Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבר לא בא לי לבכות, אולי רק קצת לקטר. יש מצב שאני חי עם ההחלטות האימפולסיביות שלי...

אסטון מרטין
שימו לב! השרשור הזה בן 1181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 שעות, borsood כתב:

נכון, עד אמצע שנות התשעים כשהתחילו למכור מכוניות עם מזגן היה איסור לנסוע עם תינוקות והרבה תינוקות מתו. שוטרים היו חוטפים תינוקות שהיו נוסעים ברכבים פרטים.

[שחררו, אין בעיה לנסוע בלי מזגן ועם חלונות פתוחים]

אין בעיה לנסוע בלי מזגן וחלונות פתוחים. הבעיה מתחילה כשיש פקק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למבוגר זה לא נורא, לתינוק זה סבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להזכירך, כמעט כל מי שבפורום וןלא בגלל החופש הגדול גדל ברכב בלי מזגן (שלא לדבר על ספריאל וישה שגדלו בעגלה עם סוס בלי ברזנט).

זה סבל לכולם אבל לא מסוכן או אפילו קרוב לזה.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק אותי לראות תגובות של אין מזגן לא נורא, אל אם יש מזגן אפילו חזק מהרגיל אך בלי פתחי אוורור מאחור כן נורא 🤐

ספוילר

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני הולך לקנות רכב חדש אני אנסה למצוא משהו שעונה על הפינוקים שאני רוצה אבל אם אני נוסע ברכב בלי הפינוקים האלה זה אולי יהיה פחות נעים אבל לא יהרוג אותי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 15 דקות, Night Driver כתב:

זה סבל לכולם אבל לא מסוכן או אפילו קרוב לזה.

לא אמרתי שזה מסוכן, אבל למה שילד בן כמה חודשים יסבול סתם בגלל שההורים שלו מתעקשים לשבת בסאונה על גלגלים?

חוץ מזה, גם למבוגר לא כיף לעמוד בפקק עם תינוק בוכה מאחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שזה כיף אלא שזה לא סוף העולם. תינוקות מחכים בחוץ לאוטובוס, נמצאים בעגלות בשמש וחגדלים בבתים לא ממוזגים בלי לצרוח כל היום.

מה שיפה בתינוקות זה שמהר מאוד הם מבינים על מה הצרחות משפיעות ועל מה לא ומפסיקים לצרוח איפה שזה חסר סיכוי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגלה לך סוד. יש היוןם גם בתים לא ממוזגים.

ואם הבעיה זה המעבר אז תעשה לו כמו עם דגים שמעבירים מהשקית לאקווריום. תחנה את התינוק ל 2 דקות במדרגות ולעוד 3 דקות בחצר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא :-) גדלתי ברכבים בלי מזגן, עם ריפוד סקאי. הכל טוב. מפתחים יכולות השרדות טובות. 

עדיין, לרוגע של הנהג בפקקים וגם לשלב המעבר שהוא לא תמיד אפשרי כמו שהצגת - מזגן זה ברמת אבזר בטיחות.

בית זה לא רכב. בעיני ברכב זה הרבה יותר קריטי. ברמה שהייתי מחייב בארץ כל רכב. פעם גם חגירת חגורת בטיחות לא הייתה חובה...

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 36 דקות, Night Driver כתב:

ואם הבעיה זה המעבר אז תעשה לו כמו עם דגים שמעבירים מהשקית לאקווריום. תחנה את התינוק ל 2 דקות במדרגות ולעוד 3 דקות בחצר.

או שפשוט תדליק את המזגן כדי שהילד לא יסבול.

בבית אפשר להיות עם מאוורר, אפשר לסגור תריסים שלא תהיה שמש ישירה אבל באוטו לא וגם הבידוד לא כמו של בניין.

פעם היה פחות נח כי לא היתה ברירה. אמנם אף אחד לא מת מזה, אבל למה היום שיש מזגן בכל רכב הילד צריך לסבול סתם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש ונוח לכולם איתו אז סבבה אבל אם יש/אין ולמישהו לא נוח עם המגן אז מה הבעיה?

לי אין ספק שאני מעדיף מזגן ואני מניח ש 99.99% מהאנשים גם מעדיפים אותו אבל בין זה לבין לצייר את זה כאסון גדול המרחק רב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...