Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבני שפה אפורות,אין תמרור האוסר חנייה,חונה שם כבר 10 שנים,היוםפ קיבלתי דוח 250 שקל .

שימו לב! השרשור הזה בן 1210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפרעה לנתיב נסיעה, מסכנת מכוניות עוקפות.

לפני 16 שעות, eladns כתב:

בא בחור חונה על כל המדרכה ואתה חייב לרדת לכביש עם כל ה4 ילדים שלך בכדי להמשיך ללכת ישר על המרדכה.

מוזר, כי באזור מודיעין ראיתי שוטר נותן דוח 500 ש"ח על חסימת מדרכה

עריכה אחרונה על ידי המחליף
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תכל'ס, ראיתי את הרכב חונה אתמול בצהרים, ואמרתי לאשתי "אני מקווה שאישתו לא נתקעה עם הרכב 5 מטר מהבית, הוא בים המלח". לא חשבתי שתקבל דוח, למרות שבמקום הספציפי הזה לא ראיתי אף פעם רכב חונה. 50 מטר לפני כן, כן, כל יום (המיקום בתמונה השלישית).

לדעתי, ערעור לא יעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתה חנייה פנויה. כל מי שחנה באדום לבן לא קיבל דוח

אני כן.

למה אתם לא מתייחסים לטענה של אם אסור להחנות שם, מדוע אין אדום לבן או תמרור? אני לא יכול לבוא בטענה לעיריה על זה? הם כבר פעמיים צבעו בשנה האחרונה את אבני השפה ברחוב. שם לא צבעו.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין אותך, קשה לקבל דו"ח..

אבל וזה אבל גדול: לפעמים ההגיון הישר לא מצריך צביעה של אדום לבן.

למה לא תחנה בשוליים של כביש ירושלים ת"א? גם שם אין אדום לבן. אלא מה, לא חונים על נתיב נסיעה.

פשוט חסמת חצי נתיב, ופשוט לא חונים שם נקודה. צר לי..

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המעקה בטיחות מיתר את הצורך בתמרור. אם היית חונה לפני המעקה בטיחות לדעתי לא היית מקבל דוח כי לפי מה שאני רואה בתמונות ( אולי זאת טעות אופטית) הכביש לפני המעקה בטיחות מעט רחב יותר ואז לא היית מפריע לתנועה.
בכל מקרה, לפעמים צריך להפעיל מעט שיקול דעת. אם אתה מפריע לתנועה אל תחנה. ורואים בבירור, לא צריך להיות רב פקח בשביל זה, שאתה מפריע לתנועה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצד השני של הרחוב יש מפרץ חניה, שנועד לאפש חניה ללא חסימת נתיב, מכאן שנתנו את הדעת על ההפרעה.

מצד שני, אם חלקים אחרים של הרחוב מסומנים באדום-לבן ניתן לטעון להטעיה, רק לא בטוח ששופט יקבל את הטענה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היית במשפט תעבורה מימיך, אני רואה. אתה מוזמן לשעה 8, 8:30, עם עוד 20 אנשים לפחות. אם הגעת ראשון, כנראה גם תיכנס ראשון לשופט, אך יש הרבה סייגים (עו"ד מקומבן שמזיז תיקיו קדימה, אסיר שהגיע בליווי סוהרים וייכנס בעדיפות ראשונה, תובע שהחליט לסגור עסקה ויקדם תיק ועוד). קח בחשבון 1.5 -2 שעות לכל הפחות, מרגע שהגעת לכותלי ביהמ"ש
רק חידוד קטן, לא שייך כאן בית משפט לתעבורה, ברוב המקרים מדובר בבית משפט לעניינים מקומיים.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מבין מה עשית, זו בעיה בפניי עצמה, באמת. או שההגיון שלך לא קיים או שפשוט אתה לא מבין סיטואציות.

בכל מקרה אני ממליץ לך לברר את הסעיף עליו קיבלת את הדוח, כי רשום שזה סעיף כלשהו לחוק העזר בירושלים - והם ידועים בכישורים מאוד מאוד מיוחדים בכל מה שקשור לאכיפת חניה בעיר.

בכל מה שקשור לדו"ח הזה, אתה מבזבז את הזמן - שלם ולמד.

• מעניין 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו בשכונה כל יום שישי יש את החגיגה הזו. בכניסה לשכונה יש קטע של 30(?) מטר של דו סטרי חד נתיבי, ואז כניסה לקטע של חד סטרי לאורך כל הרחוב.

כל יום שישי מחדש באים התיירים החדשים שחונים על הנתיב של הדו סטרי, לאורך כל הנתיב של ה30 ומשהו מטר שלו, ובעצם הופכים את הכביש לחד נתיבי ככה שזה משתלב יופי עם הרכבים שמחנים בחלק של החד סטרי. ואז, כמעט כל יום שישי, באותה שעה בדיוק (כחצי שעה לפני כניסת שבת בערך) תור שלם של רכבים מקבל דוח. 

חשוב לציין שהמדרכה לא מסומנת בשילוט של דו סטרי/אדום לבן/משהו. צבע אפור רגיל.

לעניות דעתי, אין יותר מדי מה ללכת לערעור. אומנם אין שילוט שאסור לחנות, אך מנגד, גם אין שילוט שמותר לחנות.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אין בכוחי?

שילמדו את חוקי התנועה. אני די בטוח שאותם אנשים נתקלו פעם/פעמיים בחיים שלהם בשילוט תקין של חניה. הקטע של לחנות על נתיב (במקרה הפרטי שלי, כן? לא במקרה של פות"ש) הינו כדי להימנע מ1.5 דקות של הליכה. כמובן שלא ציינתי ש150 מטר מאותו נתיב יש חניון ענק של סופר. פתוח 24/7. אבל מה? זה רחוק בשבילם מדי כנראה.. כי לפספס את החניון אי אפשר.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר שנים קרה מקרה בחיפה

רחוב בו מדרכה צבועה באדום לבן,  קטע מסויים לאחריו ללא שום צבע ומיד לאחריו שוב קטע של מדרכה צבועה באדום לבן

חנה בחור בקטע ללא צבע , קיבל דו"ח על הפרעה לתנועה.

הלך למשפט לא ידע כיצד לטעון הפסיד.

לכל הטוענים כי גם בקטעים בו אין שום סימון אתה הנהג צריך לבחון אם החניה שלך גורמת להפרעה.

אין הדבר דומה למקרה כמו כאן או כמו במקרה שתיארתי בחיפה.

סימון על קטע מסוים שבצמוד אליו אין שום סימון הפירוש הוא שמותר להחנות, אלא אם יש תמרור שאוסר זאת.

ממתי יש מגבלה לחנות ליד גדר בטיחות?

ובאשר לעיקול , ממתי קיים איסור, האיסור מתקיים על ידי צביעה של אדום לבן מהמקום בו אתה קרוב לעיקול.

• רעיון גרוע 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ישה.

לתגובה הזאת חיכיתי.

אשלח עירעור בשבוע הבא.

ואם לא יתקבל, משפט.

אני לא מוותר.

רוצים שלא נחנה שם? תצבעו באדום לבן. אם לעריית ירושלים יש בעיית תקציב, אקנה צבע מטובול 2 פחי צבע קטנים. ובא לגואל רצון.

עריכה אחרונה על ידי eladns
  • רעיון גרוע 1

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...