Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבר לא בא לי לבכות, אולי רק קצת לקטר. יש מצב שאני חי עם ההחלטות האימפולסיביות שלי...

אסטון מרטין
שימו לב! השרשור הזה בן 1186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעות, discoTD5 כתב:

עשית טעות ראשונה - קניה בלחץ, ועוד של רכב שידוע בסחירות נמוכה ותקלות משמעותיות.

את הנעשה אין להשיב, ועכשיו מתנהלים מכאן.

(עשית טעות ראשונה, הבאת ילד לעולם. את הנעשה אין להשיב, ועכשיו מתנהלים מכאן.)

לפני 2 שעות, discoTD5 כתב:

בין לבין - להפסיק לרחם על עצמך, כולה עשית טעות של 17,000 שקל. זה כסף קטן לעומת טעויות שעוד תעשה בחיים.

(זה כסף קטן לעומת ילד)

*הכותב עשה את אותה טעות בדיוק לא מזמן (לא, לא קניתי פוקוס רובוטית מה אני דביל?).
הפתרון שלי כרגע - שיסע עם אמא שלו באוטו שלה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מצחיק 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש בית אורן פוסל רכבים מאד מהר, אני נהנה שם היום עם פנדה עם 60 סוסים יותר משנהנהניתי עם מאזדה 3 ספיריט עם פי 2.5 הספק.
גיר אוטומטי על רכב לא חזק - לא עובד בכביש הזה.
לגבי בלמים - זה פתיר.
אם אתה מחפש פרקטיות וביצועים, למה לא אוקטביה RS?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בפרופרציה. נולד לך לפי מה שהבנתי מהפוסט שלך, ילד ראשון ובריא, זה מה שהכי חשוב כרגע.

בתור סטודנט לסיעוד אני יכול להגיד לך שבכל לידה יש סיכון לא מבוטל גם לעובר וגם לאמא, הרבה יותר ממה שאנשים נוטים להאמין. אז תגיד לי מה עדיף, ליפול על רכב לא טוב או ליפול על לידה לא טובה? 

רכב אתה תמיד יכול למכור חזרה.

הרבה מזל טוב לך ולאשתך.

עריכה אחרונה על ידי TsachiE
  • מעניין 1

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לתגובה של דיסקו, ההחלטה שלך נתונה לשינוי ולא כזו חורצת גורל.

אני הייתי בטוח בתחילת השרשור שההחלטה ה'פזיזה' שלך הייתה להביא ילד ;)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף למאחלי המזל טוב.

ילד זה שינוי גדול (ולדעתי גם מבורך) בחייו של אדם.

אתה בחור צעיר.

ההזדמנות להנות מרכב כלבבך תגיע גם תגיע עם הזמן. כרגע עדיף באמת רכב משפחתי כדי שיתאים לסיטואציה החדש.

אל תבכה על חלב שנשפך (הכסף שאיבדת...?). מכל דבר לומדים.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Night Driver כתב:

בגלל שיש לו תינוק בבית הוא צריך גם לעבור למטרנה בקפה?

בשרשור הקורונה היו המלצות על קוק בשירותים אז מטרנה בקפה זו אפשרות סולידית ביותר.

ולעניין,את הפוקוס אתה לא תצליח למכור אלא אם כן יהיה לך מזל,סע ותקווה שהיא לא תעשה בעיות.

את הפיאסטה תמכור לחלקים או ברזל,אין מה לעשות החיים משתנים וצריך לדעת לשחרר.

• רעיון גרוע 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, shellcase כתב:

הבנאדם מחפש רכב בתקציב מצומצם. יש אוקטיה RS בתקציב של פוקוס רובוטית?

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1 כמו שאיציק כתב, מתי הוחלף נוזל בלמים? החלפה מלאה, לא רענון.

2. לנתק ABS רעיון מטומטם כי ברכבים מודרניים המחשב אחראי שהגלגלים האחוריים לא ינעלו לפני הקדמיים (כי יש פחות משקל עליהם, גם כי המנוע מקדימה וגם כי בבלימה המשקל עובר קדימה). שזה כבר סכנה בטיחותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, GR8Day כתב:

הבנאדם מחפש רכב בתקציב מצומצם. יש אוקטיה RS בתקציב של פוקוס רובוטית?

הדור הישן יותר נמכר בעודף מ50, הוא פשוט נדיר יחסית.

בינינו גם פורשה קאיין מהדור הראשון לא עולה יותר מזה בימינו.
האחזקה לעומת זאת...

עריכה אחרונה על ידי shellcase

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש לי ניסיון עם פוקוס סטיישן, מעט עם 1.6 עם הגיר הבעייתי והרבה עם דגם ה- 1.5 טורבו ותיבה פלנטרית. 

ה- 1.6 נוסעת בסדר, יש קצת סאונד מהמנוע, גיר רובוטי שלפעמים נתן קצת מכות והיו רעשים, אני מעולם לא נתקעתי איתה.  

לגבי ה- 1.5 טורבו:

אני מצאתי את הרכב כנחמד, זריז בקו ישר, מפרפר במקום עם צמיגים סיניים מקדימה כשמאיצים חזק מעמידה, בקו ישר הוא יותר מהיר מהאלפא שלי.

רוב הזמן די נהניתי איתה, חבילה טובה. גם גדולה, גם מאובזרת, אבל זה הדגם החדש יותר עם בלימה אוטונומית והמולטימדיה הגדולה עם האנדרואיד.

מכל הרכבים בעבודה, הכי אהבתי אותה. נהגתי אותה אלפי קילומטרים בחודש, צפון- דרום, שוב ושוב. 

מבחינת נהיגה בקו ישר היא מאיצה טוב, העברות הילוכים שקטות לחלוטין, אבל מוקדמות מאוד (לטעמי כמובן). השתמשתי הרבה במצב הידני, מרגישה יותר נמרצת, אבל אם תדחוף אותה גבוה במעלה הסלד- היא תחליף בעצמה.

יש גם מצב ספורט שמשפר מעט את המצב ומשאיר את הגיר קצת יותר זמן על אותו הילוך. רוב הזמן, בנסיעה רגילה, הגיר מחליף בשקט וכבר בסביבות ה- 80 קמ"ש הוא על הילוך 6 האחרון.

יצא לי "לפתוח" עם איזו סיאט, שם התחזקה לי הידיעה הברורה שאין להתחרות ברכב עם מנוע TSI וגיר DSG. הגיר פשוט איטי מדי בשביל זה, גם במצב ידני הסיאט ברחה בכל מצב. יכול להיות שאם היה לה גיר מהיר יותר, היינו עומדים באותו קו.

מבחינת הגה, התנהגות וסיבובים, היא מרגישה יציבה רק במהירות נמוכה, ההגה קל ולא תמיד ברור איפה הגלגלים נמצאים. פניות חדות זה לא בשבילה, אבל אולי צמיגים טובים יכולים לשפר את זה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא הזה היה מביך מדי לקרוא אז הפסקתי באמצע. נראה שאתה מנסה לחסוך איפה שלא צריך ואחר כך מתחרט ואוכל על זה סרטים. תוציא לך מהראש פיאסטות ידניות ותשקיע את הכסף הנותר ברכב משפחתי אמין שישרת אותך ובעתיד תממש חלומות של גיל 16 כשתוכל. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב!

לגבי הפוקוס סטיישן, דווקא בחירה לא רעה אם נשים בצד את עניין אמינות הגיר.הרכב מהנה יחסית לנהיגה, מספק מקום למשפחה צעירה עם כל הציוד הנלווה, בטיחותי ולא יקר לקניה אז אין לך מה להתבאס. 

לגבי הטרנטה(תסלח לי) , אני לא הייתי שם את הילד שלי ברכב כזה אם יש אפשרות אחרת ולך כנראה שיש. פאן בצד,  אתה צריך רכב בטוח ונוח להובלת משפחה ומזגן במיוחד בגילאים האלה יכול להיות מציל חיים.

כמו שהמליצו לך, תשאיר את הפיאסטה לפאן כי לא תקבל עליה הרבה ותנייד את המשפחה ברכב מודרני ובטיחותי.    

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, shellcase כתב:

נולד לו בן (מזל טוב),

יש לו טרנטה ורכב לא סחיר בחניה,

ואתה ממליץ לו להחליף?

נראה שהדבר היחידי שהוא יחליף בזמן הקרוב זה חיתולים. 

לפני 3 שעות, AK21 כתב:

תשאיר את הפיאסטה לפאן

לפי הכותרת ההיסטרית של השירשור, לא בטוח שישיג פאן מרכב מיושן, אלא רק הוצאות כלכליות.

אין מה לעשות, לפעמים החיים משתנים בצורה שקשה לצפות, לכן עדיף לצמצם הוצאות ומטלות, למכור את הפיאסטה ולחשב מסלול מחדש.

כרגע הוא צריך לשים את המשפחה לפני הכל ועדיף לעשות את זה עם ראש נקי, מאחל לו רק טוב

בהצלחה

• רעיון טוב! 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הוא כותב שהפיאסטה זה הפאן שלו. למכור אותה בכמה גרושים זה לא מה שיהפוך אותו לעשיר גדול. הוא קנה רכב משפחתי חדיש ולא סחיר, לא נורא. שינצל אותו עד שיתחילו תקלות שלא כדאי לתקן ואז יחליף למשהו יותר סולידי מבחינת אמינות ושמירת ערך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...