Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב!!! זיוף מד הנסועה חי ובועט אצל סוחרי הרכב

kompy
שימו לב! השרשור הזה בן 1228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 18 דקות, danniel כתב:

גם זה קיים, חריג ודי נדיר אבל ראיתי רכבים כאלו פה ושם.

אז איך מוודאים את זה? את שלב הדואר כבר עברתי

יש דרך באינטרנט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 1 דקה, המחליף כתב:

יש לך מושג איך הם עושים את זה?

קשר טוב עם הבוחן. שוחד. משלמים לו. לבוחן יש מכשיר שהוא מתחבר מכל מחשב למשרד הרישוי. ופשוט מעדכן את הנתונים. מוציא העתק רישיון והכול מעודכן. 

גם טסט הוא כבר משלם לו מראש 200-300 שקל והרכב נכנס ויוצא ועבר טסט חלק. וכל הרכב גמור.(הבוחן עושה את זה רק למי שהוא מכיר) הסוחר רוצה למכור רכב עם טסט שנה בלי לתקן כלום.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, EvGriga כתב:

זאת עבירה פלילית - אתה יכול להגיש תלונה למשטרה - דבר יותר נכון לעשות מאשר סתם ללכלך בפורום.

המשטרה יפתחו עם זה את "תיק 100000" וחוץ מזה לא יעשו שום דבר.

כי לסוחר מכוניות לא קוראים ביבי.

כבר כתבתי כאן בעבר, שבארץ המופת המוטורית, גרמניה, שליש מהרכבים המשומשים נמכרים עם ק"מ מזויף. כך שאין שום פלא שמייבאים את הטכנולוגיה הזאת לארץ.

למי שדואג איפה משיגים - https://www.aliexpress.com/af/odometer-correction.html?d=y&origin=n&SearchText=odometer+correction&catId=0&initiative_id=AS_20200813110036

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לעולם ברכישת רכב לא מוותר על היסטוריית טיפולים מלאה, מצידי שהמחיר והכל יהיה פיקס ולא תהיה היסטוריה אני פוסל את הרכב. 

לצערי אני כותב את זה לאחר שכמעט גרמתי לחבר לפני מס שנים להכוות מסוחר רכב בדמות בחורה תמימה שמוכרת רכב שהחזיקה בליסינג מימוני. 

כמובן שהיא טענה שהרכב מטופל רק בחברה ואפשר להוציא את ההיסטוריה, בזמן שהרכב היה בבדיקה שיצאה אגב נקייה התברר לי מהמוסך שהרכב מעולם לא נכנס אליו, לא אאריך בסיפור אבל לאט לאט נערמו עוד ועוד שקרים עד שלבסוף פניתי למכר שעובד באותה חב' ליסינג עליה הרכב היה רשום והאחרון טען שהרכב נמכר לפני כחצי שנה עם קמ' שגבוה בכמעט 50,000 ממה שהוצג לי!! (מדובר על רכב בן 3 באותו זמן). 

לכן חכם עיניו בראשו ורכב קונים רק לאחר שוידאת שיש לרכב היסטוריה מלאה. 

סליחה מראש מכל אותם חבר'ה רציניים גם פה בפורום שמטפלים ברכב באופן עצמאי ובהרבה אהבה אבל שוב אני כמעט נכוותי ואת המסקנות שלי הסקתי.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, eladts כתב:

בטסלה זה לא היה קורה. המערכות הממוחשבות בטסלה משולבות והדרך היחידה לזייף את מד המרחק היא פריצה מלאה. כיוון שהמכוניות של טסלה מחוברות לרשת באופן קבוע היצרן יכול לגלות את זה מיידית ולנקוט סנקציות כנגד בעל הרכב כמו ביטול אחריות וביטול האפשרות לטעינה מהירה. טסלה גם לא מאפשרים טעינה מהירה למכוניות שהוגדרו אובדן מלא לאחר תאונה. אם שיפצו את המכונית והעלו אתה חזרה לכביש טסלה דורשת שהמכונית תעבור בדיקה יקרה במוסך שלהם כדי שהם יאפשרו מחדש את הטעינה המהירה.

זה מצחיק, הרי אם כבר פרצתי למערכת שלהם ״פריצה מלאה״ אז אני יכול לעשות מה שאני רוצה כולל לדאוג לעצמי לטעינה מהירה. 

ואם גם פג תוקף האחריות (יש לה תוקף?), אין להם עם מה לאיים ומה לעשות בנידון.

יש משהו שאני מפספס?

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אם פרצת למכונית זה לא אומר שפרצת למטענים. שנית גם אפשר להפעיל טעינה מהירה רק ע"י פריצה של המכונית, טעינת ללא אישור בעל עמדת הטעינה היא גניבה. זה כמו שתתקין דלקן מזוייף ותתדלק בחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@המחליף

בקמבינה?

בחיפה היה פעם סוחר רכב שאשתו עבדה במשרד הרישוי. אין צורך לפרט.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • מצחיק 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על עובדה אחת לא ניתן להתווכח! הרבה רכבים שנמכרים במכרזי רכב , נמכרים במחירים הזויים עם ק"מ גבוה, מאות אלפי ק"מ ובמחיר לא ריאלי. השתתפתי במספר מכרזים ואני לא מבין את זה. השקעה נוספת היא על תיקוני פח, צמיגים, טיפול לרכב והעברת טסט. איך הרכבים הללו נמכרים בהמשך? לא ברור. לי ברור וידוע  שחלק גדול מהרכבים נרכש על ידי סוחרי רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון להיום אפשר לעדכן בטסט איזה קילומטראז' שרוצים אין שום בדיקת חוקיות לנתון הזה. לדוגמא באחד הטסטים של הייטי כשהיו לה 104000 ק"מ, הבוחן הקליד 104 - וככה זה נשאר עד הטסט הבא.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחכה ליום שאפשר יהיה לרכוש רכב באמאזון או איביי,פה זה זוועת עולם כל ענף הרכב מושחת ורקוב.

סוחרים רמאים,ולצערי גם קנייה פרטית מסוכנת לא פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא

אבל במסע האחרון שלי לקניית רכב

למדתי שלמגרש רכב אסור להכנס!

ומתוך 20 רכבים שבדקתי לקנייה מאנשים פרטיים וחביבים 15 שיקרו במצח נחושה על מצב הרכב,השאר היו תחמנים ורק אחד יצא בסדר,וממנו קניתי את הרכב.

וזה היה בערך בחצי שנה האחרונה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה שלי זה אם חושדים בזיוף כזה שרוצים לרכוש רכב, זה לקפוץ למוסך מורשה עם סורק מקורי לבדיקה של מד מרחק .

אגב זה קיים אצל אנשים שלוקחים ליסינג פרטי, שם המחיר הוא לפי מד מרחק שנתי והשוכר כל שנה מוריד כמה אלפים, במקרה כזה לא צריך שום גורם חיצוני להשלמת הקומבינה אצל משרד הרישוי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, sperial כתב:

בחיפה היה פעם סוחר רכב שאשתו עבדה במשרד הרישוי. אין צורך לפרט.

גדול!!! זה כבר סטארט אפ. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...