Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי קרוסאובר 2019 מול קיה נירו 2017

יהונתן84
שימו לב! השרשור הזה בן 1350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העדיפות הראשונה שלי בחיפוש רכב היא מערכות בטיחות מתקדמות. עדיפות שניה היא אמינות שלא יראה מוסך ככל האפשר ואני יכול להתפשר על צריכת דלק.

אני רוצה בעיקרון רכב מודל  2017 כדי שתעבור ירידת הערך הגדולה, אבל בגלל מערכות הבטיחות, אם אני אקנה את הסוזוקי זה יהיה 2019 מכיון שרק אז נכנסו לו המערכות האלה ויש לי את ההון גם למודל 2019.

אני נוסע מעט יחסית (לעבודה וחזרה) ובעיקר בעיר. בואו נצא בהנחה שמבחינת הגודל שני הרכבים מתאימים לי.

מה החסרונות ויתרונות של הרכבים ובמה הייתם בוחרים לפי הצרכים שכתבתי?

האם זה נכון שמי שנוסע מעט עדיף לו מנוע בנזין על פני דיזל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הדיזל הגיע לכן? זה דיון אחר, וזה היה נכון לפני הרבה שנים כאשר אגרת רישוי לרכב דיזל היתה יותר יקרה ( עכשיו היא זהה ).

אולי התכוונת להיברידי?
קיה נירו היברידית לא דיזל.
החסכון בצריכת דלק מתחיל מהשקל הראשון.
בנוסף, רכב היברידי עם קילומטראז' נמוך מבוקש מאוד. לכן בעניין הסחירות אין לך מה לדאוג בנירו.

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משהו שנאמר לי על ידי יועץ רכבים של אתר אוטו שמי שנוסע מעט עדיף לו לקחת מנוע בנזין ולא דיזל. בסוזוקי אני יודע שיש רק בנזין אבל אני לא בטוח מה יש בקיה. הקיה גם מגיעה רק עם מנוע בנזין? מכיון שאני כאמור נוסע מעט, אין לי בעיה גם להתפשר על צריכת הדלק.

מה לדעתך לגבי האמינות של שתיהן? ואם הקיה היברידית אז החלקים שלה יהיו יקרים יותר במקרה של תקלה?

הסחירות שאמרת בנירו נכונה גם לגבי הסוזוקי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לשני הרכבים סחירות טובה, אפילו טובה מאוד.
נירו ב 2017 היתה רק היברידית. עכשיו יש או היברידית או פלאג אין.
האחריות על נירו היתה במקור 3 שנים ועל מערכת היברידית 5 שנים.
ב 2018 האחריות הוארכה ל 5 שנים על כל הרכב, כולל על הרכבים שנמכרו מוקדם יותר.
אבל אחריות תקפה עד 100 אלף קילומטרים.
אם תחליט לרכוש את נירו, תחפש רכב עם קילומטראז נמוך, כדי ליהנות מעוד שנתיים אחריות מלאה.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקן אותי אם אני טועה אבל בפלאג אין יש עוד רזרבה של חשמל שאיתה בהתחלה נוסעים בכל מהירות לא משנה איזו עד אשר היא נגמרת, ואז עוברים בעצם ל-MODE של היברידי רגיל שרק במהירויות נמוכות מסתמכים על החשמל ובגבוהות על הבנזין?

מה המודל הכי מוקדם של הנירו שנמכר עם פלאג אין? יש כזה גם לסוזוקי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לסוזוקי לא היברידי ולא פלאג אין.
נירו פלאג אין נמכרת כאן רק כמה חודשים.
אבל גם היברידית 2017 מאוד חסכונית בעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוזוקי קרוסאובר מודל 2019 - קיים חוסר במערכות בטיחות מצילות חיים
בהשוואה למערכות הנףל הקיימות בקיה נירו 2017.
לנסיעה שהיא בעיקר נסיעה עירונית - מומלץ הקיה נירו ההיברידית.

לידיעתך ללא קשר ל- 2 הרכבים שציינת,
מנוע דיזל אינו מתאים לתוואי הנסיעות שלך ("מעט יחסית ובעיקר בעיר")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מערכות בטיחות - הסוזוקי צוייד בחלקן במהלך 2019. לכן צריך לבדוק פרטנית האם מדובר ברכב בלי או עם בלימה אוטונומית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון עדיין לשנת המודל 2020,

ברכב סוזוקי קרוסאובר המשווק בישראל ע"י היבואנית מכשירי תנועה ומכוניות בע"מ
עדיין קיים חוסר במערכות בטיחות המצילות חיים אקטיביות

אשר במקרים רבים הימצאותן ברכב עשויה לעשות את ההבדל בין חיים ומוות.

בהתאם לידיעתי ע"פ הפרסומים (קטלוג/מפרט), 
ברכבי קיה נירו משנת מודל 2017 ששוקו בישראל קיימות מרבית
מערכות הבטיחות המצילות חיים שעדיין לא היו קיימות
ברכבי סוזוקי קרוסאובר 2019 ששווק ע"י היבואן בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מערכות אקטיביות חשובות יש בנירו 2017 או 2018 (אם יש מערכת מצילת חיים שיש רק ב-2018 שאין ב-2017 אני אשמח אם תפרטו השוואתית בין 2017 ל-2018) שאין בסוזוקי קרוסאובר 2019?

עריכה אחרונה על ידי יהונתן84
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסוזוקי יש מובילאיי שרק מתריע על סטייה מהנתיב, לקיה מערכת מקורית מהיצרן עם תיקון סטיה ( אקטיבי ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...