Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולוו משיקה XC40 ו-V60 פלאג אין

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה-XC40 היא ללא ספק הלחם והחמאה של ההשקה הזאת, אבל אותי דווקא מעניין מה יעשו במוו עם כל המלאי שאיתו הם עומדים להיתקע עכשיו כשאפשר לקנות סטיישן (פלאג אין כמובן), עם 390 כ"ס והנעה כפולה, ב-5,000 שקל פחות מגרסת הבסיס של ה-330e.

עוד פרטים כאן.

870724721_-V60-1.thumb.jpg.ea97dda82dc6ca3acdd13793dd3507df.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-V60 פגז. ב289,900 היא זולה ב5000 ש״ח מהגרסה הבסיסית של ה330e, הרבה יותר מאובזרת, וכמובן משמעותית מרווחת גם לנוסעים וגם למטען.
היא אמנם לוקה בחסר בתחום הדינמי בהשוואה לבימרית (לא בתחום הכוח) אבל למי שזה פחות חשוב לו היא פשוט עסקה מעולה.

הלוואי ודלק היו הולכים אחריהם ומייבאים את ה330e סטיישן (טורינג), אבל זה לא יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמחור של ה-v60 מסקרן מאוד, הגרסה הנטענת זולה ב-35 אלף מה-s60 המקבילה.

סטיישנים ששווקו בעבר במחיר זהה לסדאן זכו להצלחה רעה, הפעם יש כאן סטיישן זולה יותר מהסדאן וכנראה מאיר בונים על כמויות גבוהות יחסית.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, robertf כתב:

ה-V60 פגז. ב289,900 היא זולה ב5000 ש״ח מהגרסה הבסיסית של ה330e, הרבה יותר מאובזרת, וכמובן משמעותית מרווחת גם לנוסעים וגם למטען.
היא אמנם לוקה בחסר בתחום הדינמי בהשוואה לבימרית (לא בתחום הכוח) אבל למי שזה פחות חשוב לו היא פשוט עסקה מעולה.

הלוואי ודלק היו הולכים אחריהם ומייבאים את ה330e סטיישן (טורינג), אבל זה לא יקרה.

יקרה ובגדול אם המהלך של וולוו יצלח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שבXC40 וולוו החליטו לחזור לגיר הרובוטי.
הפעם מדובר בגיר מפיתוח עצמי.
בשימוש חשמלי מלא התיבה עושה שימוש רק בשלושה הילוכים זוגיים מתוך השבעה 2-4-6. כנראה בגלל המומנט הגבוה. זה אמור לתרום לתנועה חלקה יותר במהירויות נמוכות ובזמן חניה.

אני מאוד אוהב את הV60. יצא לי לנהוג על הרכב הזה בחו"ל. שילוב מצוין של עיצוב, שימושיות, אביזור וכמובן מערכות הנעה חזקות במיוחד.
אני מקווה שהמותג יצליח למכור כמות יפה של רכבים. אני מכיר מספר אנשים שמחכים בסבלנות שהרכבים האלה יתחילו להמכר בשוק המשומשות במחירים אטרקטיביים.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואווו , נפלה לי הלסת !!

ב v60 cross ,  יש כל מה שאני רוצה/צריך ברכב המשפחתי שלי, יש מצב שזה הרכב שיחזיר אותי לוולוו :)

הבעיה היחידה שלי היא עם המערכת הפנימית , שבוע בחו''ל עם ה S60 החדשה גרמו לי להבין כמה אני מתעב מסכי מגע ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ... וולוו חדשה לא באה בחשבון מבחינתי (האמת שזה נכון לכל רכב), מעדיף להיות בצד שנהנה מירידת הערך , ולא בצד הסובל ....

גם ממש לא מזמן מכרתי את הוולוו, והנסועה שלי כל כך נמוכה שממש אין לי צורך כרגע , מה שמזכיר לי ששבוע שעבר ירדתי לחניה ולרגע לא הבנתי למה יש לי טויוטה בחניה 🤣

אבל כמו שאמרתי, אם אצליח להתגבר על עניין מסך המגע (בני, יצא לך להתנסות בו ?) , V60 cross משומשת תשב בוודאות אצלי בחניה, לכן מקווה שימכרו כמה שיותר ממנה !

ד''א, יש לה בכלל מתחרות חוץ מהסובארו אאוטבק ?   (בזמנו אני זוכר שהיו Audi A6 All-Road ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Emanuel5 כתב:

ד''א, יש לה בכלל מתחרות חוץ מהסובארו אאוטבק ?

בישראל כרגע לא. בחו"ל כמעט לכל סטיישן יש גרסה מוגבהת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Emanuel5 כתב:

אבל כמו שאמרתי, אם אצליח להתגבר על עניין מסך המגע (בני, יצא לך להתנסות בו ?) , V60 cross משומשת תשב בוודאות אצלי בחניה, לכן מקווה שימכרו כמה שיותר ממנה !

כן. יש לי נסיון עם המסך. אני גם פחות מתחבר למסך מגע. ראה דוגמה של הפעלת המזגן שצילמתי. אפשר להתרגל. 

בכל מקרה זה לא Deal Breaker.  יש לרכב המון אסים אחרים בשרוול לטעמי.   המון מקום לנוסעים ולציוד, עיצוב  מדהים ויכולת לכסות מרחקים בנוחות.

גם אני וגם המשפחה מאוד נהנינו מהרכב.  

הרכב הזה גם על הכוונת שלי. 

v60__1.thumb.jpg.20d1bf6880780a8cfc53bfd4afcb5118.jpg

V60_3.thumb.jpg.ad21499bf0a9178fe27ee653c91b9f92.jpg

V60_4.thumb.jpg.0fe7b11b7e5c30d3909018a8a6bef407.jpg

V60_2.thumb.jpg.274128b4933739cbba0366fc778cb94b.jpg

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקוות שווא. לבמוו יש לא רק סמל עדיף אלא גם סחירות עדיפה ופיצ׳רים מגניבים כמו שליטה במערכת עם תנועות יד, שחזור ברוורס של המטרים האחרונים ועוד. כדי למכור הרבה - המחיר שלהם לא זול. 

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, bar72 כתב:

שליטה במערכת עם תנועות יד, שחזור ברוורס של המטרים האחרונים

את הרוורס אני חייב לנסות, לא יודע איך שכחתי כשבחנתי את ה-330e (כאילו, מה זה "לא יודע"? יודע, אני דביל). אבל השליטה במחוות די מיותרת, מאוד לא נוחה, עובדת בערך ב-28% מהפעמים (לא ספרתי בדיוק) ונראית טוב בעיקר כשורה במפרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקוות שווא. לבמוו יש לא רק סמל עדיף אלא גם סחירות עדיפה ופיצ׳רים מגניבים כמו שליטה במערכת עם תנועות יד, שחזור ברוורס של המטרים האחרונים ועוד. כדי למכור הרבה - המחיר שלהם לא זול. 

לא הבנתי מה התקוות שווא?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...