחר של תנועה עירונית או פקקים ההשוואה הולכת לפח, כי אצל כל אחד "עיר" אומר משהו אחר, עם גודש אחר, טופוגרפיה אחרת וכמובן צורת נהיגה אחרת. אצלי בפלואנס, מנוע זהה אבל בגירסת 110 כ"ס, במהירות 100 קמ"ש בדיוק, בכביש מישורי מקבל צריכת דלק 24-23 ק"מ לליטר. בסנדרו אני 

כן האמת שבאוטו שלי בבין עירוני הרכב עושה אחד ל28 קמ נתון די טוב אבל משולב עושה 1 ל17 משהו כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...