Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Brembo VS Ate VS Trw או אחר

maor23
שימו לב! השרשור הזה בן 1340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רצועת טיימינג שלא הוחלפה ב5 השנים האחרונות בהונדה סיוויק האצ'בק ב2011

מעוניין בטיפול הקרוב להחליף.

העלות(רק של החלפת הרצועה) אמורה לעלות לפי מיטב הבנתי בין 1.5 ל2 (באלפים כמובן 😒).

האם שווה לי לנסות להביא רצועה מחו"ל או אתר חלפים כזה או אחר מהארץ?

במידה וכן, תוכלו לתת לי כיוון איך אני מחפש בכלל רצועה שכזו?

במידה ולא, מה הסיבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות הרצועה זניחה. נניח 50-100$ מחו'ל . כולל מותחן ומובילים למנוע 1.8 . רוב העלות זה העבודה ופה אין לך ברירה.
אל תביא מחו"ל.זו רצועה שכדאי שתהיה לה אחריות מהארץ ושהמוסך ירכוש אותה. אם תקרע למי תפנה בטענות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שמחפשים כל חלף לכל מכונה.
מק"ט.

לך לאתר Electronic Parts Catalogue, כמו 7ZAP
תכניס מספר שלדה
ותגיע למק"ט של הרצועה.

אתה יכול גם להיעזר בחנויות כמו autodoc

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, save כתב:

עלות הרצועה זניחה. נניח ₪150-250 מחו'ל . רוב העלות זה העבודה ופה אין לך ברירה.
אל תביא מחו"ל רצועה הזו כדאי שתהיה לה אחריות מהארץ. אם תקרע לא תוכל לתת תירוצים.

לפני 14 דקות, shellcase כתב:

כמו שמחפשים כל חלף לכל מכונה.
מק"ט.
לך לאתר Electronic Parts Catalogue, כמו 7ZAP
תכניס מספר שלדה
ותגיע למק"ט של הרצועה.
אתה יכול גם להיעזר בחנויות כמו autodoc

האמת שקצת חקרתי בגוגל ולפי מה שהבנתי יש סיכוי שבהונדה שלי אין רצועה אלא יש שרשרת, איך אוכל באמת לדעת מה יש לי?

לגבי האתר, הכנסתי מספר שלדה ובחרתי ברכב המתאים(UK בריטי). נכנסתי לאיזור המנוע ושם יש לי קטגוריית chain. השאלה היא איך באמת אוכל לדעת שזה מה שאני צריך? אולי מדברים שם על שרשרת אחרת? תוכל אולי לכוון אותי טיפה?

עריכה:

אכן הchain זה מה שהייתי צריך, מצאתי מק"ט ומצאתי חלפים גם בautodoc וגם בrockauto.

על איזה מהאתרים הייתם ממליצים לי לרכוש?

והאם זה משנה שזה OEM?

עריכה אחרונה על ידי maor23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, save כתב:

זו אכן שרשרת. אותו הדין.
ומה עם משאבת מים ?

בקיצור אתה אומר שכל מה שלא אחפש אצטרך להוסיף עוד ועוד ועדיף לי כבר לתת למוסך לשבור על זה את הראש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה - למה החלטת שצריך להחליף את השרשרת? זה חלק שאורך החיים שלו כמעט אינסופי למיטב ידיעתי.
תזמין מאיפה שתמצא מחיר טוב (כולל משלוח), אם תחליט להזמין - תזמין מקורי, זה חלק שמחליפים פעם אחת, אם בכלל, במחזור חיים של רכב, לא רואה סיבה לחסוך שם.

ואכן, לרוב כשמתעסקים בטיימינג - מתעסקים גם במשאבת מים, אבל לא בטוח שזה תופס גם למקרים של שרשרת - צריך לראות איך זה ברכב שלך.

עריכה אחרונה על ידי shellcase

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי אמורים להחליף רצועת טיימינג בערך כל 5 שנים.

בגלל שאצלי זו שרשרת, אכן הפעולה צריכה להתבצע פעם בהרבה יותר מ5 אבל אחרי שהרכב על הכביש 9 שנים ולא בוצעה לו פעם אחת החלפת שרשרת טיימינג, אני פוחד מהסיכון שיבוא יום שאצטרך להחליף הרבה יותר מרק שרשרת אתה מבין?

הנזק הכספי על שרשרת הוא כגרגיר חול לעומת הנזק שייגרם לי במידה והשרשרת תשבר לה באחת הנסיעות .

אבל לא סתם כתבתי כאן, אני כאן גם כדי להחכים ולשמוע ביקורות, אולי באמת אני לא זקוק לזה ואני סתם שובר את הראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, save כתב:

לפני 3 דקות, shellcase כתב:

https://7zap.com/en/catalog/cars/honda/brand/22/0/CIVIC/CIVIC (2011)/honda/aWFTdVhIODEzRjM5TDhycWUvVnFlN2w1a3NLS0syNXQ2L1ZycEdzK1BENXRzaEtPWTNxd09OT3U5UlJlcFE3UkxiODQxUXFNeUJSeFI4ZzNDRlIxajUrTTFLVHlTS0kybE5wRnZlTjVYU1E9/6bbffde8b5b8077d2d0a5796da6eea3c:0debc997f656d3ef797f6c7110492cf9/manufacturer/1/17SMGB01-E__1501

הנה קישור לקטגוריית הwater pump לרכב שלי. מה מהם שם זאת המשאבה? שאבדוק מחירים גם בארץ וגם בחו"ל ואראה אם משתלם לי בכלל להזמין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהג'וק במוח שלך - אילו עוד סממנים יש לצורך שצץ בך להחלפת השרשרת? היא התחילה להרעיש? בספר הרכב כתוב להחליף אותה מתישהו? זה שרצועה מגומי וקבלר מחליפים פעם בX זמן לא משליך בשום צורה על שרשרת פלדה מחושלת.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...