Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג לרכבי יד שניה\ראשונה

Gil Kovalchuk
שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

למישהו יש נסיון עם ליסינג לרכב שהוא לא 0K ? 

אם מישהו מכיר סוכן טוב שמתעסק בתחום גם אשמח אבל קודם כל חוות דעת ממישהו שעשה 

תודה! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם ליסינג לרכב יד 2 , כאשר הרכב כבר מחוץ לאחריות.
במקרה של תקלות המשתמש צריך לתקן על חשבונו רכב ליסינג.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, 

אבל זה תקף גם נניח לשניה של רכב יד שניה מ2017 למשל, קנית הרכב מחוץ לאחריות והכל עליך

יש אפשרות לקחת את הרכב לבדיקה עצמאית לראות שאין משהו בעייתי? ואז נניח ואין הרכב בגדול תקין 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע האם הם מסכימים שתיקח רכב לבדיקה לפני החתימה על החוזה, אבל לא מדובר בהשכרה לטווח של כמה ימים/ שבועות אלא לשנה- שנה וחצי. לכן עדיין יש סיכון.
לפחות, אם בכל זאת תחליט להכנס להרפתקה הזאת, תבחר ברכב ידוע בתור לא בעייתי ( קורולה, מאזדה 2/3, וכו.. ולא רכב עם גיר רובוטי למשל). אבל בדרך כלל המחיר לרכב האלה יותר גבוה. ובכלל, צריך להיות הפרש ממש משמעותי בין ליסינג כזה לליסינג 0 קילומטרים - אחרת ממש לא שווה להסתכן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, vladclar כתב:

אני לא יודע האם הם מסכימים שתיקח רכב לבדיקה לפני החתימה על החוזה, אבל לא מדובר בהשכרה לטווח של כמה ימים/ שבועות אלא לשנה- שנה וחצי. לכן עדיין יש סיכון.
לפחות, אם בכל זאת תחליט להכנס להרפתקה הזאת, תבחר ברכב ידוע בתור לא בעייתי ( קורולה, מאזדה 2/3, וכו.. ולא רכב עם גיר רובוטי למשל). אבל בדרך כלל המחיר לרכב האלה יותר גבוה. ובכלל, צריך להיות הפרש ממש משמעותי בין ליסינג כזה לליסינג 0 קילומטרים - אחרת ממש לא שווה להסתכן.

אחלה תודה רבה רבה על התשובה! 

העלתי פוסט בנושא שלי, קצת יותר מפורט לגבי הסיטואציה שאני נמצא בא אשמח בזמנך הפנוי ובא לך להגיב שם אני קצת אובד עצות לגבי מה נכון לעשות אודה ממש ♥ 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...