Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב לנסיעות של 50 ק״מ ביום

Evyatar1721
שימו לב! השרשור הזה בן 1323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברצוני לרכוש רכב ללימודים אני כנראה מתחיל באוקטובר.

חשבתי על יונדאי i20 גם מצאתי אחת שמורה 2013 ידנית עם 70,000 ק״מ, שמעתי דברים לא טובים לגבי ההגה שלה ואני קצת מפחד, אני מחפש רכב שלא יעשה לי צרות ב5 שנים הבאות עד איזור ה35,000₪ ושיהיה שמור מבחינת קוסמטיקה ומבחינת ק״מ ושיהיה ללא תאונות.

אשמח לעצות אני כל היום ביד 2 וכבר הרמתי ידיים אני לא מצליח למצוא רכב או להיסגר על רכב שאני רוצה.

תודה לעוזרים🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי i20 מודל 2013 בעקרון רכב פשוט ואמין. אם מצאת רכב מהסוג הזה במצב שמור ועם נתונים טובים, זה הרכב המתאים לדרישות שלך. אמנם לא חזק, לא הכי חסכוני, אבל גם לא יקר לתחזוקה.
תאמין לי, גם אם תצטרך לשפץ את ההגה ( ממש לא מחייב כי לא מדובר בבעיה גורפת, בטח לא ברכב עם 70 אלףקילומטרים) , זה הרבה פחות כואב לכיס מכל מיני בעיות, באמת רציניות, אצל יצרנים אחרים במנועים/ גירים ועוד..

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל בכפר.
במוסך מכונאות כללי שיפוץ מסרק הגה עולה כ 1500₪ ( פחות או יותר ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...