Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתגרים בטיקטוק

doesnotmatter
שימו לב! השרשור הזה בן 1340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע אם שמעתם, אבל אולי אחותכם הקטנה / הבת שלכם / נכדה שלכם כבר הספיקה להיחשף לדבר הזה שנקרא טיק טוק. אז  טיק טוק, על פניו כלי נחמד, אבל לאחרונה יש כל מיני אתגרים שמעודדים לעשות פעולות מסוכנות / קיצוניות ונועדו כדי לשעשע את קהל הצופים. ופעולות כאלו לגמרי יכולות לסכן חיים  

הנה דוגמה קטנה למה שקורה בטיק טוק. 

ראיתי עוד הרבה כאלו. 

חורה לי לראות דברים כאלו, לפעמים אני חושב שאולי היה יותר טוב בלי כל השטויות האלו שנקרא רשתות חברתיות, כי זה עוד יכול לעלות בחיי אדם... 

לא שאין להן תרומה, אבל היא לגמרי גם פוגעת.

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה מה שמפחיד אותי, אלא המעלים סרטונים במהירות של 200+ בכביש כמו איילון, כשרוב הצופים הם בני נוער בגילאי 14-18, שלומדים ש-״תרבות נהיגה״ כזאת, אפשר לבצע בכביש באיילון כי Fuck the police וזה? מה יהיו ההשלכות של זה? כולנו יודעים.

אגב, הסרטון שפרסמת לא פחות חמור, עוד ״גל״ שעכשיו יעלו סרטונים נוהגים במהירות מופרזת על מדרכות.

בושה וחרפה, הכל מתחיל פה בתרבות נהיגה לקוייה, אי לקיחת סיכונים בחשבון, משחק בחיי אדם, בשביל עוד סרטון של 8 שניות..

מה אני אגיד today everybody can be a superstar 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהההה..........  למה???

ראיתי אנשים מחליקים לתוך צמתים, 'מדלגים' מעל כיכרות, מגיעים למהירויות גבוהות או עוקפים בצורות הזויות.

אבל זה?

לנהוג על מדרכה?

וואוו!

איזה נהג אלוף!

ראלי מדרכות!

מה הקטע?

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, doesnotmatter כתב:

הנה דוגמה קטנה למה שקורה בטיק טוק. 

ראיתי עוד הרבה כאלו

I’ll be that guy

זה אינסטגרם 🤷‍♂️

בכל אופן הפלטפורמה היא לא הבעיה.

(ונשים בצד את זה שטיקטוק קצת

מפוקפקת)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהיה הוא שיהיה ואין חדש תחת השמש. השם של הפלטפורמה לא חשוב בכלל. פעם לפלטפורמה קראו "חיים נורמליים של מתבגרים". מה שלא נורמלי זה אנשים שנדהמים מהדבר הכי נורמלי בעולם - מתבגרים שעושים שטויות.

• מצחיק 1
  • מעניין 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 12 שעות, shugiflex כתב:

מי יוזם את האתגרים האלה?

עמותת "הברירה הטבעית" בראשות צ'ראלס דרווין.

אנשים עושים דברים מטומטמים אז ומעולם, פשוט היום הכל מתועד ומופץ באינטרנט, מה שפעם לא היה.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה די פשוט, אנחנו בתור אנשים בוגרים, מחזיקים רכב ונוהגים כבר כמה שנים (או עשורים) ולא מתרגשים מסרטונים כאלה, זה נראה לנו מביך.

אבל ילדים בגיל 16-18 ואפילו 15, שרק מתחילים ללמוד נהיגה ולעלות על ההגה, בשבילם זה איזה ריגוש מטורף והם מתלהבים מזה, מה לעשות.

אני לא חושב שיש מה לעשות חוץ מלהרחיב את פעילות המשטרה ברשתות האלה, גם אם זה יהיה רק נגד עבירות קשות או אפילו רק כדי להפחיד.

הבעיה העיקרית היא לדעתי לטווח הרחוק, אותם ילדים שרואים את זה רק מחכים להוציא רישיון ולעשות שטויות כאלה גם. 

ההבדל העיקרי בין שטויות שנעשו ולא צולמו לבין שטויות שמועלות לטיק טוק הוא שבטיק טוק זה הופך ל״אתגר״, וכך משטות מסוכנת של ילד אחד או שניים זה הופך לשטות מסוכנת של אלפי ילדים ברחבי הארץ.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...