Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש חלקים לפי מספר שלדה

Noxius
שימו לב! השרשור הזה בן 1344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!!!

דבר ראשון מצטער אם זה לא קשור לכאן, לא ידעתי איפה לרשום.

אז רציתי להזמין כל מיני חלקים וכל פעם נתקל באותה השאלה ״מה הסריאל של החלק באוטו שלך״...

אז ביצעתי חיפוש ורוב החיפושים לא הניבו תוצאות, אבל מצאתי כאן אשכול שנפתח והיו בו כמה קישורים האשכול:

בכל מקרה ניסיתי לעבוד עם מה שנתנו ונתקלתי בבעיה מוזרה אף אחד מהאתרים לא מקבל את המספר שלדה שלי, רושם שלא נמצא או שיש טעות. כתבתי את המספר בדיוק לפי איך שהיא כתובה באוטו.

בכל מקרה אשמח לעצות יש שיטה לרשום את המספר שלדה בצורה מסויימת?

ואשמח לקישורים לאתרים לבדוק חלקים לפי מספר שלדה (פלסטיקה, מכני וכו׳).

המון המון תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן, גולף דור 6 2011 1400tsi.

למה זה משנה? אי אפשר לזהות רכבים גרמנים? זה אומר שאני אצטרך כל פעם לפרק את החלק רק בשביל לבדוק סריאל? 😲

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7ZAP הוא אתר עם המון מידע שיתן לך טבלאות פיצוץ עם כל המק"טים - עם הזמן והנסיון הניווט באתרים מסוג זה נהיה קל יותר :)
עוד אפשרות היא האתר של autodoc. זו חנות (שמחיר המשלוח בה דפוק לגמרי) אבל הם יתנו לך את כל האפשרויות (נגיד 10 מסנני שמן שונים) שמתאימות ויתנו לך סדר גודל של מחירים.
אני אוהב להמשיך משם לאיביי עם המק"ט הספציפי של החלק ולרוב מקבל תוצאות איכותיות מלטביה (יש חנות בשם STAR245 או משהו בסגנון שנותנת מחירים מצויינים).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Star245 מוכרת גם עצמאית ללא איביי בחנות cars245.com.

הזמנו לאחותי חלקים לסקודה אוקטביה משם (אפשר גם להזמין חלקים מקוריים), עכשין הזמנתי חלקים ל-C3 picasso שלי. מחירי המשלוח שם הגיוניים.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון המון תודה!!! הצלחתי למצוא את החלק שרציתי, האמת שזה ממש פשוט ברגע שמכניסים את הדגם הנכון של האוטו הוא מביא לך את המק״ט ואתה מוצא אותו באיביי.

אני אנסה להסתכל על החנות שהמלצתם לראות מחירים.

שוב פעם המון תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...