Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על צמיג Maxxis 185/65R15 MAP1 88H

amos77
שימו לב! השרשור הזה בן 1337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צמיג בינוני מינוס. מתייבש ומתפורר די מהר. אחיזה ברטוב לא משהו .
אבל עדיף על צמיגי לינג- לונג/ ווסטלייק / טריאנגל .

עדיף לשלם עוד קצת ולקנות Falken ze310.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי MAXXIS בסדר גמור לנוסע הממוצע ברכב משפחתי.היו לי כמה כאלה.

כמובן מי שנוהג קצת יותר אגרסבי- שיקח חברה אחרת

צמיגי מקסיס נוסדו בשנת 1967 בטיוואן, צמיגים אלו בעלי איכות גבוהה, כיום חברת מקסיס הינה היצרנית התשיעית בגודלה בעולם.

מתוך אתר "אוטוטייר"

עריכה אחרונה על ידי Rotemh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסיס זה סיני וזה אומר הכל

קח צמיג פרימיום שגם יחזיק יותר גם יותר נוח גם יותר אוחז וכל זה בתוספת של 2-3 ארוחות מקדונלדס

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסיס טיוואני. יש לי זוג כזה על האוטו. מסכים שזה צמיג בינוני וגם במקרה שלי - התייבש ומתפורר בטרם עת, ויוחלף בקרוב (לפאלקן). עדיין לא מסכים שהוא שווה לצמיגים הסיניים.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקוח מהאתר שלהם:

\

Operations in Taiwan, China, Thailand, Vietnam, the United States, Canada, Great Britain, Germany, Holland, Japan and Dubai

וכמובן הייצור המרכזי זה סין

פאלקן אחלה צמיגים שווים כל שקל

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם!
האמת שהצמיגים כבר נקנו ובדיעבד אני מצטער שקניתי אותם. עשיתי טעות שהלכתי להחליף אותם שעה לפני יציאה לחופשה עם הילדים (גיליתי סדק בדופן של אחד הצמיגים ועוד שניים היו יבשים) כך שהייתי בלחץ והמוכר דחף לי אותם כי זה היה הצמיג היחיד בערך שהיה לו במידה הזאת.
הכוונה המקורית שלי היתה לשים קלבר אבל לא היה לו במלאי ומשם הגענו למקסיס...
אבל מטעויות לומדים. בפעם הבאה אני אתקשר לפני שאגיע לפנצ'ריה.
שוב תודה ויום טוב.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה קרה אז אין פה דיון, אני אישית לא הייתי מוכן בשום פנים ואופן לנסוע בצמיג סיני שאני יודע שעוד מעט חורף ויש לי ילדים ברכב !

אם זה משנה לך יותר בטיחותי לנסוע עם סיני מאשר עם פרימיום עם סדק בדופן.(מניסיון מאוד מאוד כואב של סט מישלין שהוחלפף אחרי שבוע עקב קרע בדופן שמישהו אחר לי

בכל מקרה זאת האזהרה שלי סע בזהירות ותזהר מפניות, לגבי נוחות צריכת דלק ושחיקה זה כבר פרמטר אחר שאפשר עוד לחיות איתו.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סכנה בטיחותית לנסוע על צמיגים מקסיס מהדגם המדובר, לא בחורף ולא עם ילדים.
וזה לא צמיג סיני ( במובן שהיצרן לא מוכר וללא אבא ואמא ).
יש לחברה הזאת דגמים מומלצים , בעיקר לרכבי שטח ולאופנועיים. מדובר ביצרן וותיק ומוכר, עם בקרת איכות.
לא צריך להגזים .
פשוט הדגם המסויים הזה פחות מוצלח מאשר פאלקן ze310 ולמעשה קרוב מאוד בתכונות שלו לדגם הישן ze912, עם אותם חסרונות.
אפשר בשקט לסיים את הסט / זוג מקסיס ולקנות משהו אחר בפעם הבאה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, vladclar כתב:

אין סכנה בטיחותית לנסוע על צמיגים מקסיס מהדגם המדובר, לא בחורף ולא עם ילדים.
וזה לא צמיג סיני ( במובן שהיצרן לא מוכר וללא אבא ואמא ).
יש לחברה הזאת דגמים מומלצים , בעיקר לרכבי שטח ולאופנועיים. מדובר ביצרן וותיק ומוכר, עם בקרת איכות.
לא צריך להגזים .
פשוט הדגם המסויים הזה פחות מוצלח מאשר פאלקן ze310 ולמעשה קרוב מאוד בתכונות שלו לדגם הישן ze912, עם אותם חסרונות.
אפשר בשקט לסיים את הסט / זוג מקסיס ולקנות משהו אחר בפעם הבאה.

כנראה שטיפה הגזמתי

אבל אני אישית לא הייתי מרגיש בנוח לנסוע על צמיג סיני לכל חברה כלשהי.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...