Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבני שפה אפורות,אין תמרור האוסר חנייה,חונה שם כבר 10 שנים,היוםפ קיבלתי דוח 250 שקל .

שימו לב! השרשור הזה בן 1210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהצלחה.
אני חושב שמה שישה רשם איננו עוזר לך וישה לא התייחס לדוח כלל. שים לב על מה שרשום בדוח. הפקח לא רשם ולא ציין שאסור להחנות שם. הוא ציין שהרכב שלך מפריע לתנועה.
התמונות שלך מחזקות את הטענה.
איך אתה מתכוון להפריך את הטענה הזאת?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 3 שעות, eladns כתב:

תודה ישה.

לתגובה הזאת חיכיתי.

אשלח עירעור בשבוע הבא.

ואם לא יתקבל, משפט.

אני לא מוותר.

רוצים שלא נחנה שם? תצבעו באדום לבן. אם לעריית ירושלים יש בעיית תקציב, אקנה צבע מטובול 2 פחי צבע קטנים. ובא לגואל רצון.

אדום לבן=אסור לעצור. אין אדום לבן=מותר לעצור (אולי). אסור לחנות איפה שחנית כי זה חסימת נתיב תנועה (תקנה 71 ).בנוסף חנית ליד מעקה בטיחות = עבירה נוספת (תקנה 72). אבל נסה ללכת למשפט, יהיה מעניין.

• רעיון טוב! 1

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רותח מזעם כי קיבלת דוח על שגרמת (לפחות) לאלפי אנשים שעברו במקום הזה במשך שנים לרתוח מזעם שאתה חוסם נתיב.

אם הטענה שלך היא ״למה אני כן והם לא?״, ותר מראש. קיבלת עונש קל מאוד לעומת מה שעשית, השופט פשוט ירד עליך ויורה לצבוע את המדרכה באדום לבן.

עצם זה שאתה לא מזהה כאן בעיה נראה לי תמוה, אתה כנראה מיתמם בכוונה. אפילו ילדים בגיל 10 יכולים לזהות מה הבעיה כאן.

חוץ מזה, אני מקווה שתסלח לי, אבל אני פשוט נחרד מרמת הסוציומטיות שמוצגת כאן. 

לא עברה בך לשנייה המחשבה של ״מה אם זה מפריע למישהו? מה אם זה מסוכן?״, אלא כולם על ה*** שלך ואתה תחנה כי אתה יכול. 

המקרה הזה הוא אבי אבות ה״שלם ושכח״, אין לך אפילו קצה של קייס כאן.

אבל בכל מקרה בהצלחה.

• אהבתי 2
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 2

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, asix כתב:

בהצלחה.
אני חושב שמה שישה רשם איננו עוזר לך וישה לא התייחס לדוח כלל. שים לב על מה שרשום בדוח. הפקח לא רשם ולא ציין שאסור להחנות שם. הוא ציין שהרכב שלך מפריע לתנועה.
התמונות שלך מחזקות את הטענה.
איך אתה מתכוון להפריך את הטענה הזאת?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

גם בחיפה היה מדובר בהפרעה לתנועה קרא את הודעתי.

לפני 10 שעות, fatboy1340 כתב:

מאז שיש תקנה 72 (א) 13.

תודה

תוכל להסביר את ההגיון בתקנה?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, asix כתב:

אם היית חונה לפני המעקה בטיחות לדעתי לא היית מקבל דוח כי לפי מה שאני רואה בתמונות ( אולי זאת טעות אופטית)

הוא חנה לפני המעקה. בתמונה הראשונה רואים שדלת הרכב פתוחה, מעבר לקו המעקה. בתמונה השניה רואים שחלקו האחורי של הרכב מעבר למעקה (במקביל לעץ ולעמוד).

לפני 10 שעות, ישה כתב:

סימון על קטע מסוים שבצמוד אליו אין שום סימון הפירוש הוא שמותר להחנות, אלא אם יש תמרור שאוסר זאת.

מותר להחנות, אם זה לא גורם להפרעה לתנועה, שלא כמו במקרה המדובר.

בתמונה שאצרף, רואים שבסמוך מאוד למקום בו הוא חנה, מתחיל קטע צבוע באדום-לבן. מה שלא בהכרח מכשיר את החניה בקטע שלפני הצביעה.

eladns - עם כל אהבתי אליך, חבל על הזמן שלך, אין לך את הזמן הזה, הערעור לא יתקבל. שלם וזהו (לשכוח, יקח לך הרבה זמן).

20200814_085254.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש

בקש את התמונה שהפקח צילם

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Adani כתב:

אתה רותח מזעם כי קיבלת דוח על שגרמת (לפחות) לאלפי אנשים שעברו במקום הזה במשך שנים לרתוח מזעם שאתה חוסם נתיב.

אם הטענה שלך היא ״למה אני כן והם לא?״, ותר מראש. קיבלת עונש קל מאוד לעומת מה שעשית, השופט פשוט ירד עליך ויורה לצבוע את המדרכה באדום לבן.

עצם זה שאתה לא מזהה כאן בעיה נראה לי תמוה, אתה כנראה מיתמם בכוונה. אפילו ילדים בגיל 10 יכולים לזהות מה הבעיה כאן.

חוץ מזה, אני מקווה שתסלח לי, אבל אני פשוט נחרד מרמת הסוציומטיות שמוצגת כאן. 

לא עברה בך לשנייה המחשבה של ״מה אם זה מפריע למישהו? מה אם זה מסוכן?״, אלא כולם על ה*** שלך ואתה תחנה כי אתה יכול. 

המקרה הזה הוא אבי אבות ה״שלם ושכח״, אין לך אפילו קצה של קייס כאן.

אבל בכל מקרה בהצלחה.

פשש.

יפה יפה.

אתה יודע מה, אני אהיה דנינו הפקח מהיום.

בשעה 07:55 נפתחה קריאה מספר 1004922 אצל המוקדנית עדן.

הפרעה לתנועה.

שים לב לתמונות. נתתי מספרי רכב.

ואין דוח עד עכשיו.

התקשרתי, אמרו שאין אכיפה. עם זה, אני אחוש*מ*ה הולך לשופט ואומר לו אין אכיפה? תבטל את הדוח !!!!

דוח6.jpg

דח5.jpg

לפני 39 דקות, pasat04 כתב:

הוא חנה לפני המעקה. בתמונה הראשונה רואים שדלת הרכב פתוחה, מעבר לקו המעקה. בתמונה השניה רואים שחלקו האחורי של הרכב מעבר למעקה (במקביל לעץ ולעמוד).

מותר להחנות, אם זה לא גורם להפרעה לתנועה, שלא כמו במקרה המדובר.

בתמונה שאצרף, רואים שבסמוך מאוד למקום בו הוא חנה, מתחיל קטע צבוע באדום-לבן. מה שלא בהכרח מכשיר את החניה בקטע שלפני הצביעה.

eladns - עם כל אהבתי אליך, חבל על הזמן שלך, אין לך את הזמן הזה, הערעור לא יתקבל. שלם וזהו (לשכוח, יקח לך הרבה זמן).

20200814_085254.jpg

אני לא אשלם!

או שכולם יקבלו דוחות ושיהיה סדר ברחוב המעפן הזה שכל אחד עושה מה שהוא רוצה או שיבטלו את הדוח שלי ותשקוט הארץ 40 שנה.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה לא אותו מקום.

איפה שקיבלת דוח ומה שצירפת עכשיו זה לא אותו מקום.(לא מכיר את האזור אבל מיקום התמונות לא זהה).

לדעתי אתה הולך ראש בקיר. עשית עבירה. תפסו אותך. שלם ושכח.

באותה הזדמנות תנסה להיות אזרח יותר טוב ולא להחנות במקום שמפריע לתנועה למרות שיש אחרים שחונים שם.

אם כל אחד היה מסתכל קצת על עצמו ולא על האחרים, העולם היה קצת יותר טוב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, asix כתב:

איפה שקיבלת דוח ומה שצירפת עכשיו זה לא אותו מקום.(לא מכיר את האזור אבל מיקום התמונות לא זהה).

זו לא אותה "בלטה", אבל הקיה חונה 12 מטר אחורה מהמיקום ש-eladns חנה, ממש היכן שמתחיל המעקה (ממש מימין לקטע שבתמונה שהעליתי).

גם בתמונה שלי וגם בתמונה שלו רואים את העץ ועמוד החשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער,

אבל אני חושב שהטענה "למה תפסו דווקא אותי ? יש עוד שמתנהגים כמוני ולהם לא עשו כלום" - היא ילדותית ולא תחזיק מים לא כל שכן במשפט.

תעדכן רק בבקשה בהמשך מה נסגר (לטוב ולרע).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, eladns כתב:

לא הייתה חנייה פנויה. כל מי שחנה באדום לבן לא קיבל דוח

אני כן.

למה אתם לא מתייחסים לטענה של אם אסור להחנות שם, מדוע אין אדום לבן או תמרור? אני לא יכול לבוא בטענה לעיריה על זה? הם כבר פעמיים צבעו בשנה האחרונה את אבני השפה ברחוב. שם לא צבעו.

כן, לגמרי טיעון טוב. אם שאר הרחוב צבוע ושם לא, זה בהחלט נותן להבין ששם מותר, ויש לך קייס טוב.

לפני 58 דקות, חולגי כתב:

מצטער,

אבל אני חושב שהטענה "למה תפסו דווקא אותי ? יש עוד שמתנהגים כמוני ולהם לא עשו כלום" - היא ילדותית ולא תחזיק מים לא כל שכן במשפט.

תעדכן רק בבקשה בהמשך מה נסגר (לטוב ולרע).

היא טענה טובה, קוראים לזה אכיפה בררנית.

יש הרבה רחובות, גם בת"א, גם ברחוב שאני גר בו, שיש הרבה חנייה לא חוקית, ומתעלמים מזה בשעות מסוימות. זה נוהג מקובל. זה עד רמה כזו שרחוב דו סטרי שלם הופך לכזה שרק רכב אחד יכול לעבור, לאיזה מרחק של 100 מטר. כולם מכירים את זה, ומסתדרים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, falou כתב:

כן, לגמרי טיעון טוב. אם שאר הרחוב צבוע ושם לא, זה בהחלט נותן להבין ששם מותר, ויש לך קייס טוב.

טיעון מגוחך. בפעם ה-100000 - אדום לבן =אסור לעצור, אם אין אדום לבן=אולי מותר לעצור, אבל בטח לא נותן היתר לחנות. תעשו לעצמכם טובה ותקראו פעם אחת בחיים תקנות תעבורה.

• רעיון טוב! 1

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ישה כתב:

גם בחיפה היה מדובר בהפרעה לתנועה קרא את הודעתי.

תודה

תוכל להסביר את ההגיון בתקנה?

כנראה שצריך לחפש את הפרוטוקולים של ועדת הכנסת הרלוונטית, אבל כהדיוט אני רואה שני הסברים:

1. כשאתה חונה צמוד למעקה אינך יכול לפתוח את דלת הרכב בצד הסמוך. לכן תחנה יותר רחוק, ותפריע לתנועה.

2. בדרך כחח המעקות האלה מוצבים מול קצות שבילים המיועדים להולכי רגל. לא רוצים לחסום את שדה הראיה לנהגים ולהולכי הרגל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...