Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן פסיכוטכני למבקשי רישיון נהיגה במשאית במכון מדיטון

היי ביי
שימו לב! השרשור הזה בן 1348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי 

יש פה אנשים שעשו את המבחן הפסיכוטכני למבקשי רישיון נהיגה במשאית/אוטובוס במכון מדיטון בתל אביב? 

אם כן תוכלו להסביר על המבחן? על הקושי? 

כמה זמן לוקח וכמה זמן מקבלים תשובה? 

תודה לעונים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר הרחוק עשיתי מבחנים בחיפה, אך העקרון אמור להיות זהה.

אם אני זוכר נכון, זה מבחן אמריקאי עם 250-300 שאלות, כאשר העקרון הוא שיש שאלות שחוזרות על עצמן (לעיתים בניסוח טיפה שונה) -> ממה שהבנתי, רוצים לבדוק אמינות שלך (ל-2 שאלות דומות -> נותן אותה תשובה).

הערה : אחרי 50 שאלות, פתאום יש שאלה שחוזרת על עצמה.  לי אישית יש זכרון יחסית טוב, ולכן שמתי לב לכך.

בנוסף יש פגישה עם פסיכולוג. עשוי לשאול אותך שאלות כדי לבחון את צורת החשיבה שלך לגבי התנהגות בכביש (שאלה שזכורה לי : יש ציור של  צומת, ומעט אחריה עומד אוטובוס בתחנה, בכיוון שאתה רוצה לנסוע. מה תעשה ? )

אולי גם פגישה עם רופא (תלוי בטופס הרפואי).

אין כל כך מה להתכונן למבחן. תבוא רגוע. תנסה לישון בלילה.  תעבור או לא - זה לא אומר כלום עליך.

זמן לקבלת תשובה - תלוי בעומס. אני מאמין שזה לוקח כחודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק ומתקן. עשיתי את המבחן ב 2015. יש כ 900 שאלות, שחלקן חוזרות בכדי לבדוק אמינות.
יש פסיכולוג.
יש בדיקת רופא כללית.
המבחן אורך כ 5-6 שעות. די אינטנסיבי.
אין מה ללמוד אך לישון טוב לפני ולבוא עירניים.
המבחן לא אומר עליך כלום אך חשוב להתייחס למבחן ברצינות. נתקלתי במספר אנשים שעקב תוצאת המבחן לקחו להם את הרישיונות הקיימים ואז מתחיל באלגן.

בקיצור- לא סוף העולם אבל חשוב להתייחס לזה ברצינות.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 2015 היה כ 1000 שקל.
אחרי זה יש לך קורס משא כבד כ 5000 שקל, שעורי נהיגה כ 5,500-6000 ועוד כל מיני אגרות.
סדר גודל כ 12,000 שקל וזמן הוצאת רישיון שנה-שנה וחצי.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי לאוטובוס לא מזמן ונכשלתי, וכמובן לא אמרו על מה, שלחו לי בהודעה אחרי יותר מחודש...

עברתי בחיים כנראה 5 מבחני פסיכוטכני באירועים שונים, ודיי נמאס, וויתרתי והלכו להם ה- 900 שקל לפח.

כדי לבדוק מול החברה שאתה הולך לעבוד בה אם הם משתתפים גם בהוצאה הזאת. (באוטובוס משלמים עליך לימודים ואתה מתחייב) אגב חיכיתי למבחן המטופש הזה כחצי שנה...

עריכה אחרונה על ידי yosilogen

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי מבחן כזה ממש מזמן אחרי הצבא, כאשר ביקשתי להוציא רישיון נהיגה ציבורי. נפסלתי ואין לי מושג על מה, נתנו לי רק רישיון למונית אך לא איפשרו לי לאוטובוס. אני גם זוכר שזה סוג של מבחן אמינות או משהו כזה, מלא מלא שאלות, חלקן חוזר על עצמן. אין לי מושג איך זה קשור להוצאת רישיון על אוטובוס. 

ממש לפני כמה ימים, התבקשתי לעבור סוג של מבחן אמינות בשביל להתקבל לאיזו עבודה בחברת בלדרות וזה הזכיר לי את המבחן ההוא מלפני הרבה שנים. נראה לי ששוב לא עברתי את המבחן הזה כי לא התקשרו מהעבודה. כנראה חירבשתי אותו בגלל הלחץ של הזמן שהיה קיים בו גם. 

בנוגע לרישיון הציבורי, ביקשתי לפני זמן מה להבין מה הפרוצדורה לרישיון לאוטובוס וניגשתי למשרד הרישוי. אמרו לי שם להגיש בקשה מחדש לעבור את אותם מבחנים מדוברים. אבל הנציג במשרד הרישוי הפחיד אותי ואמר ששמע על אנשים שפשוט לקחו להם את הרישיונות הקיימים בעקבות אותו מבחן. אז נראה לי שאוותר, לפחות שיישאר לי הרישיון למונית ובכלל לרכב פרטי. 

בירוקרטיה מטופשת ולא מובנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

773 שאלות. 

יש שאלות שחוזרות על עצמן בוריאציות שונות עשרות פעמים.

שיחה עם פסיכולוג (או פסיכיאטר?).

לאחר שביצעתי את המבחן שונו שם ניסוחי שאלות רבות על הרגלים מיניים וכדו' בפעילות ח"כ גפני הנמרץ שפניתי אליו בעניין.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.8.2020 בשעה 18:14, BRAVO30 כתב:

עברתי מבחן כזה ממש מזמן אחרי הצבא, כאשר ביקשתי להוציא רישיון נהיגה ציבורי. נפסלתי ואין לי מושג על מה, נתנו לי רק רישיון למונית אך לא איפשרו לי לאוטובוס. אני גם זוכר שזה סוג של מבחן אמינות או משהו כזה, מלא מלא שאלות, חלקן חוזר על עצמן. אין לי מושג איך זה קשור להוצאת רישיון על אוטובוס. 

ממש לפני כמה ימים, התבקשתי לעבור סוג של מבחן אמינות בשביל להתקבל לאיזו עבודה בחברת בלדרות וזה הזכיר לי את המבחן ההוא מלפני הרבה שנים. נראה לי ששוב לא עברתי את המבחן הזה כי לא התקשרו מהעבודה. כנראה חירבשתי אותו בגלל הלחץ של הזמן שהיה קיים בו גם. 

בנוגע לרישיון הציבורי, ביקשתי לפני זמן מה להבין מה הפרוצדורה לרישיון לאוטובוס וניגשתי למשרד הרישוי. אמרו לי שם להגיש בקשה מחדש לעבור את אותם מבחנים מדוברים. אבל הנציג במשרד הרישוי הפחיד אותי ואמר ששמע על אנשים שפשוט לקחו להם את הרישיונות הקיימים בעקבות אותו מבחן. אז נראה לי שאוותר, לפחות שיישאר לי הרישיון למונית ובכלל לרכב פרטי. 

בירוקרטיה מטופשת ולא מובנת.

אני אמות אם ייקחו לי את הרישיון שיש לי עכשיו 

כבר נראלי שאני אוותר על המבחן הזה וזהו.. 

אך אני אהיה אבוד אם אני לא אקבל את הרישיון c 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...